Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
zwycięstwo |
Armista Agnieszka |
KU AZS PŚ Kielce |
03-04.06.2000 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Rybnik |
-52 kg |
repasaże - I runda |
zwycięstwo |
Kruza Małgorzata |
UKJ ASzWoj Warszawa |
03-04.06.2000 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Rybnik |
-52 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Zarębska Anna |
AZS OŚ Poznań |
08-09.04.2000 |
Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Wrocław |
-52 kg |
|
zwycięstwo |
Wiatrowska Teresa |
UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. |
08-09.04.2000 |
Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Wrocław |
-52 kg |
|
zwycięstwo |
Ryckiewicz Mirosława |
KJ Samuraj Koszalin |
26-27.02.1999 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Jastrzębie - Zdrój |
-52 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Sadowska Andżelika |
KJ Koka Jastrzębie-Zdrój |
26-27.02.1999 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Jastrzębie - Zdrój |
-52 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Głogowska Agata |
KS Gwardia Bielsko-Biała |
27-28.03.1998 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Grudziądz |
-57 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Płochocka Karolina |
MKS Pałac Młodzieży Łódź |
27-28.03.1998 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Grudziądz |
-57 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Kaczmarczyk Jolanta |
LKS Orzeł Kozy |
19-21.09.1997 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Gdańsk |
-48 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Muszyńska Agnieszka |
Klub Judo AZS Opole |
19-21.09.1997 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Gdańsk |
-48 kg |
repasaże - II runda |
zwycięstwo |
Gehrke Adrianna |
GKS Olimpia Grudziądz |
19-21.09.1997 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Gdańsk |
-48 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Kapler Karina |
AZS OŚ Poznań |
30-01.05.1997 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Bielsko-Biała |
-48 kg |
repasaże - I runda |
zwycięstwo |
Muszyńska Agnieszka |
Klub Judo AZS Opole |
30-01.05.1997 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Bielsko-Biała |
-48 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Kasprowicz Katarzyna |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
11-13.10.1996 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Kraków |
-48 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Butrym Justyna |
KS AZS AWF Gorzów Wlk. |
11-12.05.1996 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (juniorki) |
Bytom |
-48 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Rogowska Agnieszka |
UKJ Orzeł Warszawa |
11-12.05.1996 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (juniorki) |
Bytom |
-48 kg |
repasaże - II runda |
zwycięstwo |
Gradka Barbara |
KS Gwardia Bielsko-Biała |
11-12.05.1996 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (juniorki) |
Bytom |
-48 kg |
repasaże - I runda |
zwycięstwo |
Pawłowicz Nina |
AZS OŚ Poznań |
08-10.09.1995 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Koszalin |
-44 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Cios Anna |
MKS Judo Chełm |
08-10.09.1995 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Koszalin |
-44 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Letka Barbara |
WKS Śląsk Wrocław |
08-10.09.1995 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Koszalin |
-44 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Muszyńska Agnieszka |
Klub Judo AZS Opole |
12-14.05.1995 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
-44 kg |
finał |
zwycięstwo |
Cabaj Monika |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
12-14.05.1995 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
-44 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Blus Katarzyna |
MMKS Wojownik Skierniewice |
12-14.05.1995 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
-44 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Kalbarczyk Anna |
KS Start Radom |
12-14.05.1995 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
-44 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Wawrzyniak Anna |
TS Gwardia Opole |
12-14.05.1995 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
-44 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Chodyna Edyta |
GKS Olimpia Grudziądz |
14-15.05.1994 |
Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych |
Koszalin |
-40 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Pawlak Joanna |
KS AZS AWF Gorzów Wlk. |
14-15.05.1994 |
Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych |
Koszalin |
-40 kg |
repasaże - II runda |
zwycięstwo |
Hanus Anna |
UKS 15 Krosno |
14-15.05.1994 |
Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych |
Koszalin |
-40 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Żelazowska Katarzyna |
KSZO Ostrowiec Św. |
14-15.05.1994 |
Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych |
Koszalin |
-40 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Kwintkiewicz Magdalena |
UKS Dwunastka Leszno |
11-12.12.1993 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek |
Piła |
-40 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Lamparska Karolina |
GKS Olimpia Grudziądz |
11-12.12.1993 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek |
Piła |
-40 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Sasiak Anna |
KS Gwardia Piła |
11-12.12.1993 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek |
Piła |
-40 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Baradziej Anna |
MKS Pałac Młodzieży Łódź |
05-06.06.1993 |
Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych |
Grudziądz |
-40 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Nowomiejska Joanna |
AZS OŚ Poznań |
05-06.12.1992 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Koszalin |
-36 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Świskowska Joanna |
KSJ Gwardia Koszalin |
05-06.12.1992 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Koszalin |
-36 kg |
repasaże - II runda |
zwycięstwo |
Muszyńska Agnieszka |
Klub Judo AZS Opole |
05-06.12.1992 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Koszalin |
-36 kg |
repasaże - I runda |