Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
porażka |
Krepelka Maxim |
Czechy |
24-25.09.2016 |
Warsaw Judo Open U17 |
Warszawa |
-81 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Tóth Benedek |
Węgry |
24-25.09.2016 |
Warsaw Judo Open U17 |
Warszawa |
-81 kg |
II runda |
porażka |
Iwanik Tymoteusz |
UKJ Yuko Józefów |
04.06.2016 |
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych |
Opole |
-73 kg. |
II runda |
porażka |
Cieślar Michał |
GKS Czarni Bytom |
14-15.05.2016 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Elbląg |
-73 kg. |
repasaże - I runda |
porażka |
Sokół Dawid |
UKS Judo Wolbrom |
14-15.05.2016 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Elbląg |
-73 kg. |
II runda |
porażka |
Karpowicz Jakub |
UKS Galeon Gdynia |
14-15.11.2015 |
XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U17 |
Gdynia |
-73 kg. |
I runda |
zwycięstwo |
Mechowski Dawid |
UKS Conrad Gdańsk |
03-04.10.2015 |
Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek |
Bochnia |
-73 kg. |
finał |
zwycięstwo |
Cebula Rafał |
UKS Olimpia-Judo Elbląg |
03-04.10.2015 |
Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek |
Bochnia |
-73 kg. |
półfinał |
zwycięstwo |
Gromek Piotr |
KS Akademia Judo Łódź |
03-04.10.2015 |
Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek |
Bochnia |
-73 kg. |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Grądzki Wojciech |
KS Judo Czechowice-Dziedzice |
03-04.10.2015 |
Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek |
Bochnia |
-73 kg. |
II runda |
zwycięstwo |
Szafrański Krzysztof |
UKS Smecz Pobiedziska |
03-04.10.2015 |
Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek |
Bochnia |
-73 kg. |
I runda |
porażka |
Barto Alex |
Słowacja |
26-27.09.2015 |
Warsaw Judo Open U15 |
Warszawa |
-73 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Krupiński Adam |
UKS Kodokan Szczecin |
23.05.2015 |
Puchar Polski - V MM Młodziczek i Młodzków |
Łódź |
-73 kg. |
finał |
zwycięstwo |
Paziewski Mikołaj |
TKS Judo Toruń |
23.05.2015 |
Puchar Polski - V MM Młodziczek i Młodzków |
Łódź |
-73 kg. |
półfinał |
zwycięstwo |
Cebula Rafał |
UKS Olimpia-Judo Elbląg |
23.05.2015 |
Puchar Polski - V MM Młodziczek i Młodzków |
Łódź |
-73 kg. |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Błeszyński Igor |
ULKS Judo Kowala |
23.05.2015 |
Puchar Polski - V MM Młodziczek i Młodzków |
Łódź |
-73 kg. |
I runda |
porażka |
Bączek Beniamin |
UKS Ósemka Nowa Sól |
28.03.2015 |
Puchar Polski Młodzików i Młodziczek |
Suchy Las |
-73 kg. |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Białecki Damian |
KSJ Gwardia Koszalin |
28.03.2015 |
Puchar Polski Młodzików i Młodziczek |
Suchy Las |
-73 kg. |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Wrzodak Wiktor |
MMKS Wojownik Skierniewice |
28.03.2015 |
Puchar Polski Młodzików i Młodziczek |
Suchy Las |
-73 kg. |
repasaże - II runda |
porażka |
Haj obeid Esmail |
BKS Judo Bydgoszcz |
28.03.2015 |
Puchar Polski Młodzików i Młodziczek |
Suchy Las |
-73 kg. |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Pszonka Patryk |
UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki |
28.03.2015 |
Puchar Polski Młodzików i Młodziczek |
Suchy Las |
-73 kg. |
II runda |
porażka |
Jachym Jan |
UKS Grot Kraków |
24.05.2014 |
OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
-66 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Zawistowski Rafał |
MKS Żak Ełk |
24.05.2014 |
OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
-66 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Wojciechowski Artur |
UKS Junior Lipno |
24.05.2014 |
OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
-66 kg |
I runda |