Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
porażka |
Wolska Beata |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
29-30.05.1998 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Bytom |
-63 kg |
I runda |
porażka |
Jurek Kinga |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
03-04.04.1998 |
Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Wrocław |
-63 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Janowska Agnieszka |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
03-04.04.1998 |
Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Wrocław |
-63 kg |
|
porażka |
Iwańska-Wiwatowska Ewa |
UKS Kodokan Toruń |
03-04.04.1998 |
Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Wrocław |
-63 kg |
|
porażka |
Iwańska-Wiwatowska Ewa |
UKS Kodokan Toruń |
11-13.10.1996 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Kraków |
-61 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Tokarz Irena |
KS AZS-AWF Wrocław |
11-13.10.1996 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Kraków |
-61 kg |
I runda |
porażka |
Barycka Beata |
AZS OŚ Poznań |
15-17.02.1996 |
Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Wrocław |
-61 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Świerczyńska Anita |
KS Judo Czechowice-Dziedzice |
15-17.02.1996 |
Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Wrocław |
-61 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Baleja Magdalena |
AZS OŚ Łódź |
15-17.02.1996 |
Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Wrocław |
-61 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Barton Edyta |
MKS Pałac Młodzieży Łódź |
15-17.02.1996 |
Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Wrocław |
-61 kg |
II runda |
porażka |
Barton Edyta |
MKS Pałac Młodzieży Łódź |
02-03.06.1995 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Gdańsk |
-61 kg |
I runda |
porażka |
Iwańska-Wiwatowska Ewa |
UKS Kodokan Toruń |
17-18.02.1995 |
Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Bydgoszcz |
-61 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Ługowska Dorota |
TS Gwardia Olsztyn |
17-18.02.1995 |
Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Bydgoszcz |
-61 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Zając Marlena |
MKS VIS Skierniewice |
17-18.02.1995 |
Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Bydgoszcz |
-61 kg |
repasaże - II runda |
zwycięstwo |
Brzezińska Ida |
KS AZS-AWF Wrocław |
17-18.02.1995 |
Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Bydgoszcz |
-61 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Kozakiewicz Monika |
KSJ Gwardia Koszalin |
17-18.02.1995 |
Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Bydgoszcz |
-61 kg |
II runda |
porażka |
Kozakiewicz Monika |
KSJ Gwardia Koszalin |
15-16.10.1994 |
Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Poznań |
-61 kg |
o III miejsce |
porażka |
Szczepańska Aneta |
MKS Olimpijczyk Włocławek |
15-16.10.1994 |
Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Poznań |
-61 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Buzuk Iwona |
PTS Siedlce |
15-16.10.1994 |
Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Poznań |
-61 kg |
ćwierćfinał |
porażka |
Jurek Kinga |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
17-18.09.1994 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Bielsko-Biała |
-56 kg |
repasaże - II runda |
zwycięstwo |
Makowska Justyna |
WKS Śląsk Wrocław |
17-18.09.1994 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Bielsko-Biała |
-56 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Kucharzewska Beata |
Klub Judo AZS Opole |
17-18.09.1994 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Bielsko-Biała |
-56 kg |
II runda |
porażka |
Przybysz Aneta |
MKS VIS Skierniewice |
12-14.06.1994 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Wrocław |
-56 kg |
I runda |
porażka |
Łoś Aneta |
KS AZS-AWF Wrocław |
13.11.1993 |
Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Poznań |
-52 kg |
finał |
zwycięstwo |
Ludwicka Żaneta |
KS AZS-AWF Wrocław |
13.11.1993 |
Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Poznań |
-52 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Barton Edyta |
MKS Pałac Młodzieży Łódź |
13.11.1993 |
Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Poznań |
-52 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Jaczewska Mariola |
TSJ Gryf Słupsk |
13.11.1993 |
Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Poznań |
-52 kg |
I runda |
porażka |
Krauze Ewa |
KSJ Gwardia Koszalin |
16-17.10.1993 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Radom |
-52 kg |
finał |
zwycięstwo |
Kozakiewicz Izabela |
KSJ Gwardia Koszalin |
16-17.10.1993 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Radom |
-52 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Barton Edyta |
MKS Pałac Młodzieży Łódź |
16-17.10.1993 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Radom |
-52 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Mitera Katarzyna |
KS Gwardia Łódź |
16-17.10.1993 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Radom |
-52 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Jaczewska Mariola |
TSJ Gryf Słupsk |
16-17.10.1993 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Radom |
-52 kg |
I runda |
porażka |
Kowalska Agnieszka |
KS AZS-AWF Wrocław |
01-04.05.1991 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Poznań |
-40 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Caban Agnieszka |
MMKS Wojownik Skierniewice |
01-04.05.1991 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Poznań |
-40 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Siwiec Magdalena |
KS Lublinianka Lublin |
01-04.05.1991 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Poznań |
-40 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Gdańska Barbara |
KS Gwardia Bielsko-Biała |
01-04.05.1991 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Poznań |
-40 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Sławczyńska Agnieszka |
AZS OŚ Poznań |
01-04.05.1991 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Poznań |
-40 kg |
I runda |
porażka |
Żukowska Eliza |
UKS Olimpia-Judo Elbląg |
21-23.06.1989 |
Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych |
Płock |
-40 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Karkucińska Żaneta |
MKS VIS Skierniewice |
21-23.06.1989 |
Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych |
Płock |
-40 kg |
II runda |