Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
zwycięstwo |
Włodarczyk Paulina |
KS Gwardia Bielsko-Biała |
28-29.09.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
-63 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Federczyk Joanna |
KS AZS-AWF Warszawa |
04-05.07.2013 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) |
Łódź |
-63 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Jarkowska Magdalena |
MUKS Kokoro Łódź |
27.04.2013 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
-63 kg |
repasaże - II runda |
zwycięstwo |
Miller Karolina |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
27.04.2013 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
-63 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Federczyk Joanna |
KS AZS-AWF Warszawa |
27.04.2013 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
-63 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Michałowska Patrycja |
UKS Kodokan Toruń |
09-10.03.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Piła |
-63 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Grochowska Karolina |
AZS UW Warszawa |
09-10.03.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Piła |
-63 kg |
repasaże - I runda |
zwycięstwo |
Matczak Aneta |
UKJ 225 Warszawa |
03-04.03.2012 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Skierniewice |
-57 kg |
repasaże - II runda |
zwycięstwo |
Gzowska Emilia |
AZS OŚ Łódź |
03-04.03.2012 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Skierniewice |
-57 kg |
repasaże - I runda |
zwycięstwo |
Svecowa Veronika |
Czechy |
12-13.11.2011 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup |
Bytom |
-52 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Kobielska Paulina |
KS Gwardia Bielsko-Biała |
12-13.11.2011 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup |
Bytom |
-52 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Walotek Marta |
KS Budowlani Sosnowiec |
12-13.11.2011 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup |
Bytom |
-52 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Łukasiak Marta |
KS Start Radom |
04.06.2011 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
-52 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Gzowska Emilia |
AZS OŚ Łódź |
04.06.2011 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
-52 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Daśko Ilona |
UKS Conrad Gdańsk |
04.06.2011 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
-52 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Jończyk Maria |
OSiR Kęty |
04.06.2011 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
-52 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Cichy Karolina |
UKS Judo Ahinsa Tarnowskie Góry |
01-03.05.2011 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Białystok |
-52 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Zaczek Dominika |
UKS-GKJ Głogów |
01-03.05.2011 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Białystok |
-52 kg |
repasaże - II runda |
zwycięstwo |
Witasik Agnieszka |
KS Judo Hejnał Kęty |
01-03.05.2011 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Białystok |
-52 kg |
repasaże - I runda |
zwycięstwo |
Musialik Alicja |
GKS Czarni Bytom |
19-20.03.2011 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Skierniewice |
-52 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Zięba Patrycja |
UKS Wolania Wola Rzędzińska |
19-20.03.2011 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Skierniewice |
-52 kg |
repasaże - II runda |
zwycięstwo |
Szuba-łata Klaudia |
UKS Grot Kraków |
19-20.03.2011 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Skierniewice |
-52 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Gliszczyńska Karina |
MKS Juvenia Wrocław |
20.11.2010 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Poznań |
-52 kg |
finał |
zwycięstwo |
Przyczyna Paulina |
KS AZS-AWF Wrocław |
20.11.2010 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Poznań |
-52 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Reczkowska Justyna |
Pałac Młodzieży Tarnów |
20.11.2010 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Poznań |
-52 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Witasik Agnieszka |
KS Judo Hejnał Kęty |
20.11.2010 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Poznań |
-52 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Draczyńska Anna |
UKJ 225 Warszawa |
13-14.03.2010 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Skierniewice |
-48 kg |
repasaże - II runda |
zwycięstwo |
Kazior Kamila |
GKS Czarni Bytom |
13-14.03.2010 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Skierniewice |
-48 kg |
repasaże - I runda |