Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
porażka |
Eiduks Aleksander |
AZS UW Warszawa |
12.05.2018 |
Eliminacje Regionu II do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży |
Warszawa |
-73 kg |
repasaże - finał |
porażka |
Pełka Adrian |
WKS Gwardia Warszawa |
12.05.2018 |
Eliminacje Regionu II do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży |
Warszawa |
-73 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Maciak Adam |
UKS Czerwone Smoki Toshi Brwinów |
12.05.2018 |
Eliminacje Regionu II do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży |
Warszawa |
-73 kg |
I runda |
porażka |
Baca Miłosz |
UKS Kodokan Toruń |
25.03.2018 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - XV Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo |
Poznań |
-73 kg |
repasaże - III runda |
zwycięstwo |
Rosół Szymon |
UKS Judo Wolbrom |
25.03.2018 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - XV Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo |
Poznań |
-73 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Kadłubowski Maksymilian |
KS AZS-AWF Warszawa |
25.03.2018 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - XV Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo |
Poznań |
-73 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Ignaszak Kacper |
KS Akademia Judo Poznań |
25.03.2018 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - XV Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo |
Poznań |
-73 kg |
II runda |
porażka |
Bunkiewicz Adam |
Klub Judo AZS Opole |
11.11.2017 |
XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów młodszych |
Gdynia |
-73 kg |
o III miejsce |
porażka |
Kozłowski Mateusz |
Klub Judo AZS Opole |
11.11.2017 |
XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów młodszych |
Gdynia |
-73 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Prokopczuk Jakub |
UKJ Yuko Józefów |
11.11.2017 |
XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów młodszych |
Gdynia |
-73 kg |
ćwierćfinał |
porażka |
Włodarski Hubert |
Pałac Młodzieży Tarnów |
11.11.2017 |
XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów |
Gdynia |
-73 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Pasyuszek Mateusz |
MKS Juvenia Wrocław |
11.11.2017 |
XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów młodszych |
Gdynia |
-73 kg |
II runda |
porażka |
Kozłowski Mateusz |
Klub Judo AZS Opole |
04.11.2017 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - IV Memoriał Józefa Wiśniewskiego |
Bytom |
-73 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Filipowicz Dominik |
UKS Tomita Elbląg |
04.11.2017 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - IV Memoriał Józefa Wiśniewskiego |
Bytom |
-73 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Rosół Szymon |
UKS Judo Wolbrom |
04.11.2017 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - IV Memoriał Józefa Wiśniewskiego |
Bytom |
-73 kg |
repasaże - III runda |
zwycięstwo |
Wierzbicki Kacper |
UKJ Millenium Rzeszów |
04.11.2017 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - IV Memoriał Józefa Wiśniewskiego |
Bytom |
-73 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Bunkiewicz Adam |
Klub Judo AZS Opole |
04.11.2017 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - IV Memoriał Józefa Wiśniewskiego |
Bytom |
-73 kg |
II runda |
porażka |
Salisz Mateusz |
KS AZS AWF Katowice |
08.10.2017 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Oleśnica |
-73 kg |
repasaże - II runda |
zwycięstwo |
Wala Łukasz |
KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik |
08.10.2017 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Oleśnica |
-73 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Bogdał Maksymin |
UKS Conrad Gdańsk |
08.10.2017 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Oleśnica |
-73 kg |
I runda |
porażka |
Hrybyk Yaroslaw |
Ukraina |
07.10.2017 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Oleśnica |
-73 kg |
repasaże - II runda |
zwycięstwo |
Wojsa Marcel |
MKS Juvenia Wrocław |
07.10.2017 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Oleśnica |
-73 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Shikhalizade Alirza |
Azerbejdżan |
07.10.2017 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Oleśnica |
-73 kg |
I runda |
porażka |
Salisz Mateusz |
KS AZS AWF Katowice |
09.09.2017 |
Puchar Polski Juniorów im. Tadeusza Naskręta |
Sochaczew |
-73 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Nawrot Jakub |
TSJ Gryf Słupsk |
09.09.2017 |
Puchar Polski Juniorów im. Tadeusza Naskręta |
Sochaczew |
-73 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Jakimiuk Jacek |
