Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
porażka |
Bułka Jakub |
TS Gwardia Opole |
16-18.10.2003 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Bydgoszcz |
-66 kg |
o III miejsce |
porażka |
Michałek Mateusz |
GKS Czarni Bytom |
16-18.10.2003 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Bydgoszcz |
-66 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Kuczyński Łukasz |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
16-18.10.2003 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Bydgoszcz |
-66 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Kamiński Jacek |
WKS Śląsk Wrocław |
16-18.10.2003 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Bydgoszcz |
-66 kg |
I runda |
porażka |
Adamiec Tomasz |
UKJ Ryś Warszawa |
27-28.09.2003 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Jastrzębie - Zdrój |
-66 kg |
finał |
zwycięstwo |
Michałek Mateusz |
GKS Czarni Bytom |
27-28.09.2003 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Jastrzębie - Zdrój |
-66 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Libera Rafał |
WKS Śląsk Wrocław |
27-28.09.2003 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Jastrzębie - Zdrój |
-66 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Harężlak Łukasz |
KS Gwardia Bielsko-Biała |
27-28.09.2003 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Jastrzębie - Zdrój |
-66 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Pszonak Grzegorz |
GKS Czarni Bytom |
27-28.09.2003 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Jastrzębie - Zdrój |
-66 kg |
I runda |
porażka |
Grzywacz Paweł |
KS Gwardia Wrocław |
06.09.2003 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Wrocław |
-66 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Kuczyński Łukasz |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
05-06.04.2003 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Warszawa |
-66 kg |
o III miejsce |
porażka |
Kręcielewski Tomasz |
TS Gwardia Warszawa |
05-06.04.2003 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Warszawa |
-66 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Pyrzewski Bartosz |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
05-06.04.2003 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Warszawa |
-66 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Stoba Paweł |
MKS Truso Elbląg |
05-06.04.2003 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Warszawa |
-66 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Kuczyński Łukasz |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
01-02.03.2003 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Opole |
-66 kg |
finał |
zwycięstwo |
Kręcielewski Tomasz |
TS Gwardia Warszawa |
01-02.03.2003 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Opole |
-66 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Michałek Mateusz |
GKS Czarni Bytom |
01-02.03.2003 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Opole |
-66 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Ostrowski Kamil |
WKS Śląsk Wrocław |
01-02.03.2003 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Opole |
-66 kg |
I runda |
porażka |
Kamiński Jacek |
WKS Śląsk Wrocław |
10-12.10.2002 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Opole |
-66 kg |
I runda |
porażka |
Wysocki Wojciech |
UKS Feniks Bytom |
21.09.2002 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Wrocław |
-66 kg |
repasaże - finał |
porażka |
Kamiński Jacek |
WKS Śląsk Wrocław |
21.09.2002 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Wrocław |
-66 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Białowąs Dawid |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
21.09.2002 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Wrocław |
-66 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Bułka Jakub |
TS Gwardia Opole |
21.09.2002 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Wrocław |
-66 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Michałek Mateusz |
GKS Czarni Bytom |
07.09.2002 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Gdańsk |
-66 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Bułka Jakub |
TS Gwardia Opole |
07.09.2002 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Gdańsk |
-66 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Maciejewski Paweł |
WKS Flota Gdynia |
07.09.2002 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Gdańsk |
-66 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Adamiec Tomasz |
UKJ Ryś Warszawa |
07.09.2002 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Gdańsk |
-66 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Kamiński Marcin |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
07.09.2002 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Gdańsk |
-66 kg |
I runda |
porażka |
Bułka Jakub |
TS Gwardia Opole |
13-14.04.2002 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Opole |
-66 kg |
o III miejsce |
porażka |
Kopeć Andrzej |
KS AZS-AWF Warszawa |
13-14.04.2002 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Opole |
-66 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Kamiński Jacek |
WKS Śląsk Wrocław |
13-14.04.2002 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Opole |
-66 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Michałek Mateusz |
GKS Czarni Bytom |
13-14.04.2002 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Opole |
-66 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Piątek Bartosz |
KS Polonia Rybnik |
13-14.04.2002 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Opole |
-66 kg |
I runda |
porażka |
Kręcielewski Tomasz |
TS Gwardia Warszawa |
16-17.02.2002 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Rybnik |
-66 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Cyran Jacek |
GKS Czarni Bytom |
16-17.02.2002 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Rybnik |
-66 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Bodzioch Mateusz |
KS Błękitni Tarnów |
16-17.02.2002 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Rybnik |
-66 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Maciejewski Paweł |
WKS Flota Gdynia |
16-17.02.2002 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Rybnik |
-66 kg |
I runda |
porażka |
Tabisz Dariusz |
WKS Śląsk Wrocław |
05-07.10.2001 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Gdynia |
