Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
zwycięstwo |
Puzyr Filip |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
03.10.2010 |
OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów |
Warszawa |
-73 kg |
finał |
zwycięstwo |
Witkowski Marcin |
UKJ 225 Warszawa |
03.10.2010 |
OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów |
Warszawa |
-73 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Kowalczyk Rafał |
KS Polonia Rybnik |
03.10.2010 |
OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów |
Warszawa |
-73 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Mrozek Krzysztof |
TS Wisła Kraków |
03.10.2010 |
OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów |
Warszawa |
-73 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Przybysz Sebastian |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
03.10.2010 |
OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów |
Warszawa |
-73 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Janicki Mariusz |
WKS Śląsk Wrocław |
24-26.09.2010 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Koszalin |
-66 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Szwarnowiecki Damian |
KS Gwardia Wrocław |
24-26.09.2010 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Koszalin |
-66 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Migdalski Mateusz |
MKS Olimpijczyk Włocławek |
24-26.09.2010 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Koszalin |
-66 kg |
repasaże - II runda |
zwycięstwo |
Zacheja Maciej |
WKS Gwardia Warszawa |
24-26.09.2010 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Koszalin |
-66 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Malczewski Jacek |
KŚ AZS Gliwice |
24-26.09.2010 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Koszalin |
-66 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Szwarnowiecki Damian |
KS Gwardia Wrocław |
08.05.2010 |
Puchar Polski Młodzieży |
Stalowa Wola |
-66 kg |
finał |
zwycięstwo |
Zięć Jakub |
AZS UW Warszawa |
08.05.2010 |
Puchar Polski Młodzieży |
Stalowa Wola |
-66 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Raczyński Jakub |
GKS Czarni Bytom |
08.05.2010 |
Puchar Polski Młodzieży |
Stalowa Wola |
-66 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Bartusik Michał |
UKJ Millenium Rzeszów |
08.05.2010 |
Puchar Polski Młodzieży |
Stalowa Wola |
-66 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Pawelec Przemysław |
UKS Orkan Judo Sochaczew |
08.05.2010 |
Puchar Polski Młodzieży |
Stalowa Wola |
-66 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Beta Aleksander |
KS Gwardia Łódź |
27-28.03.2010 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Wrocław |
-66 kg |
finał |
zwycięstwo |
Wituś Rafał |
KS Gwardia Wrocław |
27-28.03.2010 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Wrocław |
-66 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Zacheja Maciej |
WKS Gwardia Warszawa |
27-28.03.2010 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Wrocław |
-66 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Pac Mariusz |
TS Gwardia Olsztyn |
27-28.03.2010 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Wrocław |
-66 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Drogowski Artur |
KS AZS-AWF Wrocław |
27-28.03.2010 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Wrocław |
-66 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Zienkiewicz Łukasz |
KS Gwardia Wrocław |
27-28.03.2010 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Wrocław |
-66 kg |
I runda |