Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
zwycięstwo |
Borowski Paweł |
KS Polonia Rybnik |
10-11.11.2012 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup 2012 |
Bytom |
-73 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Maleta Jakub |
PUKS Makowiec Skaryszew |
10-11.11.2012 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup 2012 |
Bytom |
-73 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Kapela Szymon |
KŚ AZS Gliwice |
10-11.11.2012 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup 2012 |
Bytom |
-73 kg |
repasaże - III runda |
zwycięstwo |
Kochanowicz Wojciech |
UKS Kodokan Toruń |
10-11.11.2012 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup 2012 |
Bytom |
-73 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Wnuk Miłosz |
KS Budowlani Sosnowiec |
10-11.11.2012 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup 2012 |
Bytom |
-73 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Puzyr Tobiasz |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
07.10.2012 |
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów |
Wrocław |
-73 kg |
repasaże - II runda |
zwycięstwo |
Lota Tomasz |
KS Gwardia Łódź |
29-30.09.2012 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
-73 kg |
repasaże - III runda |
zwycięstwo |
Romanowski Wojciech |
UKS Olimpia-Judo Elbląg |
29-30.09.2012 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
-73 kg |
repasaże - II runda |
zwycięstwo |
Zwierzyński Mikołaj |
UKJ Yuko Józefów |
29-30.09.2012 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
-73 kg |
repasaże - I runda |
zwycięstwo |
Wierzba Norbert |
UMKS Żak Kielce |
29-30.09.2012 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
-73 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Bury Szymon |
KS Polonia Rybnik |
08-09.09.2012 |
OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta |
Sochaczew |
-73 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Romanowski Łukasz |
KS AZS-AWF Warszawa |
08-09.09.2012 |
OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta |
Sochaczew |
-73 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Półgrabski Mieszko |
UKS Galeon Gdynia |
08-09.09.2012 |
OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta |
Sochaczew |
-73 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Lota Tomasz |
KS Gwardia Łódź |
08-09.09.2012 |
OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta |
Sochaczew |
-73 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Lipa Arkadiusz |
MOSiR Cieszyn |
05-06.07.2012 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (mężczyźni) |
Bochnia |
-66 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Więcław Kacper |
UKJ ASzWoj Warszawa |
05-06.07.2012 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (mężczyźni) |
Bochnia |
-66 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Ponichtera Bartosz |
MMKS Wojownik Skierniewice |
05-06.07.2012 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (mężczyźni) |
Bochnia |
-66 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Borowski Paweł |
KS Polonia Rybnik |
05-06.07.2012 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (mężczyźni) |
Bochnia |
-66 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Stodolski Tomasz |
UKS Leśnik Kaczory |
02.06.2012 |
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
-66 kg |
finał |
zwycięstwo |
Kubicki Patryk |
KŚ AZS Gliwice |
02.06.2012 |
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
-66 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Legień Oskar |
GKS Czarni Bytom |
02.06.2012 |
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
-66 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Ponichtera Bartosz |
MMKS Wojownik Skierniewice |
02.06.2012 |
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
-66 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Szuba Mikołaj |
AZS UW Warszawa |
02.06.2012 |
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
-66 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Lipa Arkadiusz |
MOSiR Cieszyn |
28.04.2012 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Luboń |
-66 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Opas Radosław |
AZS UW Warszawa |
28.04.2012 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Luboń |
-66 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Tylek Sebastian |
TS Wisła Kraków |
28.04.2012 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Luboń |
-66 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Toporek Radosław |
UKS Gimnazjon Suchy Las |
28.04.2012 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Luboń |
-66 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Krzymiński Eryk |
KSJ Gwardia Koszalin |
10-11.03.2012 |
OPP Juniorek i Juniorów |
Kąty Wrocławskie |
-66 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Tonga Kacper |
MKS Truso Elbląg |
10-11.03.2012 |
OPP Juniorek i Juniorów |
Kąty Wrocławskie |
-66 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Stodolski Tomasz |
UKS Leśnik Kaczory |
03-04.03.2012 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Skierniewice |
-66 kg |
finał |
zwycięstwo |
Czerniawski Tomasz |
AZS UW Warszawa |
03-04.03.2012 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Skierniewice |
-66 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Pękala Miłosz |
KS Gwardia Wrocław |
03-04.03.2012 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Skierniewice |
-66 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Gawlik Marcel |
KŚ AZS Gliwice |
03-04.03.2012 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Skierniewice |
-66 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Litwin Paweł |
KS Gwardia Wrocław |
03-04.03.2012 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Skierniewice |
-66 kg |
II runda |