Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
porażka |
Bolimowski Mateusz |
MMKS Wojownik Skierniewice |
11.03.2017 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Luboń k/Poznania |
-81 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Rombel Michał |
UKJ ASzWoj Warszawa |
11.03.2017 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Luboń k/Poznania |
-81 kg |
repasa?e - fina? |
zwycięstwo |
Strzelec Piotr |
KS AZS-AWF Warszawa |
11.03.2017 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Luboń k/Poznania |
-81 kg |
repasa?e - II runda |
porażka |
Dziarmaga Arkadiusz |
KS Błękitni Tarnów |
11.03.2017 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Luboń k/Poznania |
-81 kg |
II runda |
porażka |
Kittler Jan |
Czechy |
24-25.09.2016 |
Warsaw Judo Open U20 |
Warszawa |
-90 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Sabonis Donatas |
Litwa |
24-25.09.2016 |
Warsaw Judo Open U20 |
Warszawa |
-90 kg |
I runda |
porażka |
Ołdak Sebastian |
UKJ Arcus Warszawa |
03.09.2016 |
VIII Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów im.Tadeusza Naskręta |
Sochaczew |
-90 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Popek Łukasz |
KS AZS-AWF Warszawa |
03.09.2016 |
VIII Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów im.Tadeusza Naskręta |
Sochaczew |
-90 kg |
repasaże - finał |
porażka |
Gdula Grzegorz |
KS Gwardia Wrocław |
03.09.2016 |
VIII Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów im.Tadeusza Naskręta |
Sochaczew |
-90 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Sadowski Adam |
AKS Strzegom |
05.03.2016 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Bydgoszcz |
-81 kg. |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Rombel Michał |
UKJ ASzWoj Warszawa |
05.03.2016 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Bydgoszcz |
-81 kg. |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Pyszka Kajetan |
KU AZS UKW Bydgoszcz |
05.03.2016 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Bydgoszcz |
-81 kg. |
repasaże - II runda |
porażka |
Rosłonowski Jakub |
UKS Galeon Gdynia |
05.03.2016 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Bydgoszcz |
-81 kg. |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Ouerfelli Kerim |
TS Wisła Kraków |
05.03.2016 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Bydgoszcz |
-81 kg. |
II runda |
zwycięstwo |
Gołębiewski Michał |
MMKS Wojownik Skierniewice |
05.03.2016 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Bydgoszcz |
-81 kg. |
I runda |
porażka |
Paszkowski Norbert |
KSJ Gwardia Koszalin |
14-15.03.2015 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Piła |
-81 kg. |
repasaże - I runda |
porażka |
Drzewiecki Tomasz |
UKS 3 Piła |
14-15.03.2015 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Piła |
-81 kg. |
II runda |
zwycięstwo |
Hys Paweł |
KU AZS UKW Bydgoszcz |
14-15.03.2015 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Piła |
-81 kg. |
I runda |
porażka |
Popek Łukasz |
KS AZS-AWF Warszawa |
06-07.09.2014 |
VI Otwarty Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Sochaczew |
-81 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Suchecki Bogusz |
MMKS Wojownik Skierniewice |
06-07.09.2014 |
VI Otwarty Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Sochaczew |
-81 kg |
II runda |
porażka |
Kurtyka Paweł |
KS AZS AWF Katowice |
26-27.04.2014 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-73 kg |
finał |
zwycięstwo |
Kuczborski Przemysław |
UKJ 225 Warszawa |
26-27.04.2014 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-73 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Rajtar Jakub |
KS Gwardia Wrocław |
26-27.04.2014 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-73 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Zajączkowski Dawid |
MOSiR Bochnia |
26-27.04.2014 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-73 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Markowski Rafał |
UKS Judo Orzeł Żyrardów |
26-27.04.2014 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-73 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Dusza Aleksander |
TS Wisła Kraków |
26-27.04.2014 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-73 kg |
I runda |
porażka |
Kuczborski Przemysław |
UKJ 225 Warszawa |
23.03.2014 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-73 kg |
o III miejsce |
porażka |
Rajtar Jakub |
KS Gwardia Wrocław |
23.03.2014 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-73 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Jędrycha Daniel |
KS Budowlani Sosnowiec |
23.03.2014 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-73 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Salamon Daniel |
UKJ Ryś Warszawa |
23.03.2014 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-73 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Krogulski Maciej |