KJ Politechniki Białostockiej Białystok |
09.09.2017 |
Puchar Polski Juniorów im. Tadeusza Naskręta |
Sochaczew |
-73 kg |
II runda |
porażka |
Karaś Filip |
UKS Grot Kraków |
05-06.05.2017 |
OOM Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Gorzów Wielkopolski |
-73 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Banaszek Kacper |
UKS Judo Fight Club Warszawa |
13.04.2017 |
Eliminacje do OOM juniorów i juniorek młodszych |
Warszawa |
-73 kg |
o III miejsce |
porażka |
Sionkowski Kacper |
MKS Judo Chełm |
13.04.2017 |
Eliminacje do OOM juniorów i juniorek młodszych |
Warszawa |
-73 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Monder Mirosław |
UKJ Yuko Józefów |
13.04.2017 |
Eliminacje do OOM juniorów i juniorek młodszych |
Warszawa |
-73 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Halk Mateusz |
WKS Gwardia Warszawa |
13.04.2017 |
Eliminacje do OOM juniorów i juniorek młodszych |
Warszawa |
-73 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Kosnowicz Patryk |
UKJ ASzWoj Warszawa |
13.04.2017 |
Eliminacje do OOM juniorów i juniorek młodszych |
Warszawa |
-73 kg |
I runda |
porażka |
Wilk Jakub |
UKS Olimpia-Judo Elbląg |
25-26.03.2017 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-73 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Grądzki Wojciech |
KS Judo Czechowice-Dziedzice |
25-26.03.2017 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-73 kg |
II runda |
porażka |
Lubicki Daniel |
Klub Judo AZS Opole |
18-19.03.2017 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-73 kg |
repasaże - III runda |
zwycięstwo |
Białecki Damian |
KSJ Gwardia Koszalin |
18-19.03.2017 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-73 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Perchun Krystian |
Stowarzyszenie "TATAMI" Strzegom Strzegom |
18-19.03.2017 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-73 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Grzegrzółka Tomasz |
UKS Piast Wrzeście Słupsk |
18-19.03.2017 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-73 kg |
II runda |
porażka |
Grudziński Sebastian |
AKS Strzegom |
04.02.2017 |
OMM Juniorów i Juniorek Mł. |
Mysiadło |
-73 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Sławiński Franciszek |
AZS UW Warszawa |
04.02.2017 |
OMM Juniorów i Juniorek Mł. |
Mysiadło |
-73 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Piotrowski Konrad |
UKJ ASzWoj Warszawa |
04.02.2017 |
OMM Juniorów i Juniorek Mł. |
Mysiadło |
-73 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Halk Mateusz |
WKS Gwardia Warszawa |
04.02.2017 |
OMM Juniorów i Juniorek Mł. |
Mysiadło |
-73 kg |
II runda |
porażka |
Kozłowski Mateusz |
Klub Judo AZS Opole |
05.11.2016 |
OPP Juniorek i Juniorów Mł. (Memoriał J. Wiśniewskiego) |
Bytom |
-73 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Cieślar Michał |
GKS Czarni Bytom |
05.11.2016 |
OPP Juniorek i Juniorów Mł. (Memoriał J. Wiśniewskiego) |
Bytom |
-73 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Marzec Jakub |
KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik |
05.11.2016 |
OPP Juniorek i Juniorów Mł. (Memoriał J. Wiśniewskiego) |
Bytom |
-73 kg |
II runda |
porażka |
Ignaszak Kacper |
KS Akademia Judo Poznań |
30.10.2016 |
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - VIII Memoriał Jigoro Kano |
Poznań |
-73 kg |
repasa?e - fina? |
zwycięstwo |
Gudzowski Wojciech |
Hato Judo Warszawa |
30.10.2016 |
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - VIII Memoriał Jigoro Kano |
Poznań |
-73 kg |
repasa?e - II runda |
porażka |
Kretowicz Jakub |
UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki |
30.10.2016 |
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - VIII Memoriał Jigoro Kano |
Poznań |
-73 kg |
?wier?fina? |
zwycięstwo |
Adamczyk Maciej |
TS Wisła Kraków |
30.10.2016 |
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - VIII Memoriał Jigoro Kano |
Poznań |
-73 kg |
II runda |
porażka |
Wodnitzky Lennart |
Niemcy |
16.10.2016 |
Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów |
Oleśnica |
-73 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Sembayev Madiyar |
Kazachstan |
16.10.2016 |
Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów |
Oleśnica |
-73 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Weber Clemens |
Austria |
16.10.2016 |
Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów |
Oleśnica |
-73 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Bekauri Lasha |
Gruzja |
16.10.2016 |
Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów |
Oleśnica |
-73 kg |
I runda |
porażka |
Adamczyk Maciej |
TS Wisła Kraków |
15.10.2016 |
Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów Młodszych |
Oleśnica |
-73 kg |
I runda |
porażka |
Hulenkov Stanislav |
Ukraina |
24-25.09.2016 |
Warsaw Judo Open U17 |
Warszawa |
-73 kg |
II runda |
porażka |
Winnicki Ryszard |
KS Yawara Warszawa |
03.09.2016 |
VIII Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów im.Tadeusza Naskręta |
Sochaczew |
-73 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Wilk Kacper |
UKS Olimpia-Judo Elbląg |
03.09.2016 |
VIII Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów im.Tadeusza Naskręta |
Sochaczew |
-73 kg |
II runda |
porażka |
Szatkowski Konrad |
MKS Juvenia Wrocław |
04.06.2016 |
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych |
Opole |
-66 kg. |
I runda |
porażka |
Litwin Przemysław |
KS AZS-AWF Wrocław |
14-15.05.2016 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Elbląg |
-66 kg. |
I runda |
porażka |
Raputa Dawid |
WKS Śląsk Wrocław |
09-10.04.2016 |
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych |
Piła |
-66 kg. |
repasaże - III runda |
zwycięstwo |
Mazurek Jakub |
UKS Dębiec Poznań |
09-10.04.2016 |
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych |
Piła |
-66 kg. |
repasaże - II runda |
porażka |
Kumidor Wiktor |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
09-10.04.2016 |
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych |
Piła |
-66 kg. |
III runda |
zwycięstwo |
Reneson Dawid |
KS Błękitni Tarnów |
09-10.04.2016 |
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych |
Piła |
-66 kg. |
II runda |
porażka |
Grishanok Vladislav |
Rosja |
14-15.11.2015 |
XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U17 |
Gdynia |
-66 kg. |
I runda |
porażka |
Michalski Michał |
MKS Juvenia Wrocław |
25.10.2015 |
OPP / VI Memoriał Jigoro Kano U17 |
Luboń |
-66 kg. |
II runda |
zwycięstwo |
Baster Szymon |
TS Wisła Kraków |
25.10.2015 |
OPP / VI Memoriał Jigoro Kano U17 |
Luboń |
-66 kg. |
I runda |
porażka |
Kuropiejski Tymoteusz |
UKS Conrad Gdańsk |
03-04.10.2015 |
Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek |
Bochnia |
-66 kg. |
III runda |
zwycięstwo |
Baster Szymon |
TS Wisła Kraków |
03-04.10.2015 |
Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek |
Bochnia |
-66 kg. |
II runda |
porażka |
Rasiak Patryk |
KS Polonia Rybnik |
23.05.2015 |
Puchar Polski - V MM Młodziczek i Młodzków |
Łódź |
-66 kg. |
repasaże - II runda |
porażka |
Grądzki Wojciech |
KS Judo Czechowice-Dziedzice |
23.05.2015 |
Puchar Polski - V MM Młodziczek i Młodzków |
Łódź |
-66 kg. |
II runda |
zwycięstwo |
Leśniewski Alessio |
ULKS Judo Kowala |
23.05.2015 |
Puchar Polski - V MM Młodziczek i Młodzków |
Łódź |
-66 kg. |
I runda |
porażka |
Wieja Kamil |
UKS Grot Kraków |
29.03.2015 |
Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych |
Suchy Las |
-66 kg. |
I runda |
zwycięstwo |
Teska Gabriel |
KJ Samuraj Koszalin |
28.03.2015 |
Puchar Polski Młodzików i Młodziczek |
Suchy Las |
-66 kg. |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Śmiłek Norbert |
UKS Katana Sułkowice |
28.03.2015 |
Puchar Polski Młodzików i Młodziczek |
Suchy Las |
-66 kg. |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Tymiec Maciej |
UKS 3 Piła |
28.03.2015 |
Puchar Polski Młodzików i Młodziczek |
Suchy Las |
-66 kg. |
repasaże - II runda |
porażka |
Szynalski Maciej |
UKS Bielik Bielany Wrocławskie |
28.03.2015 |
Puchar Polski Młodzików i Młodziczek |
Suchy Las |
-66 kg. |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Grzyb Robert |
UKS Judo Rawa Mazowiecka |
28.03.2015 |
Puchar Polski Młodzików i Młodziczek |
Suchy Las |
-66 kg. |
II runda |
zwycięstwo |
Kuropiejski Tymoteusz |
UKS Conrad Gdańsk |
28.03.2015 |
Puchar Polski Młodzików i Młodziczek |
Suchy Las |
-66 kg. |
I runda |
porażka |
Kujawa Jan |
TKS Judo Toruń |
24.05.2014 |
OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
-60 kg |
repasaże - II runda |
zwycięstwo |
Blus Mateusz |
MKS Zryw Łowicz |
24.05.2014 |
OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
-60 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Majchrzak Jakub |
UKS Judo Mysłowice |
24.05.2014 |
OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
-60 kg |
I runda |
porażka |
Miernik Bartosz |
UKJ Ryś Warszawa |
29-30.03.2014 |
Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek |
Luboń |
-55 kg |
repasaże - II runda |
zwycięstwo |
Potocki Jan |
AZS-WSPiA Poznań |
29-30.03.2014 |
Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek |
Luboń |
-55 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Makowski Sebastian |
UKS Olimpia-Judo Elbląg |
29-30.03.2014 |
Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek |
Luboń |
-55 kg |
II runda |