Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
porażka |
Bibrowicz Bartosz |
KS Gwardia Wrocław |
25.03.2006 |
Puchar Polski Młodzieży - OTK |
Warszawa |
-81 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Bałanda Tomasz |
AZS UW Warszawa |
25.03.2006 |
Puchar Polski Młodzieży - OTK |
Warszawa |
-81 kg |
I runda |
porażka |
Bałanda Tomasz |
AZS UW Warszawa |
08-09.10.2005 |
OTK Młodzieży |
Gdańsk |
-81 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Lisowski Tomasz |
KS Judo Koch Szczecin |
08-09.10.2005 |
OTK Młodzieży |
Gdańsk |
-81 kg |
ćwierćfinał |
porażka |
Gawlik Łukasz |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
04-05.09.2004 |
OTK Młodzieży |
Gdańsk |
-81 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Bukowski Paweł |
KS AZS-AWF Warszawa |
21.02.2004 |
OTK Juniorek i Juniorów |
Tarnów |
-81 kg |
o III miejsce |
porażka |
Węglarz Krzysztof |
TS Wisła Kraków |
21.02.2004 |
OTK Juniorek i Juniorów |
Tarnów |
-81 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Kubica Dawid |
KS Gwardia Bielsko-Biała |
21.02.2004 |
OTK Juniorek i Juniorów |
Tarnów |
-81 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Mróz Paweł |
(brak informacji) |
21.02.2004 |
OTK Juniorek i Juniorów |
Tarnów |
-81 kg |
I runda |
porażka |
Sosnowski Krzysztof |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
27-28.09.2003 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Jastrzębie - Zdrój |
-81 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Skórkowski Tomasz |
KS AZS-AWF Wrocław |
27-28.09.2003 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Jastrzębie - Zdrój |
-81 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Antoniak Michał |
KS Gwardia Łódź |
27-28.09.2003 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Jastrzębie - Zdrój |
-81 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Krawczyk Wincenty |
GKS Czarni Bytom |
27-28.09.2003 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Jastrzębie - Zdrój |
-81 kg |
I runda |
porażka |
Szymajda Przemysław |
KU AZS PW Warszawa |
08-09.03.2003 |
OTK Młodzieży |
Gdańsk |
-73 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Liszek Łukasz |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
08-09.03.2003 |
OTK Młodzieży |
Gdańsk |
-73 kg |
I runda |
porażka |
Warth Michał |
KŚ AZS Gliwice |
26-27.10.2002 |
OTK Juniorek i Juniorów |
Koszalin |
-73 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Trojański Paweł |
TS Wisła Kraków |
26-27.10.2002 |
OTK Juniorek i Juniorów |
Koszalin |
-73 kg |
I runda |
porażka |
Jabłoński Marcin |
WKS Śląsk Wrocław |
29-30.09.2001 |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
-66 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Kownacki Maciej |
MKS Juvenia Wrocław |
29-30.09.2001 |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
-66 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Haberka Michał |
UKS Judo Wolbrom |
29-30.09.2001 |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
-66 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Krawczyk Wincenty |
GKS Czarni Bytom |
29-30.09.2001 |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
-66 kg |
I runda |
porażka |
Warth Michał |
KŚ AZS Gliwice |
11-12.03.2000 |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Mł. |
Bytom |
-60 kg |
II runda |