Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
zwycięstwo |
Bonanaty Konrad |
KS Gwardia Bielsko-Biała |
08.11.2014 |
OPP Juniorów i Juniorek Młodszych |
Bytom |
-73 kg |
repasaże - II runda |
zwycięstwo |
Korzeń Paweł |
KSJ Spartakus Międzyrzecz |
08.11.2014 |
OPP Juniorów i Juniorek Młodszych |
Bytom |
-73 kg |
repasaże - I runda |
zwycięstwo |
Kanik Wojciech |
Austria |
11.10.2014 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
-73 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Kuczborski Przemysław |
UKJ 225 Warszawa |
27-28.09.2014 |
XVI Warsaw Judo Open OPP U17 |
Warszawa |
-73 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Wiśniewski Radosław |
MKS Olimpijczyk Włocławek |
27-28.09.2014 |
XVI Warsaw Judo Open OPP U17 |
Warszawa |
-73 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Kozak Jakub |
UKS Drako 79 Warszawa |
27-28.09.2014 |
XVI Warsaw Judo Open OPP U17 |
Warszawa |
-73 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Skrzyński Marcin |
UKS Galeon Gdynia |
27-28.09.2014 |
XVI Warsaw Judo Open OPP U17 |
Warszawa |
-73 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Kuca Dawid |
KS Budowlani Sosnowiec |
27-28.09.2014 |
XVI Warsaw Judo Open OPP U17 |
Warszawa |
-73 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Silwonik Maciej |
AKS Strzegom |
23.03.2014 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-73 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Opas Radosław |
AZS UW Warszawa |
23.03.2014 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-73 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Iwański Jakub |
UKS Olimp Skaryszew |
12.10.2013 |
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych |
Wrocław |
-66 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Dyr Sambor |
GKS Czarni Bytom |
12.10.2013 |
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych |
Wrocław |
-66 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Szczepaniak Michał |
WKS Śląsk Wrocław |
12.10.2013 |
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych |
Wrocław |
-66 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Korgol Jakub |
TS Wisła Kraków |
28-29.09.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
-66 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Zięba Piotr |
UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. |
24.03.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-60 kg |
repasaże - III runda |
zwycięstwo |
Dulęba Piotr |
UKS Judo Sensei Płock |
24.03.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-60 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Jarosiński Karol |
TS Wisła Kraków |
24.03.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-60 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Kalus Dorian |
GKS Czarni Bytom |
06.10.2012 |
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
-55 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Korgol Jakub |
TS Wisła Kraków |
06.10.2012 |
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
-55 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Pawłowski Filip |
Judo Klub KROKODYL Kielce |
06.10.2012 |
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
-55 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Konecki Jakub |
TSJ Gryf Słupsk |
06.10.2012 |
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
-55 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Maćkowski Bartosz |
UKJ 225 Warszawa |
26.05.2012 |
OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
-50 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Korgol Jakub |
TS Wisła Kraków |
21-22.04.2012 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Kraków |
-50 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Pachała Kamil |
MULKS Technik-Orion Radzyń Podlaski |
21-22.04.2012 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Kraków |
-50 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Baraniewski Iwo |
UKJ 225 Warszawa |
21-22.04.2012 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Kraków |
-50 kg |
repasaże - III runda |
zwycięstwo |
Niedziela Filip |
GKS Czarni Bytom |
21-22.04.2012 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Kraków |
-50 kg |
repasaże - II runda |
zwycięstwo |
Wanke Jan |
UKS Górnik Judo Konin |
21-22.04.2012 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Kraków |
-50 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Jesionek Stanisław |
Klub Judo AZS Opole |
18.03.2012 |
OPP Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-50 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Leśniak Patryk |
KS Gwardia Łódź |
18.03.2012 |
OPP Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-50 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Lochmajer Oliwier |
KŚ AZS Gliwice |
18.03.2012 |
OPP Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-50 kg |
repasaże - III runda |
zwycięstwo |
Lorek Filip |
KJ Samuraj Koszalin |
18.03.2012 |
OPP Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-50 kg |
repasaże - II runda |
zwycięstwo |
Gęsikowski Michał |
TS Gwardia Opole |
18.03.2012 |
OPP Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-50 kg |
repasaże - I runda |
zwycięstwo |
Walczyk Patryk |
GKS Czarni Bytom |
04.06.2011 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
-46 kg |
I runda |