Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
porażka |
Kozak Krzysztof |
MOSiR Bochnia |
16-17.03.2018 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Bytom |
-60 kg |
o III miejsce |
porażka |
Łoziak Patryk |
GKS Czarni Bytom |
16-17.03.2018 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Bytom |
-60 kg |
półfinał |
porażka |
Biedrzycki Jakub |
UKS Conrad Gdańsk |
24.02.2018 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Warszawa |
-60 kg |
półfinał |
porażka |
Garbacik Bartłomiej |
KS AZS AWF Katowice |
17.02.2018 |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Mysiadło |
-60 kg. |
|
porażka |
Grzywacz Dominik |
KS AZS AWF Katowice |
17.02.2018 |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Mysiadło |
-60 kg. |
|
porażka |
Biedrzycki Jakub |
UKS Conrad Gdańsk |
11.11.2017 |
XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów |
Gdynia |
-60 kg |
półfinał |
porażka |
Biedrzycki Jakub |
UKS Conrad Gdańsk |
08.10.2017 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Oleśnica |
-60 kg |
półfinał |
porażka |
Tylek Paweł |
TS Wisła Kraków |
09.09.2017 |
Puchar Polski Juniorów im. Tadeusza Naskręta |
Sochaczew |
-60 kg |
ćwierćfinał |
porażka |
Biedrzycki Jakub |
UKS Conrad Gdańsk |
05-06.05.2017 |
OOM Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Gorzów Wielkopolski |
-60 kg |
II runda |
porażka |
Zielski Tomasz |
UKS Galeon Gdynia |
18-19.03.2017 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-60 kg |
półfinał |
porażka |
Kowalczyk Michał |
UKJ Ryś Warszawa |
04.02.2017 |
OMM Juniorów i Juniorek Mł. |
Mysiadło |
-60 kg |
finał |
porażka |
Szota Maciej |
UKS Olimp Nowa Sól |
20.11.2016 |
Judo Baltic Cup - U17 |
Gdynia |
-60 kg |
repasaże - finał |
porażka |
Pankowski Jakub |
Klub Judo AZS Opole |
20.11.2016 |
Judo Baltic Cup - U17 |
Gdynia |
-60 kg |
ćwierćfinał |
porażka |
Wierzbicki Kacper |
UKJ Millenium Rzeszów |
05.11.2016 |
OPP Juniorek i Juniorów Mł. (Memoriał J. Wiśniewskiego) |
Bytom |
-60 kg |
II runda |
porażka |
Vardja Daniel markus |
Estonia |
24-25.09.2016 |
Warsaw Judo Open U17 |
Warszawa |
-60 kg |
repasaże - III runda |
porażka |
Król Dominik |
UKS Judo Wolbrom |
24-25.09.2016 |
Warsaw Judo Open U17 |
Warszawa |
-60 kg |
ćwierćfinał |
porażka |
Pawlicki Bartosz |
GKS Olimpia Grudziądz |
14-15.05.2016 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Elbląg |
-55 kg. |
repasaże - finał |
porażka |
Binek Jakub |
GKS Czarni Bytom |
14-15.05.2016 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Elbląg |
-55 kg. |
ćwierćfinał |
porażka |
Zielski Tomasz |
UKS Galeon Gdynia |
20.03.2016 |
Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
-55 kg. |
ćwierćfinał |
porażka |
Sychev Andrey |
Rosja |
14-15.11.2015 |
XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U17 |
Gdynia |
-55 kg. |
o III miejsce |
porażka |
Zielski Tomasz |
UKS Galeon Gdynia |
14-15.11.2015 |
XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U17 |
Gdynia |
-55 kg. |
półfinał |
porażka |
Klimentowski Krzysztof |
MKS Juvenia Wrocław |
25.10.2015 |
OPP / VI Memoriał Jigoro Kano U17 |
Luboń |
-55 kg. |
II runda |
porażka |
Habilov Ilgar |
Azerbejdżan |
26-27.09.2015 |
Warsaw Judo Open U17 |
Warszawa |
-50 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Biedrzycki Jakub |
UKS Conrad Gdańsk |
26-27.09.2015 |
Warsaw Judo Open U17 |
Warszawa |
-50 kg |
ćwierćfinał |
porażka |
Zielski Tomasz |
UKS Galeon Gdynia |
20-21.06.2015 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Luboń |
-50 kg. |
finał |
porażka |
Podemski Beniamin |
UKS 3 Piła |
18-19.04.2015 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-50 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Rudnicki Adam |
TKS Judo Toruń |
18-19.04.2015 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-50 kg |
I runda |
porażka |
Durco Dalibor |
Słowacja |
27-28.09.2014 |
XVI Warsaw Judo Open OPP U17 |
Warszawa |
-50 kg |
II runda |
porażka |
Nowak Dominik |
WTJ Włocławek |
24.05.2014 |
OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
-50 kg |
I runda |
porażka |
Wilk Jakub |
UKS Olimpia-Judo Elbląg |
29-30.03.2014 |
Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek |
Luboń |
-50 kg |
I runda |
porażka |
Litwin Piotr |
KS MaKo Judo Wrocław |
28-29.09.2013 |
Warsaw Judo Open U14 |
Warszawa |
-50 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Trukhan Yagor |
Belgia |
28-29.09.2013 |
Warsaw Judo Open U14 |
Warszawa |
-50 kg |
II runda |
porażka |
Britton Eli |
Wielka Brytania |
29-30.09.2012 |
Warsaw Judo Open U14 |
Warszawa |
-46 kg |
II runda |
porażka |
Artemiuk Damian |
KJ Politechniki Białostockiej Białystok |
02-03.10.2010 |
Warsaw Judo Open U13 |
Warszawa |
-36 kg |
II runda |