Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
porażka |
Podolak Arleta |
GKS Czarni Bytom |
19-20.09.2009 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Jezierzyce |
-57 kg |
I runda |
porażka |
Zawadzka Paulina |
AZS UW Warszawa |
09-10.02.2008 |
Puchar Polski - Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Opole |
-57 kg |
repasaże - finał |
porażka |
Zubrzycka Paulina |
KJ Samuraj Koszalin |
09-10.02.2008 |
Puchar Polski - Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Opole |
-57 kg |
ćwierćfinał |
porażka |
Mohamed-Seghir Halima |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
20.10.2007 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Warszawa |
-57 kg |
półfinał |
porażka |
Knioła Ewa |
KŚ AZS Gliwice |
13-14.10.2007 |
Liga Indywidualno-drużynowa Seniorek i Seniorów |
Bytom |
-57 kg |
o III miejsce |
porażka |
Kalemba Agata |
AZS UW Warszawa |
13-14.10.2007 |
Liga Indywidualno-drużynowa Seniorek i Seniorów |
Bytom |
-57 kg |
półfinał |
porażka |
Licznar Marta |
Klub Judo AZS Opole |
22-23.09.2007 |
Liga Indywidualno-drużynowa Seniorek i Seniorów |
Wrocław |
-57 kg |
II runda |
porażka |
Knioła Ewa |
KŚ AZS Gliwice |
05-06.05.2007 |
Liga Indywidualno-drużynowa Seniorów i Seniorek |
Warszawa |
-57 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Letka Barbara |
WKS Śląsk Wrocław |
05-06.05.2007 |
Liga Indywidualno-drużynowa Seniorów i Seniorek |
Warszawa |
-57 kg |
ćwierćfinał |
porażka |
Licznar Marta |
Klub Judo AZS Opole |
10-11.02.2007 |
Liga Indywidualno-drużynowa Seniorów i Seniorek |
Opole |
-57 kg |
I runda |
porażka |
Ozdoba Agata |
KS AZS-AWF Wrocław |
04.11.2006 |
Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów |
Warszawa |
-57 kg |
finał |
porażka |
Juras Katarzyna |
UKS-GKJ Głogów |
18.03.2006 |
Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Tarnów |
-52 kg |
finał |
porażka |
Juras Katarzyna |
UKS-GKJ Głogów |
11.03.2006 |
Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów |
Wrocław |
-52 kg |
I runda |
porażka |
Mohamed-Seghir Fatima |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
05.11.2005 |
OTK Juniorek i Juniorów |
Warszawa |
-57 kg |
repasaże - finał |
porażka |
Ozdoba Agata |
KS AZS-AWF Wrocław |
05.11.2005 |
OTK Juniorek i Juniorów |
Warszawa |
-57 kg |
ćwierćfinał |
porażka |
Szarzec Aneta |
UKS Centrum Wisła |
22.10.2005 |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
-52 kg |
ćwierćfinał |
porażka |
Babiarz Aleksandra |
KS Błękitni Tarnów |
24.09.2005 |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
-57 kg |
o III miejsce |
porażka |
Anderwald Maria |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
24.09.2005 |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
-57 kg |
półfinał |
porażka |
Krzisczyk Agnieszka |
GKS Czarni Bytom |
19.02.2005 |
OTK Juniorek i Juniorów |
Toruń |
-57 kg |
repasaże - finał |
porażka |
Kalemba Agata |
AZS UW Warszawa |
19.02.2005 |
OTK Juniorek i Juniorów |
Toruń |
-57 kg |
ćwierćfinał |
porażka |
Szewczyk Daria |
TS Gwardia Olsztyn |
18.09.2004 |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
-57 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Krzisczyk Agnieszka |
GKS Czarni Bytom |
18.09.2004 |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
-57 kg |
ćwierćfinał |