Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
porażka |
Rulka Emilia |
TS Gwardia Opole |
07-08.10.2006 |
Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Wrocław |
+78 kg |
|
porażka |
Oziero Anna |
KJ Samuraj Koszalin |
07-08.10.2006 |
Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Wrocław |
+78 kg |
|
porażka |
Nasiadko Wioletta |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
05.11.2005 |
OTK Juniorek i Juniorów |
Warszawa |
+78 kg |
finał |
zwycięstwo |
Tołścik Barbara |
TS Gwardia Olsztyn |
05.11.2005 |
OTK Juniorek i Juniorów |
Warszawa |
+78 kg |
półfinał |
porażka |
Nasiadko Wioletta |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
05.11.2005 |
OTK Juniorek i Juniorów |
Warszawa |
+78 kg |
|
zwycięstwo |
Ślebocka Małgorzata |
AZS OŚ Łódź |
05.11.2005 |
OTK Juniorek i Juniorów |
Warszawa |
+78 kg |
|
porażka |
Tołścik Barbara |
TS Gwardia Olsztyn |
07.05.2005 |
Mistrzostwa Polski Juniorek |
Rybnik |
+78 kg |
półfinał |
porażka |
Jochemczyk Anna |
KS Polonia Rybnik |
07.05.2005 |
Mistrzostwa Polski Juniorek |
Rybnik |
+78 kg |
|
zwycięstwo |
Borowicz Beata |
UKS Piast Wrzeście Słupsk |
07.05.2005 |
Mistrzostwa Polski Juniorek |
Rybnik |
+78 kg |
|
zwycięstwo |
Kajkowska Martyna |
KS AZS AWF Gorzów Wlk. |
07.05.2005 |
Mistrzostwa Polski Juniorek |
Rybnik |
+78 kg |
|
porażka |
Sadkowska Urszula |
UKSJ Nippon Olsztyn |
26-27.02.2005 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Opole |
+78 kg |
|
porażka |
Kozioł Magdalena |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
26-27.02.2005 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Opole |
+78 kg |
|
porażka |
Kucharska Nina |
UKS Judo Wolbrom |
19.02.2005 |
OTK Juniorek i Juniorów |
Toruń |
+78 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Kajkowska Martyna |
KS AZS AWF Gorzów Wlk. |
19.02.2005 |
OTK Juniorek i Juniorów |
Toruń |
+78 kg |
repasaże - finał |
porażka |
Tołścik Barbara |
TS Gwardia Olsztyn |
19.02.2005 |
OTK Juniorek i Juniorów |
Toruń |
+78 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Jaworska Joanna |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
19.02.2005 |
OTK Juniorek i Juniorów |
Toruń |
+78 kg |
I runda |
porażka |
Nasiadko Wioletta |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
30.10.2004 |
OTK Juniorek i Juniorów |
Jastrzębie - Zdrój |
+78 kg |
finał |
zwycięstwo |
Kucharska Nina |
UKS Judo Wolbrom |
30.10.2004 |
OTK Juniorek i Juniorów |
Jastrzębie - Zdrój |
+78 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Węgrzyn Anna |
UKS MOSiR Jasło |
30.10.2004 |
OTK Juniorek i Juniorów |
Jastrzębie - Zdrój |
+78 kg |
|
porażka |
Jochemczyk Anna |
KS Polonia Rybnik |
30.10.2004 |
OTK Juniorek i Juniorów |
Jastrzębie - Zdrój |
+78 kg |
|
zwycięstwo |
Laszuk Marta |
TS Gwardia Olsztyn |
17-18.04.2004 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Koszalin |
+78 kg |
finał |
zwycięstwo |
Baranowska Urszula |
UKS 2 Stalowa Wola |
17-18.04.2004 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Koszalin |
+78 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Ślebocka Małgorzata |
AZS OŚ Łódź |
17-18.04.2004 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Koszalin |
+78 kg |
|
zwycięstwo |
Kucharska Nina |
UKS Judo Wolbrom |
17-18.04.2004 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Koszalin |
+78 kg |
|
porażka |
Sadkowska Urszula |
UKSJ Nippon Olsztyn |
28-29.02.2004 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Opole |
+78 kg |
|
porażka |
Żukowska Karolina |
KS Gwardia Piła |
28-29.02.2004 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Opole |
+78 kg |
