Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
porażka |
Mohamed-Seghir Fatima |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
05.11.2005 |
OTK Juniorek i Juniorów |
Warszawa |
-57 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Cywka Marta |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
05.11.2005 |
OTK Juniorek i Juniorów |
Warszawa |
-57 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Ozdoba Agata |
KS AZS-AWF Wrocław |
05.11.2005 |
OTK Juniorek i Juniorów |
Warszawa |
-57 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Grochowska Ewa |
AZS UW Warszawa |
05.11.2005 |
OTK Juniorek i Juniorów |
Warszawa |
-57 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Kałużna Sylwia |
MKS Juvenia Wrocław |
22.10.2005 |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
-52 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Kurzej Klaudia |
MKS Juvenia Wrocław |
22.10.2005 |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
-52 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Dominik Agnieszka |
UKS Opty Gdynia |
22.10.2005 |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
-52 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Szarzec Aneta |
UKS Centrum Wisła |
22.10.2005 |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
-52 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Religioni Marcelina |
UKJ 225 Warszawa |
22.10.2005 |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
-52 kg |
I runda |
porażka |
Babiarz Aleksandra |
KS Błękitni Tarnów |
24.09.2005 |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
-57 kg |
o III miejsce |
porażka |
Anderwald Maria |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
24.09.2005 |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
-57 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Błach Dominika |
TS Gwardia Opole |
24.09.2005 |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
-57 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Korzystka Izabela |
UKS-GKJ Głogów |
24.09.2005 |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
-57 kg |
I runda |
porażka |
Anderwald Maria |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
01-02.05.2005 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) |
Chełm |
-57 kg |
o III miejsce |
porażka |
Bezrączko Agnieszka |
KS AZS AWF Katowice |
01-02.05.2005 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) |
Chełm |
-57 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Tronina Dagmara |
UKJ Millenium Rzeszów |
01-02.05.2005 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) |
Chełm |
-57 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Wiśniowska Katarzyna |
MOSiR Bochnia |
01-02.05.2005 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) |
Chełm |
-57 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Michałowska Aleksandra |
TS Gwardia Olsztyn |
01-02.05.2005 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) |
Chełm |
-57 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Las Hanna |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
13.03.2005 |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Piła |
-57 kg |
finał |
zwycięstwo |
Kałka Małgorzata |
KS Akademia Judo Poznań |
13.03.2005 |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Piła |
-57 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Błach Dominika |
TS Gwardia Opole |
13.03.2005 |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Piła |
-57 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Anderwald Maria |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
13.03.2005 |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Piła |
-57 kg |
I runda |
porażka |
Krzisczyk Agnieszka |
GKS Czarni Bytom |
19.02.2005 |
OTK Juniorek i Juniorów |
Toruń |
-57 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Kanabus Magdalena |
AZS UW Warszawa |
19.02.2005 |
OTK Juniorek i Juniorów |
Toruń |
-57 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Kalemba Agata |
AZS UW Warszawa |
19.02.2005 |
OTK Juniorek i Juniorów |
Toruń |
-57 kg |
ćwierćfinał |