Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
zwycięstwo |
Sworowski Filip |
GKS Olimpia Grudziądz |
24.02.2018 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Warszawa |
-100 kg |
|
zwycięstwo |
Gozdek Jan |
AKS Strzegom |
05-06.05.2017 |
OOM Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Gorzów Wielkopolski |
-90 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Łukasik Jakub |
GKS Czarni Bytom |
05-06.05.2017 |
OOM Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Gorzów Wielkopolski |
-90 kg |
repasaże - II runda |
zwycięstwo |
Serwatka Jakub |
UKS 3 Piła |
05-06.05.2017 |
OOM Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Gorzów Wielkopolski |
-90 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Sobociński Cezary |
AZS OŚ Poznań |
25-26.03.2017 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-90 kg |
repasaże - II runda |
zwycięstwo |
Gaumer Szymon |
UKS Junior Lipno |
25-26.03.2017 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-90 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Wojnarowski Kacper |
UKS Judo Tuliszków |
30.10.2016 |
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - VIII Memoriał Jigoro Kano |
Poznań |
-90 kg |
|
zwycięstwo |
Polak Szymon |
UKS Yoko Ząbki |
14-15.05.2016 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Elbląg |
-90 kg. |
repasaże - II runda |
zwycięstwo |
Surma Przemysław |
UKS Sparta Sława |
14-15.05.2016 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Elbląg |
-90 kg. |
II runda |
zwycięstwo |
Ryszka Marcel |
WKS Flota Gdynia |
14-15.11.2015 |
XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U17 |
Gdynia |
-90 kg. |
|
zwycięstwo |
Czerwiński Karol |
KS Budowlani Sosnowiec |
14-15.11.2015 |
XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U17 |
Gdynia |
-90 kg. |
|
zwycięstwo |
Kołodziej Jakub |
UKS Dwójka Tarnowskie Góry |
07.11.2015 |
OPP / Memoriał Józefa Wiśniewskiego |
Bytom |
-90 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Kurauskas Tomas |
Litwa |
26-27.09.2015 |
Warsaw Judo Open U17 |
Warszawa |
-90 kg |
repasaże - I runda |
zwycięstwo |
Kordyalik Grzegorz |
WKS Śląsk Wrocław |
29.03.2015 |
Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych |
Suchy Las |
-90 kg. |
I runda |
zwycięstwo |
Kujawa Jan |
TKS Judo Toruń |
20-21.04.2013 |
Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek |
Bochnia |
-55 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Waczulik Daniel |
Węgry |
29-30.09.2012 |
Warsaw Judo Open U14 |
Warszawa |
-55 kg |
repasaże - III runda |
zwycięstwo |
Wołk Kamil |
UKS Olimp Nowa Sól |
29-30.09.2012 |
Warsaw Judo Open U14 |
Warszawa |
-55 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Gacek Jakub |
AZS OŚ Łódź |
29-30.09.2012 |
Warsaw Judo Open U14 |
Warszawa |
-55 kg |
II runda |