-66 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Cechowska Julia |
TS Wisła Kraków |
05-07.10.2001 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Gdynia |
-66 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Bułka Jakub |
TS Gwardia Opole |
05-07.10.2001 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Gdynia |
-66 kg |
I runda |
porażka |
Fuks Szymon |
TS Gwardia Warszawa |
22-23.09.2001 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Opole |
-66 kg |
I runda |
porażka |
Janik Krzysztof |
KKS Hejnał Kęty |
08.09.2001 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Gdańsk |
-66 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Wieliczko Grzegorz |
UKJ Ryś Warszawa |
08.09.2001 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Gdańsk |
-66 kg |
I runda |
porażka |
Wysocki Wojciech |
UKS Feniks Bytom |
07-08.04.2001 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Wrocław |
-66 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Maciejewski Paweł |
WKS Flota Gdynia |
07-08.04.2001 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Wrocław |
-66 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Kołodziej Marcin |
TS Gwardia Warszawa |
07-08.04.2001 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Wrocław |
-66 kg |
repasaże - II runda |
zwycięstwo |
Adamiec Tomasz |
UKJ Ryś Warszawa |
07-08.04.2001 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Wrocław |
-66 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Cyran Jacek |
GKS Czarni Bytom |
07-08.04.2001 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Wrocław |
-66 kg |
I runda |
porażka |
Żaczek Arkadiusz |
WKS Śląsk Wrocław |
17-18.02.2001 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Rybnik |
-66 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Piekarczyk Wojciech |
TS Gwardia Opole |
17-18.02.2001 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Rybnik |
-66 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Bułka Jakub |
TS Gwardia Opole |
17-18.02.2001 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Rybnik |
-66 kg |
repasaże - II runda |
zwycięstwo |
Zeganek Maciej |
WKS Śląsk Wrocław |
17-18.02.2001 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Rybnik |
-66 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Michałek Mateusz |
GKS Czarni Bytom |
17-18.02.2001 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Rybnik |
-66 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Bałanda Łukasz |
AZS UW Warszawa |
9-10.09.2000 |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodzieży |
Opole |
-66 kg |
o III miejsce |
porażka |
Janociński Arkadiusz |
KS Lublinianka Lublin |
9-10.09.2000 |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodzieży |
Opole |
-66 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Kopeć Andrzej |
KS AZS-AWF Warszawa |
9-10.09.2000 |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodzieży |
Opole |
-66 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Źródło Przemysław |
KS AZS-AWF Warszawa |
9-10.09.2000 |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodzieży |
Opole |
-66 kg |
II runda |
porażka |
Tabisz Dariusz |
WKS Śląsk Wrocław |
03-04.06.2000 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Rybnik |
-66 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Bałanda Łukasz |
AZS UW Warszawa |
03-04.06.2000 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Rybnik |
-66 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Maśliński Jarosław |
KS AZS-AWF Wrocław |
03-04.06.2000 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Rybnik |
-66 kg |
repasaże - III runda |
porażka |
Cechowska Julia |
TS Wisła Kraków |
03-04.06.2000 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Rybnik |
-66 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Vaina Mangirdas |
KU AZS PW Warszawa |
03-04.06.2000 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Rybnik |
-66 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Trędowski Grzegorz |
TS Gwardia Warszawa |
03-04.06.2000 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Rybnik |
-66 kg |
II runda |
porażka |
Kostrzewa Maciej |
Pałac Młodzieży Katowice |
08-09.04.2000 |
Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Wrocław |
-66 kg |
I runda |
porażka |
Żaczek Arkadiusz |
WKS Śląsk Wrocław |
04-05.03.2000 |
Grand Prix Seniorów |
Rybnik |
-66 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Jurkiewicz Dawid |
Pałac Młodzieży Katowice |
04-05.03.2000 |
Grand Prix Seniorów |
Rybnik |
-66 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Wiłkomirski Krzysztof |
Hato Judo Warszawa |
04-05.03.2000 |
Grand Prix Seniorów |
Rybnik |
-66 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Kołodziej Marcin |
TS Gwardia Warszawa |
04-05.03.2000 |
Grand Prix Seniorów |
Rybnik |
-66 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Hajdus Bartłomiej |
TS Wisła Kraków |
04-05.03.2000 |
Grand Prix Seniorów |
Rybnik |
-66 kg |
I runda |
porażka |
Kamiński Jacek |
WKS Śląsk Wrocław |
16-18.04.1999 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Wrocław |
-66 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Kostrzewa Maciej |
Pałac Młodzieży Katowice |
16-18.04.1999 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Wrocław |
-66 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Fuks Szymon |
TS Gwardia Warszawa |
16-18.04.1999 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Wrocław |
-66 kg |
I runda |
porażka |
Janociński Arkadiusz |
KS Lublinianka Lublin |
29-30.05.1998 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Bytom |
-66 kg |
I runda |
porażka |
Zubrzycki Adam |
PKS Katowice |
19-21.09.1997 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Gdańsk |
-65 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Strzelczyk Bartłomiej |
KS AZS-AWF Warszawa |
19-21.09.1997 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Gdańsk |
-65 kg |
II runda |
porażka |
Kubiak Piotr |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
15-17.02.1996 |
Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Wrocław |
-65 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Choiński Wojciech |
TSJ Gryf Słupsk |
15-17.02.1996 |
Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Wrocław |
-65 kg |
II runda |
porażka |
Szewczak Jacek |
PKS Gwardia Szczytno |
12-14.05.1995 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
-60 kg |
I runda |