Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
porażka |
Kutyła Oliwia |
KJ Koka Jastrzębie-Zdrój |
25.03.2018 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - XV Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo |
Poznań |
-48 kg |
finał |
porażka |
Tąta Jagoda |
UKS Judo Pawłowice |
05-06.05.2017 |
OOM Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Gorzów Wielkopolski |
-48 kg |
o III miejsce |
porażka |
Janeczko Aleksandra |
UKJ Arcus Warszawa |
05-06.05.2017 |
OOM Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Gorzów Wielkopolski |
-48 kg |
ćwierćfinał |
porażka |
Pietrzak Klaudia |
UKS Feniks Bytom |
25-26.03.2017 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-48 kg |
o III miejsce |
porażka |
Kuraś Marta |
UKS Judo Wolbrom |
25-26.03.2017 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-48 kg |
półfinał |
porażka |
Janeczko Aleksandra |
UKJ Arcus Warszawa |
18-19.03.2017 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-48 kg |
finał |
porażka |
Kuraś Marta |
UKS Judo Wolbrom |
20.11.2016 |
Judo Baltic Cup - U17 |
Gdynia |
-48 kg |
finał |
porażka |
Kawecka Aleksandra |
MKS Juvenia Wrocław |
05.11.2016 |
OPP Juniorek i Juniorów Mł. (Memoriał J. Wiśniewskiego) |
Bytom |
-48 kg |
repasaże - finał |
porażka |
Szlachta Paulina |
UKS Judo Wolbrom |
05.11.2016 |
OPP Juniorek i Juniorów Mł. (Memoriał J. Wiśniewskiego) |
Bytom |
-48 kg |
II runda |
porażka |
Kuraś Marta |
UKS Judo Wolbrom |
15.10.2016 |
Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów Młodszych |
Oleśnica |
-48 kg |
ćwierćfinał |
porażka |
Halajova Alexandra |
Słowacja |
24-25.09.2016 |
Warsaw Judo Open U17 |
Warszawa |
-48 kg |
I runda |
porażka |
Pietrzak Klaudia |
UKS Feniks Bytom |
09-10.04.2016 |
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych |
Piła |
-44 kg. |
ćwierćfinał |
porażka |
Tąta Jagoda |
UKS Judo Pawłowice |
20.03.2016 |
Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
-48 kg. |
repasaże - II runda |
porażka |
Kuraś Marta |
UKS Judo Wolbrom |
20.03.2016 |
Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
-48 kg. |
II runda |
porażka |
Szlachta Nikola |
UKS Judo Wolbrom |
03-04.10.2015 |
Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek |
Bochnia |
-44 kg. |
półfinał |
porażka |
Szlachta Nikola |
UKS Judo Wolbrom |
20-21.06.2015 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Luboń |
-40 kg. |
finał |
porażka |
Kicek Andżelika |
UKS Olimp Nowa Sól |
30.05.2015 |
Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych |
Opole |
-40 kg. |
|
porażka |
Makosz Dominika |
GKS Czarni Bytom |
23.05.2015 |
Puchar Polski - V MM Młodziczek i Młodzków |
Łódź |
-44 kg. |
repasaże - II runda |
porażka |
Zaborowska Julia |
UKJ ASzWoj Warszawa |
23.05.2015 |
Puchar Polski - V MM Młodziczek i Młodzków |
Łódź |
-44 kg. |
II runda |
porażka |
Szlachta Nikola |
UKS Judo Wolbrom |
18-19.04.2015 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-40 kg |
finał |
porażka |
Szlachta Nikola |
UKS Judo Wolbrom |
28.03.2015 |
Puchar Polski Młodzików i Młodziczek |
Suchy Las |
-40 kg. |
finał |
porażka |
Vorobeva Marina |
Rosja |
27-28.09.2014 |
OPP - Warsaw Judo Open U14 |
Warszawa |
-36 kg |
ćwierćfinał |
porażka |
Gajecka Marlena |
UKS MOSiR Jasło |
29-30.03.2014 |
Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek |
Luboń |
-36 kg |
ćwierćfinał |
porażka |
Szlachta Nikola |
UKS Judo Wolbrom |
28-29.09.2013 |
Warsaw Judo Open U14 |
Warszawa |
-33 kg |
|