Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
zwycięstwo |
Węgrzyn Marzena |
Klub Judo AZS Opole |
02-03.06.1995 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Gdańsk |
-56 kg |
o III miejsce |
porażka |
Kucharzewska Beata |
Klub Judo AZS Opole |
02-03.06.1995 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Gdańsk |
-56 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Pająk Agnieszka |
UKJ Orzeł Warszawa |
02-03.06.1995 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Gdańsk |
-56 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Adamowska Sylwia |
KS Lublinianka Lublin |
02-03.06.1995 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Gdańsk |
-56 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Staszczyk Sylwia |
KS AZS-AWF Wrocław |
15-16.10.1994 |
Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Poznań |
-56 kg |
finał |
zwycięstwo |
Kamińska Agata |
AZS OŚ Poznań |
15-16.10.1994 |
Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Poznań |
-56 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Cieplicka Agnieszka |
KS AZS-AWF Wrocław |
15-16.10.1994 |
Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Poznań |
-56 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Zagrodzka Izabela |
AZS UW Warszawa |
12-14.06.1994 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Wrocław |
-56 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Adamowska Edyta |
KS Lublinianka Lublin |
12-14.06.1994 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Wrocław |
-56 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Makowska Justyna |
WKS Śląsk Wrocław |
12-14.06.1994 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Wrocław |
-56 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Szewczyk Magdalena |
AZS UW Warszawa |
12-14.06.1994 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Wrocław |
-56 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Jaczewska Mariola |
TSJ Gryf Słupsk |
12-14.06.1994 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Wrocław |
-56 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Biernacka Magdalena |
UKJ Orzeł Warszawa |
12-14.06.1994 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Wrocław |
-56 kg |
I runda |
porażka |
Staszczyk Sylwia |
KS AZS-AWF Wrocław |
13.11.1993 |
Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Poznań |
-56 kg |
finał |
zwycięstwo |
Zagrodzka Izabela |
AZS UW Warszawa |
13.11.1993 |
Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Poznań |
-56 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Kozakiewicz Monika |
KSJ Gwardia Koszalin |
13.11.1993 |
Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Poznań |
-56 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Staszczyk Sylwia |
KS AZS-AWF Wrocław |
03-04.04.1993 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Warszawa |
-56 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Kupraszewicz Agnieszka |
BKS Hetman Białystok |
03-04.04.1993 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Warszawa |
-56 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Końska Ewa |
AZS UW Warszawa |
03-04.04.1993 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Warszawa |
-56 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Arak Aneta |
KS Yawara Warszawa |
03-04.04.1993 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Warszawa |
-56 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Wójcik Małgorzata |
KS Lublinianka Lublin |
03-04.04.1993 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Warszawa |
-56 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Lubczyńska-Górecka Aleksandra |
WTJ Włocławek |
03-04.04.1993 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Warszawa |
-56 kg |
I runda |
porażka |
Roszkowska Małgorzata |
BKS Hetman Białystok |
27-28.09.1991 |
Mistrzostwa Polski Seniorek |
Kielce |
-48 kg |
finał |
zwycięstwo |
Kędzia Martyna |
MKS Zryw Łowicz |
27-28.09.1991 |
Mistrzostwa Polski Seniorek |
Kielce |
-48 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Ludwicka Żaneta |
KS AZS-AWF Wrocław |
27-28.09.1991 |
Mistrzostwa Polski Seniorek |
Kielce |
-48 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Falkiewicz Ewa |
KS Start Radom |
27-28.09.1991 |
Mistrzostwa Polski Seniorek |
Kielce |
-48 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Kaska Beata |
AZS OŚ Poznań |
14-15.09.1991 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Piła |
-52 kg |
finał |
zwycięstwo |
Zając Alicja |
UMKS Żak Kielce |
14-15.09.1991 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Piła |
-52 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Fabian Katarzyna |
AZS OŚ Poznań |
14-15.09.1991 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Piła |
-52 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Szablińska Małgorzata |
UWKS Polonia Jelenia Góra |
14-15.09.1991 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Piła |
-52 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Matuszak Jolanta |
KJ Koka Jastrzębie-Zdrój |
14-15.09.1991 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Piła |
-52 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Ludwicka Żaneta |
KS AZS-AWF Wrocław |
04-05.05.1990 |
Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych |
Koszalin |
-48 kg |
finał |
zwycięstwo |
Śliwińska Ewa |
UWKS Polonia Jelenia Góra |
04-05.05.1990 |
Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych |
Koszalin |
-48 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Pawlik Joanna |
KS Budowlani Sosnowiec |
04-05.05.1990 |
Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych |
Koszalin |
-48 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Kozakiewicz Monika |
KSJ Gwardia Koszalin |
04-05.05.1990 |
Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych |
Koszalin |
-48 kg |
II runda |
porażka |
Jaszewska Ewa |
KŚ AZS Gliwice |
27-28.06.1988 |
Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych |
Wrocław |
-44 kg |
finał |
zwycięstwo |
Tarczyńska Beata |
MKS Pałac Młodzieży Łódź |
27-28.06.1988 |
Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych |
Wrocław |
-44 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Jędrzejewska Karolina |
AZS OŚ Poznań |
27-28.06.1988 |
Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych |
Wrocław |
-44 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Cieplicka Agnieszka |
KS AZS-AWF Wrocław |
27-28.06.1988 |
Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych |
Wrocław |
-44 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Ruszkowska Andżelika |
AKS Strzegom |
27-28.06.1988 |
Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych |
Wrocław |
-44 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Tarczyńska Beata |
MKS Pałac Młodzieży Łódź |
21-23.06.1989 |
Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych |
Płock |
-48 kg |
finał |
zwycięstwo |
Mielczarek Dorota |
KS AZS-AWF Warszawa |
21-23.06.1989 |
Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych |
Płock |
-48 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Kupraszewicz Agnieszka |
BKS Hetman Białystok |
21-23.06.1989 |
Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych |
Płock |
-48 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Bajon Katarzyna |
GKS Błękitni Kielce |
21-23.06.1989 |
Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych |
Płock |
-48 kg |
II runda |
porażka |
Bogacka Katarzyna |
Klub Judo AZS Opole |
01-02.07.1987 |
Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych |
Kłobuck |
-40 kg |
o III miejsce |
porażka |
Ciecierska Agnieszka |
MMKS Jutrzenka Płock |
01-02.07.1987 |
Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych |
Kłobuck |
-40 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Daniluk Małgorzata |
Klub Judo AZS Opole |
01-02.07.1987 |
Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych |
Kłobuck |
-40 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Szczepańska Aneta |
MKS Olimpijczyk Włocławek |
01-02.07.1987 |
Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych |
Kłobuck |
-40 kg |
II runda |