Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
porażka |
Woźniak Aleksandra |
UKS Ippon MDK Kutno |
26-27.02.1999 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Jastrzębie - Zdrój |
-70 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Pielużek Joanna |
KJ Koka Jastrzębie-Zdrój |
26-27.02.1999 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Jastrzębie - Zdrój |
-70 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Świerczyńska Anita |
KS Judo Czechowice-Dziedzice |
26-27.02.1999 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Jastrzębie - Zdrój |
-70 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Malinowska Aneta |
GKS Czarni Bytom |
26-27.02.1999 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Jastrzębie - Zdrój |
-70 kg |
I runda |
porażka |
Szarek Katarzyna |
GKS Czarni Bytom |
30-03.04.1998 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Poznań |
-70 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Jarominek Katarzyna |
Pałac Młodzieży Katowice |
30-03.04.1998 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Poznań |
-70 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Rachubik Agnieszka |
KJ Samuraj Koszalin |
30-03.04.1998 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Poznań |
-70 kg |
I runda |
porażka |
Brzytwa Beata |
GKS Czarni Bytom |
19-21.09.1997 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Gdańsk |
-66 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Głowacka Monika |
KS AZS-AWF Wrocław |
19-21.09.1997 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Gdańsk |
-66 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Durlej Arnika |
UMKS Żak Kielce |
19-21.09.1997 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Gdańsk |
-66 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Skibicka Karolina |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
19-21.09.1997 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Gdańsk |
-66 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Hoffa Agnieszka |
PKS Olimpia Poznań |
13-14.09.1996 |
Mistrzostwa Polski Kadetek |
Bielsko-Biała |
-66 kg |
o III miejsce |
porażka |
Potaczek Aneta |
KJ Koka Jastrzębie-Zdrój |
13-14.09.1996 |
Mistrzostwa Polski Kadetek |
Bielsko-Biała |
-66 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Więckowska Barbara |
KŚ AZS Gliwice |
13-14.09.1996 |
Mistrzostwa Polski Kadetek |
Bielsko-Biała |
-66 kg |
ćwierćfinał |
porażka |
Gałęziewska Beata |
MMKS Wojownik Skierniewice |
11-12.05.1996 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (juniorki) |
Bytom |
-66 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Łoś Magdalena |
UKJ Legion Zamość |
11-12.05.1996 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (juniorki) |
Bytom |
-66 kg |
repasaże - II runda |
zwycięstwo |
Durlej Jarnika |
UMKS Żak Kielce |
11-12.05.1996 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (juniorki) |
Bytom |
-66 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Dadci Adrianna |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
11-12.05.1996 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (juniorki) |
Bytom |
-66 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Ciepła Joanna |
KS AZS-AWF Warszawa |
12-14.05.1995 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
-66 kg |
o III miejsce |
porażka |
Zydel Marta |
KS Gwardia Piła |
12-14.05.1995 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
-66 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Wójcik Paulina |
KS Start Radom |
12-14.05.1995 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
-66 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Nowak Agnieszka |
GKS Czarni Bytom |
12-14.05.1995 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
-66 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Dominiak Paulina |
KS AZS-AWF Wrocław |
10-11.12.1994 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek |
Kielce |
-66 kg |
|
zwycięstwo |
Ciepła Joanna |
KS AZS-AWF Warszawa |
10-11.12.1994 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek |
Kielce |
-66 kg |
|
porażka |
Kostyra Bożena |
KJ Koka Jastrzębie-Zdrój |
14-15.05.1994 |
Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych |
Koszalin |
-61 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Konopka Agnieszka |
KŚ AZS Gliwice |
14-15.05.1994 |
Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych |
Koszalin |
-61 kg |
I runda |