|
porażka |
Szymura Agnieszka |
KS Polonia Rybnik |
28-29.02.2004 |
OTK Seniorek i Seniorów |
Opole |
+78 kg |
|
porażka |
Tołścik Barbara |
TS Gwardia Olsztyn |
21.02.2004 |
OTK Juniorek i Juniorów |
Tarnów |
+78 kg |
|
porażka |
Białdyga Renata |
KS Polonia Rybnik |
21.02.2004 |
OTK Juniorek i Juniorów |
Tarnów |
+78 kg |
|
porażka |
Słupczewska Milena |
UKS Kodokan Toruń |
12-13.04.2003 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Rybnik |
+78 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Żarnowska Magdalena |
PTS Gwardia Bydgoszcz |
12-13.04.2003 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Rybnik |
+78 kg |
repasaże - finał |
porażka |
Laszuk Marta |
TS Gwardia Olsztyn |
12-13.04.2003 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Rybnik |
+78 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Oblączek Klaudia |
GKS Czarni Bytom |
12-13.04.2003 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Rybnik |
+78 kg |
I runda |
porażka |
Rulka Emilia |
TS Gwardia Opole |
26-27.10.2002 |
OTK Juniorek i Juniorów |
Koszalin |
+78 kg |
|
porażka |
Słupczewska Milena |
UKS Kodokan Toruń |
26-27.10.2002 |
OTK Juniorek i Juniorów |
Koszalin |
+78 kg |
|
porażka |
Laszuk Marta |
TS Gwardia Olsztyn |
29-30.09.2001 |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
+78 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Łażewska Jolanta |
UKS Pankration Konin |
29-30.09.2001 |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
+78 kg |
repasaże - finał |
porażka |
Ogórek-Zienkowicz Magdalena |
KS AZS-AWF Wrocław |
29-30.09.2001 |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
+78 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Laszuk Marta |
TS Gwardia Olsztyn |
26-29.04.2001 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Opole |
+70 kg |
finał |
zwycięstwo |
Rulka Emilia |
TS Gwardia Opole |
26-29.04.2001 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Opole |
+70 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Kostra Katarzyna |
UKS Narew Łapy |
26-29.04.2001 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Opole |
+70 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Oblączek Klaudia |
GKS Czarni Bytom |
26-29.04.2001 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Opole |
+70 kg |
II runda |
porażka |
Awchimieni Kaja |
KS Judo Łupawa |
24-25.03.2001 |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Koszalin |
+78 kg |
o III miejsce |
porażka |
Laszuk Marta |
TS Gwardia Olsztyn |
24-25.03.2001 |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Koszalin |
+78 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Oblączek Klaudia |
GKS Czarni Bytom |
24-25.03.2001 |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Koszalin |
+78 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Madzia Beata |
UKS Centrum Wisła |
24-25.03.2001 |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Koszalin |
+78 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Awchimieni Kaja |
KS Judo Łupawa |
03.12.2000 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek |
Słupsk |
+70 kg |
o III miejsce |
porażka |
Ogórek-Zienkowicz Magdalena |
KS AZS-AWF Wrocław |
03.12.2000 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek |
Słupsk |
+70 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Żarnowska Magdalena |
PTS Gwardia Bydgoszcz |
03.12.2000 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek |
Słupsk |
+70 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Zwierzewicz Barbara |
TS Gwardia Opole |
03.12.2000 |
Mistrzostwa Polski Młodziczek |
Słupsk |
+70 kg |
II runda |