Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
porażka |
Gavrilov Vladislav |
Niemcy |
11.10.2015 |
OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów |
Oleśnica |
-90 kg |
repasaże - finał |
porażka |
Kejza Daniel |
KS Polonia Rybnik |
11.10.2015 |
OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów |
Oleśnica |
-90 kg |
ćwierćfinał |
porażka |
Pękala Miłosz |
KS Gwardia Wrocław |
26-27.09.2015 |
Warsaw Judo Open U20 |
Warszawa |
-90 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Homo Nicolas |
Francja |
26-27.09.2015 |
Warsaw Judo Open U20 |
Warszawa |
-90 kg |
I runda |
porażka |
Gruszczyński Bartosz |
KS Gwardia Łódź |
05.09.2015 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Sochaczew |
-90 kg. |
półfinał |
porażka |
Świczerewski Adrian |
UKJ Millenium Rzeszów |
05.09.2015 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Sochaczew |
-90 kg. |
|
porażka |
Rybczyński Robert |
UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki |
05.09.2015 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Sochaczew |
-90 kg. |
|
porażka |
Rochmiński Arkadiusz |
MMKS Wojownik Skierniewice |
10-11.04.2015 |
Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek |
Jastrzębie - Zdrój |
-90 kg. |
II runda |
porażka |
Wróbel Korneliusz |
PTS Janosik Bielsko-Biała |
14-15.03.2015 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Piła |
-81 kg. |
repasaże - I runda |
porażka |
Wrona Aleksander |
TS Wisła Kraków |
14-15.03.2015 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Piła |
-81 kg. |
II runda |
porażka |
Bujoczek Paweł |
GKS Czarni Bytom |
12.10.2014 |
OPP Juniorek i Juniorów |
Wrocław |
-81 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Woźniak Szymon |
TS Wisła Kraków |
12.10.2014 |
OPP Juniorek i Juniorów |
Wrocław |
-81 kg |
I runda |
porażka |
Ozimek Jakub |
KS AZS-AWF Warszawa |
14-15.06.2014 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (mężczyźni) |
Oleśnica |
-90 kg |
półfinał |
porażka |
Ozimek Jakub |
KS AZS-AWF Warszawa |
26-27.04.2014 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-90 kg |
półfinał |
porażka |
Kuciej Daniel |
MKS Juvenia Wrocław |
23.03.2014 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-81 kg |
repasaże - finał |
porażka |
Borowski Paweł |
KS Polonia Rybnik |
23.03.2014 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-81 kg |
ćwierćfinał |
porażka |
Czuliński Bartosz |
AZS OŚ Poznań |
13.10.2013 |
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorów i Juniorek |
Wrocław |
-81 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Sadło Kacper |
KS AZS-AWF Wrocław |
12.10.2013 |
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych |
Wrocław |
-81 kg |
II runda |
porażka |
Hurtig Patrik |
Szwecja |
13.10.2013 |
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorów i Juniorek |
Wrocław |
-81 kg |
I runda |
porażka |
Kroc Dominik |
MMKS Wojownik Skierniewice |
06-07.07.2013 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Łódź |
-81 kg |
I runda |
porażka |
Borowski Paweł |
KS Polonia Rybnik |
01.06.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
-81 kg |
o III miejsce |
porażka |
Kubica Ryszard |
KJ Koka Jastrzębie-Zdrój |
01.06.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
-81 kg |
I runda |
porażka |
Świątek Kacper |
UKS 10 Bydgoszcz |
27.04.2013 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
-81 kg |
I runda |
porażka |
Suchecki Bogusz |
MMKS Wojownik Skierniewice |
24.03.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-81 kg |
repasaże - finał |
porażka |
Kasprzyk Radosław |
PKS Olimpia Poznań |
24.03.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-81 kg |
ćwierćfinał |
porażka |
Bielecki Sebastian |
MMKS Wojownik Skierniewice |
09-10.03.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Piła |
-81 kg |
I runda |
porażka |
Kejza Daniel |
KS Polonia Rybnik |
10-11.11.2012 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup 2012 |
Bytom |
-81 kg |
I runda |
porażka |
Kuśmierkiewicz Maciej |
UKS Orkan Judo Sochaczew |
06.10.2012 |
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
-81 kg |
o III miejsce |
porażka |
Armatowski Szymon |
UKS Conrad Gdańsk |
06.10.2012 |
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
-81 kg |
półfinał |
porażka |
Berenyi Gergo |
Węgry |
29-30.09.2012 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
-81 kg |
II runda |
porażka |
Armatowski Szymon |
UKS Conrad Gdańsk |
05-06.07.2012 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (mężczyźni) |
Bochnia |
-81 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Głowacki Michał |
KŚ AZS Gliwice |
05-06.07.2012 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (mężczyźni) |
Bochnia |
-81 kg |
II runda |
porażka |
Drzewiecki Tomasz |
UKS 3 Piła |
02.06.2012 |
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
-73 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Pękala Miłosz |
KS Gwardia Wrocław |
02.06.2012 |
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
-73 kg |
I runda |
porażka |
Janulewicz Onufry |
UKS Conrad Gdańsk |
28.04.2012 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Luboń |
-73 kg |
II runda |
porażka |
Krajewski Bartosz |
UKS-GKJ Głogów |
03-04.03.2012 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Skierniewice |
-73 kg |
II runda |
porażka |
Wnęk Wojciech |
UKS Conrad Gdańsk |
19-20.11.2011 |
Puchar Polski Młodzików |
Bytom |
-73 kg |
II runda |
porażka |
Ślewa Mateusz |
KS Gwardia Łódź |
29.10.2011 |
OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych |
Wrocław |
-73 kg |
II runda |