Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRunda
zwycięstwo Kos Mateusz Judo Legia Warszawa 12.05.2019 WOM Juniorzy Młodsi Warszawa Ursus -66 kg
zwycięstwo Kołdej Adam KS Start Radom 12.05.2019 WOM Juniorzy Młodsi Warszawa Ursus -66 kg
zwycięstwo Popal Adrian UKS Judo Panda Warszawa 12.05.2019 WOM Juniorzy Młodsi Warszawa Ursus -66 kg
zwycięstwo Pec Jakub UKJ Yuko Józefów 16.02.2019 Mistrzostwa Mazowsza Juniorów mlodszych U-18 Mysiadło -66 kg o III miejsce
zwycięstwo MAKAL JAKUB Klub Judo Shamo Ełk Ełk 16.02.2019 Mistrzostwa Mazowsza Juniorów mlodszych U-18 Mysiadło -66 kg ćwierćfinał
zwycięstwo Wąsikowski Michał Judo Legia Warszawa 16.09.2018 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Sochaczew -60 kg o III miejsce
zwycięstwo Lasmak Alex KS Gwardia Białystok 16.09.2018 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Sochaczew -60 kg repasaże - finał
zwycięstwo Borcuch Patryk KJ Politechniki Białostockiej Białystok 16.09.2018 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Sochaczew -60 kg repasaże - II runda
zwycięstwo Kołdej Adam KS Start Radom 16.09.2018 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Sochaczew -60 kg II runda
zwycięstwo Wicik Maciej UKJ Arcus Warszawa 16.09.2018 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Sochaczew -60 kg I runda
zwycięstwo Kaliniecki Michał UKJ Yuko Józefów 28.04.2018 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2018 U16 Warszawa -55 kg finał
zwycięstwo Lipiński Kajetan UKS SameJudo 28.04.2018 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2018 U16 Warszawa -55 kg półfinał
zwycięstwo Jaskuła Tomasz UKJ ASzWoj Warszawa 28.04.2018 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2018 U16 Warszawa -55 kg ćwierćfinał
zwycięstwo Wicik Maciej UKJ Arcus Warszawa 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U16 Piaseczno -55 kg
zwycięstwo Proszewski Krzysztof UKJ Champion Warszawa 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U16 Piaseczno -55 kg
zwycięstwo Drąg Stanisław UKJ Ryś Warszawa 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U16 Piaseczno -55 kg
zwycięstwo Drąg Stanisław UKJ Ryś Warszawa 03.02.2018 XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U16 Mysiadło -55 kg półfinał
zwycięstwo Kostuj Antoni UKJ Champion Warszawa 03.02.2018 XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U16 Mysiadło -55 kg ćwierćfinał
zwycięstwo Wernicki Maciej UKS Ulisses Team Pruszków 03.02.2018 XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U16 Mysiadło -55 kg I runda
zwycięstwo Ambroży Bartosz UKS Orkan Judo Sochaczew 12.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP młodziczek i młodzików Gdynia -50 kg półfinał
zwycięstwo Kiwior Piotr UKS Judo Wolbrom 12.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP młodziczek i młodzików Gdynia -50 kg ćwierćfinał
zwycięstwo Moskwa Maciej SGKS Wybrzeże Gdańsk 12.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP młodziczek i młodzików Gdynia -50 kg II runda
zwycięstwo Myszkowski Miłosz UKS Ippon MDK Kutno 14-15.10.2017 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Poznań -50 kg o III miejsce
zwycięstwo Waniszewski Hubert MKS Juvenia Wrocław 14-15.10.2017 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Poznań -50 kg ćwierćfinał
zwycięstwo Paś Dominik WSS Winner Wrocław 14-15.10.2017 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Poznań -50 kg III runda
zwycięstwo Drąg Stanisław UKJ Ryś Warszawa 14-15.10.2017 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Poznań -50 kg II runda
zwycięstwo Kiwior Piotr UKS Judo Wolbrom 14-15.10.2017 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Poznań -50 kg I runda
zwycięstwo Jaskuła Tomasz UKJ ASzWoj Warszawa 10.09.2017 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Mlodzików Józefów -55 kg repasaże - finał
zwycięstwo Kacalak Jakub UKS Ippon MDK Kutno 10.09.2017 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Mlodzików Józefów -55 kg repasaże - II runda
zwycięstwo Kos Mateusz UKJ Ryś Warszawa 10.09.2017 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Mlodzików Józefów -55 kg II runda
zwycięstwo Baranowski Dawid MKS Pałac Młodzieży Łódź 10.09.2017 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Mlodzików Józefów -55 kg I runda
