Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
porażka |
Klammert David |
Czechy |
07.10.2012 |
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów |
Wrocław |
-81 kg |
ćwierćfinał |
porażka |
Zukov German |
Łotwa |
29-30.09.2012 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
-81 kg |
repasaże - III runda |
porażka |
Kisielewicz Arkadiusz |
KS Gwardia Wrocław |
29-30.09.2012 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
-81 kg |
ćwierćfinał |
porażka |
Kozieł Michał |
KS Gwardia Łódź |
08-09.09.2012 |
OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta |
Sochaczew |
-81 kg |
I runda |
porażka |
Długosz Piotr |
TS Gwardia Opole |
03.06.2012 |
OPP Juniorek i Juniorów |
Opole |
-81 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Klammert David |
Czechy |
03.06.2012 |
OPP Juniorek i Juniorów |
Opole |
-81 kg |
ćwierćfinał |
porażka |
Banaszek Dominik |
UKJ 225 Warszawa |
27.05.2012 |
OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Juniorek i Juniorów |
Łódź |
-81 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Kisielewicz Arkadiusz |
KS Gwardia Wrocław |
27.05.2012 |
OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Juniorek i Juniorów |
Łódź |
-81 kg |
II runda |
porażka |
Świniarski Bartosz |
TS Gwardia Olsztyn |
14-15.04.2012 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Jastrzębie - Zdrój |
-81 kg |
II runda |
porażka |
Kowalewski Oskar |
KS Gwardia Wrocław |
10-11.03.2012 |
OPP Juniorek i Juniorów |
Kąty Wrocławskie |
-81 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Szczepaniak Tomasz |
Klub Judo AZS Opole |
10-11.03.2012 |
OPP Juniorek i Juniorów |
Kąty Wrocławskie |
-81 kg |
I runda |
porażka |
Łątka Filip |
UKS Grot Kraków |
29.10.2011 |
OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów |
Wrocław |
-81 kg |
II runda |
porażka |
Jelonek Wojciech |
KS Gwardia Wrocław |
01-02.10.2011 |
OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów |
Warszawa |
-81 kg |
I runda |
porażka |
Majdan Rafał |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
03-04.09.2011 |
OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta |
Sochaczew |
-81 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Golodnyk Pavlo |
Ukraina |
03-04.09.2011 |
OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta |
Sochaczew |
-81 kg |
III runda |
porażka |
Pojawa Piotr |
KS AZS-AWF Warszawa |
29.07.2011 |
Otwarte Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Cetniewo |
-81 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Mielcarek Błażej |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
29.07.2011 |
Otwarte Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Cetniewo |
-81 kg |
II runda |
porażka |
Rybczyński Robert |
UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki |
05.06.2011 |
OPP Juniorek i Juniorów |
Opole |
-81 kg |
I runda |
porażka |
Sokolovskis Arturs |
Łotwa |
29.05.2011 |
OPP Juniorek i Juniorów |
Łódź |
-81 kg |
II runda |
porażka |
Majdan Rafał |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
01-02.04.2011 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Wrocław |
-81 kg |
II runda |
porażka |
Jelonek Wojciech |
KS Gwardia Wrocław |
05-06.03.2011 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Bochnia |
-81 kg |
I runda |
porażka |
Zaraś Kacper |
UKJ 225 Warszawa |
13-14.11.2010 |
OPP - Bytom Cup - Juniorek i Juniorów Młodszych |
Bytom |
-81 kg |
I runda |
porażka |
Cabalaukis Mantas |
Litwa |
02.10.2010 |
OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Młodszych |
Warszawa |
-81 kg |
II runda |
porażka |
Łukasik Rafał |
UKJ Millenium Rzeszów |
03.10.2010 |
OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów |
Warszawa |
-81 kg |
I runda |
porażka |
Borkowski Dawid |
MKS Juvenia Wrocław |
05.06.2010 |
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
-81 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Paszkowski Norbert |
KSJ Gwardia Koszalin |
05.06.2010 |
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
-81 kg |
ćwierćfinał |
porażka |
Świątek Kamil |
KU AZS UKW Bydgoszcz |
01-04.05.2010 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Warszawa / Józefów |
-81 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Gmurek Marcin |
KS AZS-AWF Warszawa |
01-04.05.2010 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Warszawa / Józefów |
-81 kg |
ćwierćfinał |
porażka |
Gugała Maciej |
WKS Flota Gdynia |
14-15.11.2009 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Bytom |
-73 kg |
II runda |
porażka |
Romanowski Łukasz |
UKS Galeon Gdynia |
26-27.09.2009 |
Warsaw Judo Open U20 |
Warszawa |
-73 kg |
II runda |
porażka |
Sitniakau Yauheni |
Belgia |
26-27.09.2009 |
Warsaw Judo Open U17 |
Warszawa |
-73 kg |
I runda |