Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
zwycięstwo |
Kokosza Piotr |
KS Budowlani Sosnowiec |
14-15.11.2015 |
XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U17 |
Gdynia |
-66 kg. |
finał |
zwycięstwo |
Nosalski Jakub |
MOSiR Bochnia |
14-15.11.2015 |
XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U17 |
Gdynia |
-66 kg. |
półfinał |
zwycięstwo |
Kozłowski Mateusz |
Klub Judo AZS Opole |
14-15.11.2015 |
XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U17 |
Gdynia |
-66 kg. |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Świetlik Paweł |
UKS 10 Bydgoszcz |
14-15.11.2015 |
XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U17 |
Gdynia |
-66 kg. |
II runda |
zwycięstwo |
Naumov Maxsim |
Rosja |
14-15.11.2015 |
XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U17 |
Gdynia |
-66 kg. |
I runda |
porażka |
Litwin Przemysław |
KS AZS-AWF Wrocław |
07.11.2015 |
OPP / Memoriał Józefa Wiśniewskiego |
Bytom |
-66 kg |
finał |
zwycięstwo |
Kokosza Piotr |
KS Budowlani Sosnowiec |
07.11.2015 |
OPP / Memoriał Józefa Wiśniewskiego |
Bytom |
-66 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Majchrzak Jakub |
UKS Judo Mysłowice |
07.11.2015 |
OPP / Memoriał Józefa Wiśniewskiego |
Bytom |
-66 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Nawrot Jakub |
TSJ Gryf Słupsk |
07.11.2015 |
OPP / Memoriał Józefa Wiśniewskiego |
Bytom |
-66 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Biernat Albert |
MOSiR Bochnia |
07.11.2015 |
OPP / Memoriał Józefa Wiśniewskiego |
Bytom |
-66 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Litwin Piotr |
KS MaKo Judo Wrocław |
07.11.2015 |
OPP / Memoriał Józefa Wiśniewskiego |
Bytom |
-66 kg |
I runda |
porażka |
Rek Marcel |
KS Gwardia Łódź |
26-27.09.2015 |
Warsaw Judo Open U17 |
Warszawa |
-66 kg |
repasaże - IV runda |
porażka |
Kaczor Kacper |
GKS Czarni Bytom |
26-27.09.2015 |
Warsaw Judo Open U17 |
Warszawa |
-66 kg |
ćwierć-finał |
zwycięstwo |
Rushev Vladimir |
Rosja |
26-27.09.2015 |
Warsaw Judo Open U17 |
Warszawa |
-66 kg |
IV runda |
zwycięstwo |
Viru Ralf stiven |
Estonia |
26-27.09.2015 |
Warsaw Judo Open U17 |
Warszawa |
-66 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Vznuzdajevs Pavels |
Łotwa |
26-27.09.2015 |
Warsaw Judo Open U17 |
Warszawa |
-66 kg |
III runda |
porażka |
Michalski Michał |
MKS Juvenia Wrocław |
20-21.06.2015 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Luboń |
-60 kg. |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Nawrot Jakub |
TSJ Gryf Słupsk |
20-21.06.2015 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Luboń |
-60 kg. |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Pazdaj Oskar |
UKS 3 Piła |
20-21.06.2015 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Luboń |
-60 kg. |
repasaże - II runda |
zwycięstwo |
Czarnecki Miłosz |
GKS Czarni Bytom |
20-21.06.2015 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Luboń |
-60 kg. |
repasaże - I runda |
porażka |
Kokosza Piotr |
KS Budowlani Sosnowiec |
20-21.06.2015 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Luboń |
-60 kg. |
II runda |
porażka |
Litwin Przemysław |
KS AZS-AWF Wrocław |
18-19.04.2015 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-60 kg |
repasaże - II runda |
zwycięstwo |
Żoładziejewski Bartosz |
GSSiR Jamniuk Gorzów Wlk. |
18-19.04.2015 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-60 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Jesionek Stanisław |
Klub Judo AZS Opole |
18-19.04.2015 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-60 kg |
II runda |
porażka |
Kokosza Piotr |
KS Budowlani Sosnowiec |
29.03.2015 |
Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych |
Suchy Las |
-60 kg. |
repasaże - I runda |
porażka |
Michalski Michał |
MKS Juvenia Wrocław |
29.03.2015 |
Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych |
Suchy Las |
-60 kg. |
I runda |