zwycięstwo Pec Jakub UKJ Yuko Józefów 04.06.2017 Warszawska Olimpiada Młodzieży - Młodzicy Warszawa -50 kg finał
zwycięstwo Kaliniecki Michał UKJ Yuko Józefów 04.06.2017 Warszawska Olimpiada Młodzieży - Młodzicy Warszawa -50 kg półfinał
zwycięstwo Filipek Maciej KS Okami Łomianki 04.06.2017 Warszawska Olimpiada Młodzieży - Młodzicy Warszawa -50 kg ćwierćfinał
zwycięstwo Petryka Igor KS AZS AWF Katowice 18-19.03.2017 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Suchy Las -50 kg o III miejsce
zwycięstwo Proszewski Krzysztof UKJ Champion Warszawa 18-19.03.2017 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Suchy Las -50 kg ćwierćfinał
zwycięstwo Wąsikowski Michał Judo Legia Warszawa 18-19.03.2017 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Suchy Las -50 kg III runda
zwycięstwo Wąsikowski Michał Judo Legia Warszawa 04.02.2017 XIII Turniej Judo Młodzików Mysiadło -50 kg o III miejsce
zwycięstwo Siemoński Miłosz KS Yawara Warszawa 04.02.2017 XIII Turniej Judo Młodzików Mysiadło -50 kg repasaże - finał
zwycięstwo Kowalczyk Szymon UKS Orkan Judo Sochaczew 04.02.2017 XIII Turniej Judo Młodzików Mysiadło -50 kg repasaże - I runda
zwycięstwo Baranowski Dawid MKS Pałac Młodzieży Łódź 04.02.2017 XIII Turniej Judo Młodzików Mysiadło -50 kg I runda
zwycięstwo Zawistowski Franciszek UKJ Yuko Józefów 11.11.2016 XXI Turniej Judo Dzieci U14 Warszawa -50 kg o III miejsce
zwycięstwo Vershinin Fedor Judo Legia Warszawa 11.11.2016 XXI Turniej Judo Dzieci U14 Warszawa -50 kg repasaże - finał
zwycięstwo Harasimiuk Siamion Arsen Brest 11.11.2016 XXI Turniej Judo Dzieci U14 Warszawa -50 kg I runda
zwycięstwo Apolinarski Mikołaj UKS 10 Bydgoszcz 30.10.2016 Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - VIII Memoriał Jigoro Kano Poznań -50 kg II runda
zwycięstwo Moroza Michał UKS Kodokan Szczecin 30.10.2016 Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - VIII Memoriał Jigoro Kano Poznań -50 kg I runda
zwycięstwo Kos Mateusz UKJ Ryś Warszawa 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U15 Warszawa -50 kg repasaże - I runda
zwycięstwo Lipiński Kajetan UKS SameJudo 24-25.09.2016 Warsaw Judo Open U15 Warszawa -50 kg II runda
zwycięstwo Tobiska Jan Czechy 24-25.09.2016 Warsaw Judo Open U15 Warszawa -50 kg I runda
zwycięstwo Kołdej Adam KS Start Radom 10.09.2016 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Warszawa -50 kg I runda
zwycięstwo Osowski Mateusz KS Start Radom 04.06.2016 Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików Łódź -46 kg. repasaże - II runda
zwycięstwo Wojciechowski Jakub KS Gwardia Piła 04.06.2016 Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików Łódź -46 kg. repasaże - I runda
zwycięstwo Szefer Jonatan KJ Koka Jastrzębie-Zdrój 04.06.2016 Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików Łódź -46 kg. I runda
zwycięstwo Lipiński Kajetan UKS SameJudo 12.03.2016 Warszawska Olimpiada Młodzieży (Młodzicy) Warszawa -46 kg ćwierćfinał
zwycięstwo Zieliński Jacek Judo Legia Warszawa 12.03.2016 Warszawska Olimpiada Młodzieży (Młodzicy) Warszawa -46 kg I runda
zwycięstwo Kieleśiński Jakub UKJ Ryś Warszawa 05.12.2015 Turniej Gwiazdkowy U12 Warszawa -46 kg
zwycięstwo Kowalczyk Szymon UKS Orkan Judo Sochaczew 05.12.2015 Turniej Gwiazdkowy U12 Warszawa -46 kg
zwycięstwo Orlikowski Jakub TSJ Gryf Słupsk 14-15.11.2015 XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U14 Gdynia -46 kg o III miejsce
zwycięstwo Zbytniewski Sebastian UKS Grizzly Gdańsk 14-15.11.2015 XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U14 Gdynia -46 kg ćwierćfinał
zwycięstwo Buzalski Grzegorz TKS Judo Toruń 14-15.11.2015 XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U14 Gdynia -46 kg I runda
zwycięstwo Nojek Antoni UKJ Champion Warszawa 07.11.2015 II Otwarty Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -50 kg o III miejsce
zwycięstwo Kulczakiewicz Adam UKS Judo Sensei Płock 07.11.2015 II Otwarty Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -50 kg ćwierćfinał
zwycięstwo Kazukiewicz Adam Judo Legia Warszawa 07.11.2015 II Otwarty Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -50 kg I runda