UKJ 225 Warszawa |
23.03.2014 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-73 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Adamów Michał |
Klub Judo AZS Opole |
23.03.2014 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-73 kg |
I runda |
porażka |
Marcinkiewicz Sebastian |
KS Gwardia Wrocław |
09.11.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup |
Bytom |
-73 kg |
I runda |
porażka |
Veselov Vladislav |
Rosja |
28-29.09.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
-73 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Dokiyenko Taras |
Ukraina |
28-29.09.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
-73 kg |
I runda |
porażka |
Rosłonowski Jakub |
UKS Galeon Gdynia |
27.04.2013 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
-73 kg |
repasaże - II runda |
zwycięstwo |
Gniady Adam |
KSJ Gwardia Koszalin |
27.04.2013 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
-73 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Lipa Arkadiusz |
MOSiR Cieszyn |
27.04.2013 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
-73 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Nowicki Maciej |
UKS Judo Częstochowa |
27.04.2013 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
-73 kg |
I runda |
porażka |
Winnicki Ryszard |
KS Yawara Warszawa |
24.03.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-73 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Winiarski Michał |
UKS Gimnazjon Suchy Las |
24.03.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-73 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Krajewski Bartosz |
UKS-GKJ Głogów |
24.03.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-73 kg |
II runda |
porażka |
Ouerfelli Kerim |
TS Wisła Kraków |
09-10.03.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Piła |
-73 kg |
repasaże - II runda |
zwycięstwo |
Jóźwiak Paweł |
UKS Smecz Pobiedziska |
09-10.03.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Piła |
-73 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Kubicki Patryk |
KŚ AZS Gliwice |
09-10.03.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Piła |
-73 kg |
I runda |
porażka |
Ouerfelli Kerim |
TS Wisła Kraków |
29-30.09.2012 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
-73 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Schulz Kilian |
Niemcy |
29-30.09.2012 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
-73 kg |
repasaże - II runda |
zwycięstwo |
Sabonis Donatas |
Litwa |
29-30.09.2012 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
-73 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Berenyi Bence |
Węgry |
29-30.09.2012 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
-73 kg |
I runda |
porażka |
Ponichtera Bartosz |
MMKS Wojownik Skierniewice |
02.06.2012 |
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
-66 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Sordyl Mateusz |
TS Wisła Kraków |
02.06.2012 |
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
-66 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Bonanaty Konrad |
KS Gwardia Bielsko-Biała |
02.06.2012 |
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
-66 kg |
I runda |
porażka |
Zwierzyński Mikołaj |
UKJ Yuko Józefów |
28.04.2012 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Luboń |
-73 kg |
II runda |
porażka |
Salamon Daniel |
UKJ Ryś Warszawa |
03-04.03.2012 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Skierniewice |
-66 kg |
repasaże - III runda |
porażka |
Skórka Szymon |
GKS Czarni Bytom |
03-04.03.2012 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Skierniewice |
-66 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Bałut Przemysław |
MKS VIS Skierniewice |
03-04.03.2012 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Skierniewice |
-66 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Lubiński Artur |
UKS Kodokan Toruń |
03-04.03.2012 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Skierniewice |
-66 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Tylek Sebastian |
TS Wisła Kraków |
03-04.03.2012 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Skierniewice |
-66 kg |
I runda |
porażka |
Kotlik Kamil |
UKS Conrad Gdańsk |
19-20.11.2011 |
Puchar Polski Młodzików |
Bytom |
-66 kg |
I runda |
porażka |
Zawadzki Bartłomiej |
KS AZS-AWF Warszawa |
01-02.10.2011 |
Warsaw Judo Open U15 |
Warszawa |
-66 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Slanicka Jan |
Czechy |
01-02.10.2011 |
Warsaw Judo Open U15 |
Warszawa |
-66 kg |
repasaże - II runda |
zwycięstwo |
Szynalski Tobiasz |
UKS Szóstka Rawicz |
01-02.10.2011 |
Warsaw Judo Open U15 |
Warszawa |
-66 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Casse Matthias |
Belgia |
01-02.10.2011 |
Warsaw Judo Open U15 |
Warszawa |
-66 kg |
II runda |