Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
porażka |
Kapusta Paweł |
UKS De La Salle Gdańsk |
09-10.04.2016 |
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych |
Piła |
-81 kg. |
I runda |
porażka |
Polny Kamil |
UKS Judo Orzeł Żyrardów |
12.03.2016 |
Warszawska Olimpiada Młodzieży (Juniorzy Młodsi) |
Warszawa |
-81 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Maćkowski Bartosz |
UKJ 225 Warszawa |
12.03.2016 |
Warszawska Olimpiada Młodzieży (Juniorzy Młodsi) |
Warszawa |
-81 kg |
I runda |
porażka |
Zajączkowski Łukasz |
AKS Strzegom |
14-15.11.2015 |
XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U17 |
Gdynia |
-81 kg. |
finał |
zwycięstwo |
Szaniawski Bartosz |
TSJ Gryf Słupsk |
14-15.11.2015 |
XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U17 |
Gdynia |
-81 kg. |
półfinał |
zwycięstwo |
Kapusta Paweł |
UKS De La Salle Gdańsk |
14-15.11.2015 |
XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U17 |
Gdynia |
-81 kg. |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Radchenko Viatcheslaw |
Rosja |
14-15.11.2015 |
XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U17 |
Gdynia |
-81 kg. |
I runda |
zwycięstwo |
Szaniawski Bartosz |
TSJ Gryf Słupsk |
07.11.2015 |
OPP / Memoriał Józefa Wiśniewskiego |
Bytom |
-81 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Strojec Szymon |
MKS Juvenia Wrocław |
07.11.2015 |
OPP / Memoriał Józefa Wiśniewskiego |
Bytom |
-81 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Bil Samuel |
JSS Gwardia Jelenia Góra |
07.11.2015 |
OPP / Memoriał Józefa Wiśniewskiego |
Bytom |
-81 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Dyr Sambor |
GKS Czarni Bytom |
07.11.2015 |
OPP / Memoriał Józefa Wiśniewskiego |
Bytom |
-81 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Skrzyński Marcin |
UKS Galeon Gdynia |
07.11.2015 |
OPP / Memoriał Józefa Wiśniewskiego |
Bytom |
-81 kg |
II runda |
porażka |
Popek Łukasz |
KS AZS-AWF Warszawa |
26-27.09.2015 |
Warsaw Judo Open U20 |
Warszawa |
-81 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Souza, Kleybe |
Brazylia |
26-27.09.2015 |
Warsaw Judo Open U20 |
Warszawa |
-81 kg |
I runda |
porażka |
Górczyński Adrian |
MKS Olimpijczyk Włocławek |
26-27.09.2015 |
Warsaw Judo Open U17 |
Warszawa |
-81 kg |
I runda |
porażka |
Ouerferlli Kerim |
UKS Grot Kraków |
18-19.04.2015 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-81 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Czekała Michał |
GKS Czarni Bytom |
18-19.04.2015 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-81 kg |
repasaże - III runda |
zwycięstwo |
Antoniewicz Dawid |
KS AZS-AWF Poznań |
18-19.04.2015 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-81 kg |
repasaże - II runda |
zwycięstwo |
Korzeń Paweł |
KSJ Spartakus Międzyrzecz |
18-19.04.2015 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-81 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Jackiewicz Michał |
UKJ ASzWoj Warszawa |
18-19.04.2015 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-81 kg |
II runda |
porażka |
Knap Paweł |
GKS Czarni Bytom |
29.03.2015 |
Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych |
Suchy Las |
-81 kg. |
repasaże - III runda |
zwycięstwo |
Głownia Dawid |
KS Judo Czechowice-Dziedzice |
29.03.2015 |
Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych |
Suchy Las |
-81 kg. |
repasaże - II runda |
porażka |
Jewtuch Konrad |
PKS Olimpia Poznań |
29.03.2015 |
Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych |
Suchy Las |
-81 kg. |
II runda |
porażka |
Przyborek Krystian |
KSJ Gwardia Koszalin |
08.11.2014 |
OPP Juniorów i Juniorek Młodszych |
Bytom |
-81 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Czarnecki Michał |
WKSW Włocławek |
08.11.2014 |
OPP Juniorów i Juniorek Młodszych |
Bytom |
-81 kg |
II runda |
porażka |
Wiśniewski Radosław |
MKS Olimpijczyk Włocławek |
27-28.09.2014 |
XVI Warsaw Judo Open OPP U17 |
Warszawa |
-73 kg |
repasaże - III runda |
zwycięstwo |
Kuca Dawid |
KS Budowlani Sosnowiec |
