Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
porażka |
Popiel Damian |
KS Gwardia Łódź |
02-04.10.2009 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Opole |
-60 kg |
o III miejsce |
porażka |
Kuśka Ariel |
KS Polonia Rybnik |
02-04.10.2009 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Opole |
-60 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Kiełbasiński Łukasz |
UKJ Ryś Warszawa |
02-04.10.2009 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Opole |
-60 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Migdalski Mateusz |
MKS Olimpijczyk Włocławek |
02-04.10.2009 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Opole |
-60 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Stypiński Dominik |
KS AZS-AWF Warszawa |
26-27.09.2009 |
Warsaw Judo Open U20 |
Warszawa |
-60 kg |
o III miejsce |
porażka |
Kiełbasiński Łukasz |
UKJ Ryś Warszawa |
26-27.09.2009 |
Warsaw Judo Open U20 |
Warszawa |
-60 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Banaszek Dominik |
UKJ 225 Warszawa |
26-27.09.2009 |
Warsaw Judo Open U20 |
Warszawa |
-60 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Kuralt Jure |
Słowacja |
26-27.09.2009 |
Warsaw Judo Open U20 |
Warszawa |
-60 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Danilevičius Linas |
Litwa |
26-27.09.2009 |
Warsaw Judo Open U20 |
Warszawa |
-60 kg |
I runda |
porażka |
Kuśka Ariel |
KS Polonia Rybnik |
16-17.05.2009 |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Opole |
-60 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Migdalski Mateusz |
MKS Olimpijczyk Włocławek |
16-17.05.2009 |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Opole |
-60 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Chlebik Sebastian |
GKS Czarni Bytom |
16-17.05.2009 |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Opole |
-60 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Wandor Robert |
Klub Judo AZS Opole |
16-17.05.2009 |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Opole |
-60 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Kiełbasiński Łukasz |
UKJ Ryś Warszawa |
16-17.05.2009 |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Opole |
-60 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Rawiak Andrzej |
KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik |
04-05.04.2009 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Opole |
-60 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Strychacki Michał |
WKS Flota Gdynia |
04-05.04.2009 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Opole |
-60 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Królikowski Szymon |
GKS Czarni Bytom |
04-05.04.2009 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Opole |
-60 kg |
repasaże - III runda |
porażka |
Zamęcki Adam |
KS Gwardia Wrocław |
04-05.04.2009 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Opole |
-60 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Popiel Damian |
KS Gwardia Łódź |
04-05.04.2009 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Opole |
-60 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Chrzanowski Dominik |
UKJ Ryś Warszawa |
04-05.04.2009 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Opole |
-60 kg |
II runda |
porażka |
Wieczorek Grzegorz |
GKS Czarni Bytom |
07-08.03.2009 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Wrocław |
-60 kg |
finał |
zwycięstwo |
Chlebik Sebastian |
GKS Czarni Bytom |
07-08.03.2009 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Wrocław |
-60 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Zięć Jakub |
AZS UW Warszawa |
07-08.03.2009 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Wrocław |
-60 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Pater Patryk |
KS Gwardia Wrocław |
07-08.03.2009 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Wrocław |
-60 kg |
II runda |