Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
porażka |
Woźniak Michał |
MMKS Wojownik Skierniewice |
17-18.10.2009 |
Superpuchar Polski Seniorek i Seniorów |
Wrocław |
-66 kg |
II runda |
porażka |
Zachara Bartosz |
UKJ Ryś Warszawa |
01-03.06.2007 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Warszawa |
-73 kg |
II runda |
porażka |
Trędowski Robert |
WKS Gwardia Warszawa |
21-22.10.2006 |
Liga Indywidualno-drużynowa Seniorek i Seniorów |
Wrocław |
-73 kg |
II runda |
porażka |
Szot Bartłomiej |
WKS Gwardia Warszawa |
09-11.06.2006 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Gdańsk |
-73 kg |
repasaże - III runda |
porażka |
Wiłkomirski Krzysztof |
Hato Judo Warszawa |
09-11.06.2006 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Gdańsk |
-73 kg |
I runda |
porażka |
Kopeć Andrzej |
KS AZS-AWF Warszawa |
01-02.10.2005 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Rybnik |
-73 kg |
II runda |
porażka |
Garsztecki Bartosz |
KŚ AZS Gliwice |
17.09.2005 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Wrocław |
-73 kg |
I runda |
porażka |
Kręcielewski Tomasz |
WKS Gwardia Warszawa |
19-20.03.2005 |
Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Gdańsk |
-73 kg |
ćwierćfinał |
porażka |
Kręcielewski Tomasz |
WKS Gwardia Warszawa |
26-27.02.2005 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Opole |
-73 kg |
repasaże - III runda |
porażka |
Garsztecki Bartosz |
KŚ AZS Gliwice |
26-27.02.2005 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Opole |
-73 kg |
ćwierćfinał |
porażka |
Rudawiec Ignacy |
KŚ AZS Gliwice |
11.09.2004 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Wrocław |
-66 kg |
II runda |
porażka |
Czech Piotr |
KS AZS-AWF Wrocław |
04-05.09.2004 |
OTK Młodzieży |
Gdańsk |
-66 kg |
I runda |
porażka |
Zagrodnik Paweł |
GKS Czarni Bytom |
03-04.04.2004 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Warszawa |
-66 kg |
II runda |
porażka |
Duda Mariusz |
KS Gwardia Bielsko-Biała |
06-07.03.2004 |
Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Opole |
-66 kg |
o III miejsce |
porażka |
Kręcielewski Tomasz |
WKS Gwardia Warszawa |
06-07.03.2004 |
Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Opole |
-66 kg |
półfinał |
porażka |
Wysocki Wojciech |
UKS Feniks Bytom |
28-29.02.2004 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Opole |
-66 kg |
II runda |
porażka |
Adamiec Tomasz |
UKJ Ryś Warszawa |
30-31.08.2003 |
Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Łowicz |
-66 kg |
półfinał |
porażka |
Bułka Jakub |
TS Gwardia Opole |
27-28.09.2003 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Jastrzębie - Zdrój |
-66 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Michałek Mateusz |
GKS Czarni Bytom |
27-28.09.2003 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Jastrzębie - Zdrój |
-66 kg |
II runda |
porażka |
Wallus Jan |
KS Akademia Judo Poznań |
06.09.2003 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Wrocław |
-66 kg |
I runda |
porażka |
Pyrzewski Bartosz |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
05-06.04.2003 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Warszawa |
-66 kg |
I runda |
porażka |
Pyrzewski Bartosz |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
01-02.03.2003 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Opole |
-66 kg |
I runda |
porażka |
Ablewicz Artur |
Pałac Młodzieży Tarnów |
26-27.10.2002 |
OTK Juniorek i Juniorów |
Koszalin |
-66 kg |
o III miejsce |
porażka |
Kręcielewski Tomasz |
WKS Gwardia Warszawa |
26-27.10.2002 |
OTK Juniorek i Juniorów |
Koszalin |
-66 kg |
półfinał |
porażka |
Bielaszka Adrian |
KŚ AZS Gliwice |
13-14.04.2002 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Opole |
-60 kg |
I runda |
porażka |
Adamczyk Michał |
KS Gwardia Bielsko-Biała |
05-07.04.2002 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Wrocław |
-60 kg |
o III miejsce |
porażka |
Adamek Juliusz |
TS Gwardia Opole |
05-07.04.2002 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Wrocław |
-60 kg |
I runda |
porażka |
Zmarzły Krzysztof |
GKS Czarni Bytom |
09-10.03.2002 |
OTK Młodzieży (mężczyźni) |
Rybnik |
-60 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Adamek Juliusz |
TS Gwardia Opole |
09-10.03.2002 |
OTK Młodzieży (mężczyźni) |
Rybnik |
-60 kg |
I runda |
porażka |
Sułek Kamil |
WKS Gwardia Warszawa |
16-17.02.2002 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Rybnik |
-60 kg |
repasaże - finał |
porażka |
Kostrzewa Maciej |
KS AZS-AWF Wrocław |
16-17.02.2002 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Rybnik |
-60 kg |
I runda |
porażka |
Majewski Rafał |
UKJ ASzWoj Warszawa |
27-28.10.2001 |
OTK Juniorek i Juniorów |
Jarocin |
-60 kg |
półfinał |
porażka |
Pintara Marcin |
WKS Gwardia Warszawa |
05-07.10.2001 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Gdynia |
-60 kg |
I runda |
porażka |
Pintara Marcin |
WKS Gwardia Warszawa |
22-23.09.2001 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Opole |
-60 kg |
repasaże - finał |
porażka |
Kostrzewa Maciej |
KS AZS-AWF Wrocław |
22-23.09.2001 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Opole |
-60 kg |
II runda |
porażka |
Krakowski Maciej |
KS AZS-AWF Warszawa |
07-08.04.2001 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Wrocław |
-60 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Maciejewski Maciej |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
07-08.04.2001 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Wrocław |
-60 kg |
II runda |
porażka |
Szczołek Adam |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
31.03.2001 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Jastrzębie - Zdrój |
-60 kg |
I runda |
porażka |
Kostrzewa Maciej |
KS AZS-AWF Wrocław |
10-11.03.2001 |
OTK Młodzieży |
Bytom |
-60 kg |
I runda |
porażka |
Jabłoński Marcin |
WKS Śląsk Wrocław |
03-04.03.2001 |
OTK Juniorek i Juniorów |
Opole |
-60 kg |
I runda |
porażka |
Matuszek Marek |
TS Wisła Kraków |
04-05.11.2000 |
Grand Prix Seniorów |
Wrocław |
-60 kg |
II runda |
porażka |
Miarczyński Grzegorz |
PKS Olimpia Poznań |
30.09.2000 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Radom |
-60 kg |
I runda |
porażka |
Wysocki Wojciech |
UKS Feniks Bytom |
03-04.06.2000 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Rybnik |
-60 kg |
I runda |
porażka |
Skulte Adam |
GKS Czarni Bytom |
06-09.05.1999 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Świdnik |
-55 kg |
finał |
porażka |
Bułka Jakub |
TS Gwardia Opole |
21-22.11.1998 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Wrocław |
-50 kg |
finał |
porażka |
Bułka Jakub |
TS Gwardia Opole |
29-30.11.1997 |
Mistrzostwa Polski Młodzików |
Ostrowiec Świętokrzyski |
-42 kg |
ćwierćfinał |