Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
zwycięstwo |
Jasiński Szymon |
UKS Galeon Gdynia |
05-06.10.2018 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Warszawa |
-66 kg. |
półfinał |
zwycięstwo |
Makarewicz Arkadiusz |
KS Gwardia Wrocław |
05-06.10.2018 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Warszawa |
-66 kg. |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Skocz Sławomir |
UKS Judo Wolbrom |
05-06.10.2018 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Warszawa |
-66 kg. |
II runda |
zwycięstwo |
Kocima Filip |
KS AZS AWF Katowice |
05-06.10.2018 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Warszawa |
-66 kg. |
I runda |
zwycięstwo |
Kaczor Kacper |
GKS Czarni Bytom |
22-23.09.2017 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Opole |
-66 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Brysz Jacek |
KS AZS AWF Katowice |
22-23.09.2017 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Opole |
-66 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Chybczyński Dominik |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
22-23.09.2017 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Opole |
-66 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Nowak Michał |
Klub Judo AZS Opole |
22-23.09.2017 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Opole |
-66 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Wawrzyczek Paweł |
KS AZS AWF Katowice |
24-25.04.2015 |
Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek |
Kielce |
-66 kg. |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Popiel Damian |
KS Gwardia Łódź |
24-25.04.2015 |
Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek |
Kielce |
-66 kg. |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Chrzanowski Dominik |
UKJ Ryś Warszawa |
24-25.04.2015 |
Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek |
Kielce |
-66 kg. |
II runda |
zwycięstwo |
Milczarski Hubert |
UKS Judo Sensei Płock |
19-21.10.2012 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Luboń |
-60 kg |
repasaże - I runda |
zwycięstwo |
Szypowicz Wiktor |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
19-21.10.2012 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Luboń |
-60 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Dąbrowski Franciszek |
AZS UW Warszawa |
21-23.10.2011 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Opole |
-60 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Feliga Konrad |
UKS Siódemka Sochaczew |
21-23.10.2011 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Opole |
-60 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Ciesielski Krzysztof |
KS Gwardia Wrocław |
21-23.10.2011 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Opole |
-60 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Wydrzyński Marcin |
GKS Czarni Bytom |
24-26.09.2010 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Koszalin |
-60 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Kłys Artur |
TS Wisła Kraków |
24-26.09.2010 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Koszalin |
-60 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Birke Przemysław |
UKJ ASzWoj Warszawa |
24-26.09.2010 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Koszalin |
-60 kg |
repasaże - II runda |
zwycięstwo |
Kiełbasiński Łukasz |
UKJ Ryś Warszawa |
02-04.10.2009 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Opole |
-60 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Migdalski Mateusz |
MKS Olimpijczyk Włocławek |
02-04.10.2009 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Opole |
-60 kg |
II runda |