Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
zwycięstwo |
Końca Rafał |
KS Gwardia Łódź |
02-04.10.2009 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Opole |
-66 kg |
repasaże - II runda |
zwycięstwo |
Boguszewski Dariusz |
KS AZS-AWF Warszawa |
02-04.10.2009 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Opole |
-66 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Raczyński Jakub |
GKS Czarni Bytom |
02-04.10.2009 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Opole |
-66 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Cal Jacek |
AZS OŚ Łódź |
26-27.09.2009 |
Warsaw Judo Open U20 |
Warszawa |
-73 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Zamorski Dmitri |
Estonia |
26-27.09.2009 |
Warsaw Judo Open U20 |
Warszawa |
-73 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Kordyasz Łukasz |
AZS UW Warszawa |
26-27.09.2009 |
Warsaw Judo Open U20 |
Warszawa |
-73 kg |
repasaże - III runda |
zwycięstwo |
Hałoń Amadeusz |
UKJ 225 Warszawa |
26-27.09.2009 |
Warsaw Judo Open U20 |
Warszawa |
-73 kg |
repasaże - II runda |
zwycięstwo |
Birkowski Borys |
KS Gwardia Łódź |
04-05.04.2009 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Opole |
-66 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Słupski Jakub |
GKS Olimpia Grudziądz |
04-05.04.2009 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Opole |
-66 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Bugajski Wojciech |
TS Wisła Kraków |
04-05.04.2009 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Opole |
-66 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Duda Wojciech |
KS AZS-AWF Wrocław |
04-05.04.2009 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Opole |
-66 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Rybowski Paweł |
KS Gwardia Łódź |
04-05.04.2009 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Opole |
-66 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Płoński Piotr |
KS Gwardia Wrocław |
14-15.03.2009 |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Warszawa |
-66 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Zamęcki Maciej |
KS AZS-AWF Wrocław |
14-15.03.2009 |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Warszawa |
-66 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Królikowski Maciej |
KU AZS UKW Bydgoszcz |
14-15.03.2009 |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Warszawa |
-66 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Pszonak Grzegorz |
GKS Czarni Bytom |
14-15.03.2009 |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Warszawa |
-66 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Klimas Andrzej |
UKS Dwójka Rydułtowy |
07-08.03.2009 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Wrocław |
-66 kg |
finał |
zwycięstwo |
Beta Aleksander |
KS Gwardia Łódź |
07-08.03.2009 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Wrocław |
-66 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Waliszek Wojciech |
KS Gwardia Łódź |
07-08.03.2009 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Wrocław |
-66 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Tchoryk Mateusz |
KJ Samuraj Koszalin |
07-08.03.2009 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Wrocław |
-66 kg |
II runda |