27-28.09.2014 |
XVI Warsaw Judo Open OPP U17 |
Warszawa |
-73 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Punda Wojciech |
KS AZS-AWF Wrocław |
27-28.09.2014 |
XVI Warsaw Judo Open OPP U17 |
Warszawa |
-73 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Kudyba Szymon |
TS Gwardia Opole |
27-28.09.2014 |
XVI Warsaw Judo Open OPP U17 |
Warszawa |
-73 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Talar Przemysław |
UKS Smecz Pobiedziska |
27-28.09.2014 |
XVI Warsaw Judo Open OPP U17 |
Warszawa |
-73 kg |
I runda |
porażka |
Umal Mattias |
Estonia |
24.05.2014 |
OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
-73 kg |
o III miejsce |
porażka |
Zawadzki Bartosz |
UKS Górnik Judo Konin |
24.05.2014 |
OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
-73 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Kłysz Michał |
UKS Dwójka Tarnowskie Góry |
24.05.2014 |
OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
-73 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Balyevskyy Yevheniy |
Ukraina |
28-29.09.2013 |
Warsaw Judo Open U14 |
Warszawa |
-66 kg |
o III miejsce |
porażka |
Pimonov Daniil |
Rosja |
28-29.09.2013 |
Warsaw Judo Open U14 |
Warszawa |
-66 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Vasillev Dmitrii |
Rosja |
28-29.09.2013 |
Warsaw Judo Open U14 |
Warszawa |
-66 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Harnitski Ivan |
Belgia |
28-29.09.2013 |
Warsaw Judo Open U14 |
Warszawa |
-66 kg |
II runda |
porażka |
Iwański Jakub |
UKS Olimp Skaryszew |
28-29.09.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
-66 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Jasiński Szymon |
UKS Galeon Gdynia |
28-29.09.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
-66 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Bonanaty Konrad |
KS Gwardia Bielsko-Biała |
28-29.09.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
-66 kg |
III runda |
porażka |
Kazokas Modestas |
Litwa |
25.05.2013 |
Międzynarodowe Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek |
Łódź |
-60 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Budziński Przemysław |
MKS Żak Ełk |
25.05.2013 |
Międzynarodowe Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek |
Łódź |
-60 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Troyn Anton |
Rosja |
25.05.2013 |
Międzynarodowe Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek |
Łódź |
-60 kg |
I runda |
porażka |
Kudyba Szymon |
TS Gwardia Opole |
23.03.2013 |
OPP Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-60 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Kwiatek Sławomir |
TKS Judo Toruń |
23.03.2013 |
OPP Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-60 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Przybyłowicz Szymon |
TS Gwardia Olsztyn |
23.03.2013 |
OPP Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-60 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Żbik Gracjan |
KJ Samuraj Koszalin |
23.03.2013 |
OPP Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-60 kg |
II runda |
porażka |
Troyan Anton |
Rosja |
29-30.09.2012 |
Warsaw Judo Open U14 |
Warszawa |
-55 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Popko Piotr |
UKS Tomita Elbląg |
29-30.09.2012 |
Warsaw Judo Open U14 |
Warszawa |
-55 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Pauparis Justas |
Litwa |
29-30.09.2012 |
Warsaw Judo Open U14 |
Warszawa |
-55 kg |
repasaże - III runda |
zwycięstwo |
Szaniawski Bartosz |
TSJ Gryf Słupsk |
29-30.09.2012 |
Warsaw Judo Open U14 |
Warszawa |
-55 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Korgol Jakub |
TS Wisła Kraków |
29-30.09.2012 |
Warsaw Judo Open U14 |
Warszawa |
-55 kg |
II runda |
porażka |
Gerkens Emils |
Łotwa |
02-03.10.2010 |
Warsaw Judo Open U13 |
Warszawa |
-46 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Szubert Bartłomiej |
UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa |
02-03.10.2010 |
Warsaw Judo Open U13 |
Warszawa |
-46 kg |
I runda |