Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
zwycięstwo |
Bonawenturski Daniel |
TS Gwardia Olsztyn |
01-03.05.2011 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Białystok |
-90 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Staszczak Wojciech |
TS Wisła Kraków |
01-03.05.2011 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Białystok |
-90 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Cendrowski Bartosz |
TKS Judo Toruń |
01-03.05.2011 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Białystok |
-90 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Kroc Piotr |
MMKS Wojownik Skierniewice |
19-20.03.2011 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Skierniewice |
-90 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Pasek Wojciech |
GKS Czarni Bytom |
19-20.03.2011 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Skierniewice |
-90 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Staszczak Wojciech |
TS Wisła Kraków |
19-20.03.2011 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Skierniewice |
-90 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Zarczynski Grzegorz |
GKS Czarni Bytom |
13-14.11.2010 |
OPP - Bytom Cup - Juniorek i Juniorów Młodszych |
Bytom |
-90 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Czarnecki Michał |
KS Judo Czechowice-Dziedzice |
13-14.11.2010 |
OPP - Bytom Cup - Juniorek i Juniorów Młodszych |
Bytom |
-90 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Lubiński Marcin |
PTS Janosik Bielsko-Biała |
13-14.11.2010 |
OPP - Bytom Cup - Juniorek i Juniorów Młodszych |
Bytom |
-90 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Lubiński Marcin |
PTS Janosik Bielsko-Biała |
02.10.2010 |
OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Młodszych |
Warszawa |
-90 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Kroc Piotr |
MMKS Wojownik Skierniewice |
02.10.2010 |
OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Młodszych |
Warszawa |
-90 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Kroc Piotr |
MMKS Wojownik Skierniewice |
05.06.2010 |
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
-90 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Chochowski Dawid |
GKS Czarni Bytom |
01-04.05.2010 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Warszawa / Józefów |
-90 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Ziólkowski Krzysztof |
TKS Judo Toruń |
01-04.05.2010 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Warszawa / Józefów |
-90 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Kroc Piotr |
MMKS Wojownik Skierniewice |
01-04.05.2010 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Warszawa / Józefów |
-90 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Górecki Marcin |
KS AZS-AWF Warszawa |
13-14.03.2010 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Skierniewice |
-90 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Ziólkowski Krzysztof |
TKS Judo Toruń |
13-14.03.2010 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Skierniewice |
-90 kg |
repasaże - I runda |
zwycięstwo |
Goliński Oskar |
MKS Truso Elbląg |
14-15.11.2009 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Bytom |
-90 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Chmurski Mateusz |
MMKS Wojownik Skierniewice |
14-15.11.2009 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Bytom |
-90 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Ziólkowski Krzysztof |
TKS Judo Toruń |
14-15.11.2009 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Bytom |
-90 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Kroc Piotr |
MMKS Wojownik Skierniewice |
10-11.10.2009 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Jastrzębie - Zdrój |
-90 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Łątka Oliwier |
Pałac Młodzieży Tarnów |
26-27.09.2009 |
Warsaw Judo Open U15 |
Warszawa |
+73 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Malliaropoulos Giorgos |
Grecja |
26-27.09.2009 |
Warsaw Judo Open U15 |
Warszawa |
+73 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Jackiewicz Jan |
UKJ ASzWoj Warszawa |
26-27.09.2009 |
Warsaw Judo Open U15 |
Warszawa |
+73 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Zasłona Tomasz |
KS AZS-AWF Warszawa |
26-27.09.2009 |
Warsaw Judo Open U17 |
Warszawa |
-90 kg |
repasaże - I runda |
zwycięstwo |
Cicharski Dawid |
UKS Olimp Nowa Sól |
28-29.03.2009 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Piła |
-90 kg |
repasaże - II runda |
zwycięstwo |
Górecki Marcin |
KS AZS-AWF Warszawa |
28-29.03.2009 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Piła |
-90 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Zajączkowski Kamil |
AZS-WSPiA Poznań |
15-16.11.2008 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Jezierzyce |
-90 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Zarczynski Grzegorz |
GKS Czarni Bytom |
15-16.11.2008 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Jezierzyce |
-90 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Gulcz Paweł |
MKS Juvenia Wrocław |
15-16.11.2008 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Jezierzyce |
-90 kg |
repasaże - I runda |