Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
porażka |
Niemiec Wiktoria |
MMKS Wojownik Skierniewice |
20.11.2016 |
Judo Baltic Cup - U17 |
Gdynia |
-52 kg |
II runda |
porażka |
Myśliwiec Alicja |
Klub Judo AZS Opole |
05.11.2016 |
OPP Juniorek i Juniorów Mł. (Memoriał J. Wiśniewskiego) |
Bytom |
-52 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Suchecka Gabriela |
MMKS Wojownik Skierniewice |
05.11.2016 |
OPP Juniorek i Juniorów Mł. (Memoriał J. Wiśniewskiego) |
Bytom |
-52 kg |
I runda |
porażka |
Andrich Marisa |
Austria |
15.10.2016 |
Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów Młodszych |
Oleśnica |
-52 kg |
repasaże - II runda |
zwycięstwo |
Malcharczyk Miriam |
UKS Feniks Bytom |
15.10.2016 |
Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów Młodszych |
Oleśnica |
-52 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Trinacta Anna |
Czechy |
15.10.2016 |
Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów Młodszych |
Oleśnica |
-52 kg |
II runda |
porażka |
Socha Oliwia |
UKS Judo Wolbrom |
08-09.10.2016 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Opole |
-52 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Brachman Agnieszka |
TS Gwardia Opole |
08-09.10.2016 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Opole |
-52 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Wzorek Natalia |
Pałac Młodzieży Tarnów |
08-09.10.2016 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Opole |
-52 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Pałka Agata |
UKS Olimp Nowa Sól |
08-09.10.2016 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Opole |
-52 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Kapuścińska Martyna |
UKS-GKJ Głogów |
08-09.10.2016 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Opole |
-52 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Godlewska Alicja |
UKS Kata Pruszków |
08-09.10.2016 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Opole |
-52 kg |
I runda |
porażka |
Hadravova Kristyna |
Czechy |
24-25.09.2016 |
Warsaw Judo Open U15 |
Warszawa |
-52 kg |
II runda |
porażka |
Pileckaite Ugne |
Litwa |
18.06.2016 |
Międzynarodowy Puchar Polski Młodziczek i Młodzików SOLANIN CUP 2016 "Młoda Europa" |
Nowa Sól |
-52 kg. |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Szczepanowska Oliwia |
MKS Juvenia Wrocław |
18.06.2016 |
Międzynarodowy Puchar Polski Młodziczek i Młodzików SOLANIN CUP 2016 "Młoda Europa" |
Nowa Sól |
-52 kg. |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Zovko Karla |
Bosnia & Herzegovina |
18.06.2016 |
Międzynarodowy Puchar Polski Młodziczek i Młodzików SOLANIN CUP 2016 "Młoda Europa" |
Nowa Sól |
-52 kg. |
repasaże - I runda |
porażka |
Binek Agata |
UKS Judo Ahinsa Tarnowskie Góry |
18.06.2016 |
Międzynarodowy Puchar Polski Młodziczek i Młodzików SOLANIN CUP 2016 "Młoda Europa" |
Nowa Sól |
-52 kg. |
I runda |
porażka |
Kłoda Patrycja |
UKS Nakano Pogwizdów |
04.06.2016 |
Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
-52 kg. |
I runda |