Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
porażka |
Kaleta Aleksandra |
UKS Judo Wolbrom |
09.11.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup |
Bytom |
-52 kg |
finał |
zwycięstwo |
Janeczko Joanna |
UKJ Arcus Warszawa |
09.11.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup |
Bytom |
-52 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Łosoś Roksana |
UKS 3 Piła |
09.11.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup |
Bytom |
-52 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Baniak Karolina |
MOSiR Bochnia |
09.11.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup |
Bytom |
-52 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Skowrońska Agnieszka |
GKS Czarni Bytom |
09.11.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup |
Bytom |
-52 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Tomczak Wiktoria |
MKS Olimpijczyk Włocławek |
12.10.2013 |
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych |
Wrocław |
-52 kg |
finał |
zwycięstwo |
Cieślik Klaudia |
UKS Judo Wolbrom |
12.10.2013 |
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych |
Wrocław |
-52 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Szafran Agata |
KS Akademia Judo Poznań |
12.10.2013 |
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych |
Wrocław |
-52 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Fielek Kinga |
MKS Juvenia Wrocław |
12.10.2013 |
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych |
Wrocław |
-52 kg |
II runda |
porażka |
Fraser Natasha |
Wielka Brytania |
28-29.09.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
-52 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Rinkevica Milena |
Łotwa |
28-29.09.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
-52 kg |
repasaże - III runda |
porażka |
Kaleta Aleksandra |
UKS Judo Wolbrom |
28-29.09.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
-52 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Śmietana Katarzyna |
UKS Judo Team Modliborzyce |
28-29.09.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
-52 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Somers Anita |
Holandia |
28-29.09.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
-52 kg |
II runda |
porażka |
Kowalczyk Julia |
KS Polonia Rybnik |
04-05.07.2013 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) |
Łódź |
-52 kg |
finał |
zwycięstwo |
Szymańska Andżelika |
MKS Olimpijczyk Włocławek |
04-05.07.2013 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) |
Łódź |
-52 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Walkowiak Anna |
PKS Olimpia Poznań |
04-05.07.2013 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) |
Łódź |
-52 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Banaszek Weronika |
UKS Judo Fight Club Warszawa |
04-05.07.2013 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) |
Łódź |
-52 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Szuba-łata Klaudia |
UKS Grot Kraków |
04-05.07.2013 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) |
Łódź |
-52 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Mróz Dominika |
UKS Drako 79 Warszawa |
01.06.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
-52 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Kolaczek Magdalena |
Stowarzyszenie Sportowe Dąb Dębowiec |
01.06.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
-52 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Klimek Zuzanna |
TS Wisła Kraków |
01.06.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
-52 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Mazur Aleksandra |
UKS Tomita Elbląg |
01.06.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
-52 kg |
II runda |
porażka |
Kaleta Aleksandra |
UKS Judo Wolbrom |
27.04.2013 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
-52 kg |
repasaże - III runda |
zwycięstwo |
Kobierzycka Klaudia |
MKS Zryw Łowicz |
27.04.2013 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
-52 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Walkowiak Anna |
PKS Olimpia Poznań |
27.04.2013 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
-52 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Kubas Patrycja |
MOSiR Bochnia |
27.04.2013 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
-52 kg |
II runda |