Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
porażka |
Kozłowski Mateusz |
Klub Judo AZS Opole |
15.09.2018 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Sochaczew |
-73 kg |
II runda |
porażka |
Kumidor Wiktor |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
10.06.2018 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów - Judo Baltic Cup |
Gdynia |
-73 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Włodarski Hubert |
Pałac Młodzieży Tarnów |
10.06.2018 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów - Judo Baltic Cup |
Gdynia |
-73 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Soja Michał |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
10.06.2018 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów - Judo Baltic Cup |
Gdynia |
-73 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Bogdał Maksymin |
UKS Conrad Gdańsk |
10.06.2018 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów - Judo Baltic Cup |
Gdynia |
-73 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Papke Przemysław |
PTS Gwardia Bydgoszcz |
10.06.2018 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów - Judo Baltic Cup |
Gdynia |
-73 kg |
I runda |
porażka |
Pankowski Jakub |
Klub Judo AZS Opole |
16-17.03.2018 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Bytom |
-73 kg |
I runda |
porażka |
Nawrot Jakub |
TSJ Gryf Słupsk |
24.02.2018 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Warszawa |
-73 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Salisz Mateusz |
KS AZS AWF Katowice |
24.02.2018 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Warszawa |
-73 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Kos Kamil |
WKS Gwardia Warszawa |
24.02.2018 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Warszawa |
-73 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Kumidor Wiktor |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
24.02.2018 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Warszawa |
-73 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Włodarski Hubert |
Pałac Młodzieży Tarnów |
24.02.2018 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Warszawa |
-73 kg |
II runda |
porażka |
Brysz Jacek |
KS AZS AWF Katowice |
17.02.2018 |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Mysiadło |
-73 kg. |
repasaże - I runda |
porażka |
Stodolski Adam |
UKS Leśnik Kaczory |
17.02.2018 |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Mysiadło |
-73 kg. |
I runda |