Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
zwycięstwo |
Papke Przemysław |
PTS Gwardia Bydgoszcz |
19.11.2016 |
Judo Baltic Cup - U20 |
Gdynia |
-66 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Litwin Przemysław |
KS AZS-AWF Wrocław |
19.11.2016 |
Judo Baltic Cup - U20 |
Gdynia |
-66 kg |
repasaże - finał |
porażka |
Jasiński Szymon |
UKS Galeon Gdynia |
19.11.2016 |
Judo Baltic Cup - U20 |
Gdynia |
-66 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Błoński Tomasz |
TSJ Gryf Słupsk |
19.11.2016 |
Judo Baltic Cup - U20 |
Gdynia |
-66 kg |
I runda |
porażka |
Litwin Przemysław |
KS AZS-AWF Wrocław |
16.10.2016 |
Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów |
Oleśnica |
-66 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Jesionek Jan |
Klub Judo AZS Opole |
16.10.2016 |
Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów |
Oleśnica |
-66 kg |
II runda |
porażka |
Kruklis Ricards |
Łotwa |
24-25.09.2016 |
Warsaw Judo Open U20 |
Warszawa |
-66 kg |
repasaże - III runda |
porażka |
Jasiński Szymon |
UKS Galeon Gdynia |
24-25.09.2016 |
Warsaw Judo Open U20 |
Warszawa |
-66 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Platt Archie |
Wielka Brytania |
24-25.09.2016 |
Warsaw Judo Open U20 |
Warszawa |
-66 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Sucharda Jakub |
Czechy |
24-25.09.2016 |
Warsaw Judo Open U20 |
Warszawa |
-66 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Kuslevic Evaldas |
Litwa |
24-25.09.2016 |
Warsaw Judo Open U20 |
Warszawa |
-66 kg |
I runda |
porażka |
Jasiński Szymon |
UKS Galeon Gdynia |
03.09.2016 |
VIII Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów im.Tadeusza Naskręta |
Sochaczew |
-66 kg |
finał |
zwycięstwo |
Makowski Sebastian |
UKS Olimpia-Judo Elbląg |
03.09.2016 |
VIII Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów im.Tadeusza Naskręta |
Sochaczew |
-66 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Jesionek Jan |
Klub Judo AZS Opole |
03.09.2016 |
VIII Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów im.Tadeusza Naskręta |
Sochaczew |
-66 kg |
ćwierćfinał |
porażka |
Tchórzewski Cezary |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
05.06.2016 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Opole |
-66 kg. |
finał |
zwycięstwo |
Karaś Bartosz |
TS Wisła Kraków |
05.06.2016 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Opole |
-66 kg. |
półfinał |
zwycięstwo |
Riabowski Konrad |
KJ Koka Jastrzębie-Zdrój |
05.06.2016 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Opole |
-66 kg. |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Skórka Szymon |
GKS Czarni Bytom |
05.06.2016 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Opole |
-66 kg. |
I runda |
zwycięstwo |
Bednarek Leon |
WKS Gwardia Warszawa |
04.06.2016 |
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych |
Opole |
-66 kg. |
finał |
zwycięstwo |
Aghajanyan Gurgen |
GKS Czarni Bytom |
04.06.2016 |
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych |
Opole |
-66 kg. |
półfinał |
zwycięstwo |
Biernat Albert |
MOSiR Bochnia |
04.06.2016 |
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych |
Opole |
-66 kg. |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Smentek Jakub |
UKS Judo Wolbrom |
04.06.2016 |
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych |
Opole |
-66 kg. |
II runda |
zwycięstwo |
Herrman Mateusz |
UKS Nakano Pogwizdów |
04.06.2016 |
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych |
Opole |
-66 kg. |
I runda |
porażka |
Samólnik Kamil |
MULKS Technik-Orion Radzyń Podlaski |
14-15.05.2016 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Elbląg |
-66 kg. |
II runda |