Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
porażka |
Babirecki Grzegorz |
KJ Samuraj Koszalin |
18-19.03.2017 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-46 kg |
repasaże - III runda |
porażka |
Pitner Alex |
MKS Juvenia Wrocław |
18-19.03.2017 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-46 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Wahl - Maniecki Filip |
GKS Czarni Bytom |
18-19.03.2017 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-46 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Filipczyk Wiktor |
KJ Koka Jastrzębie-Zdrój |
18-19.03.2017 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-46 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Filipczyk Wiktor |
KJ Koka Jastrzębie-Zdrój |
18-19.03.2017 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
-46 kg |
II runda |
porażka |
Kowalski Karol |
TS Wisła Kraków |
12.11.2016 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy |
Kraków |
-42 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Nowak Maksymilian |
UKS 10 Bydgoszcz |
12.11.2016 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy |
Kraków |
-42 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Kuts Bohdan |
MUKS Kokoro Łódź |
12.11.2016 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy |
Kraków |
-42 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Setlak Wojciech |
UKS Gimnazjon Suchy Las |
30.10.2016 |
Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - VIII Memoriał Jigoro Kano |
Poznań |
-42 kg |
o III miejsce |
porażka |
Bieliński Filip |
KSJ Gwardia Koszalin |
30.10.2016 |
Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - VIII Memoriał Jigoro Kano |
Poznań |
-42 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Owsiany Wiktor |
MKS Juvenia Wrocław |
30.10.2016 |
Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - VIII Memoriał Jigoro Kano |
Poznań |
-42 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Nowak Maksymilian |
UKS 10 Bydgoszcz |
30.10.2016 |
Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - VIII Memoriał Jigoro Kano |
Poznań |
-42 kg |
II runda |
porażka |
Zwierzyński Marcin |
Stowarzyszenie Inicjatywy Społeczne Wierzchosławice |
18.06.2016 |
Międzynarodowy Puchar Polski Młodziczek i Młodzików SOLANIN CUP 2016 "Młoda Europa" |
Nowa Sól |
-42 kg. |
II runda |
porażka |
Waszkiewicz Piotr |
UKS Judo Wolbrom |
04.06.2016 |
Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
-42 kg. |
repasaże - II runda |
zwycięstwo |
Danieluk Piotr |
MKS Żak Ełk |
04.06.2016 |
Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
-42 kg. |
repasaże - I runda |
porażka |
Bieliński Filip |
KSJ Gwardia Koszalin |
04.06.2016 |
Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
-42 kg. |
I runda |