Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
porażka |
Kowalczyk Michał |
UKJ Ryś Warszawa |
31.03.2019 |
Eliminacje Regionu II do OOM |
Warszawa |
-66 kg |
finał |
porażka |
Löb Michael |
Niemcy |
07.10.2017 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Oleśnica |
-60 kg |
repasaże - finał |
porażka |
Loladze Alexsand |
Gruzja |
07.10.2017 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Oleśnica |
-60 kg |
II runda |
porażka |
Olay-Fernandez Adam |
UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa |
04.06.2017 |
Warszawska Olimpiada Młodzieży - Juniorzy Młodsi |
Warszawa |
-55 kg |
półfinał |
porażka |
Janas Maksymilian |
UKJ Ryś Warszawa |
13.04.2017 |
Eliminacje do OOM juniorów i juniorek młodszych |
Warszawa |
-55 kg |
o III miejsce |
porażka |
Zaborowski Piotr |
UKJ ASzWoj Warszawa |
13.04.2017 |
Eliminacje do OOM juniorów i juniorek młodszych |
Warszawa |
-55 kg |
II runda |
porażka |
Białowąs Wiktor |
UKS Gimnazjon Suchy Las |
25-26.03.2017 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-55 kg |
II runda |
porażka |
Kowalski Marcin |
UKJ Lemur Warszawa |
18-19.03.2017 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-55 kg |
ćwierćfinał |
porażka |
Zaborowski Piotr |
UKJ ASzWoj Warszawa |
04.02.2017 |
OMM Juniorów i Juniorek Mł. |
Mysiadło |
-55 kg |
finał |
porażka |
Pieczyński Hubert |
UKS Górnik Judo Konin |
20.11.2016 |
Judo Baltic Cup - U17 |
Gdynia |
-50 kg |
finał |
porażka |
Pieczyński Hubert |
UKS Górnik Judo Konin |
05.11.2016 |
OPP Juniorek i Juniorów Mł. (Memoriał J. Wiśniewskiego) |
Bytom |
-50 kg |
finał |
porażka |
Dyr Dorian |
GKS Czarni Bytom |
30.10.2016 |
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - VIII Memoriał Jigoro Kano |
Poznań |
-50 kg |
fina? |
porażka |
Małolepszy Jakub |
UKJ ASzWoj Warszawa |
08-09.10.2016 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Opole |
-46 kg |
półfinał |
porażka |
Kolobov Vladyslav |
Ukraina |
24-25.09.2016 |
Warsaw Judo Open U15 |
Warszawa |
-46 kg |
finał |
porażka |
Wysocki Łukasz |
UKS Feniks Bytom |
03-04.10.2015 |
Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek |
Bochnia |
-38 kg. |
półfinał |
porażka |
Dyr Dorian |
GKS Czarni Bytom |
23.05.2015 |
Puchar Polski - V MM Młodziczek i Młodzków |
Łódź |
-38 kg. |
repasaże - II runda |
porażka |
Wysocki Łukasz |
UKS Feniks Bytom |
23.05.2015 |
Puchar Polski - V MM Młodziczek i Młodzków |
Łódź |
-38 kg. |
II runda |
porażka |
Hryshanau Vadzim |
Belgia |
27-28.09.2014 |
OPP - Warsaw Judo Open U14 |
Warszawa |
-34 kg |
ćwierćfinał |