Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
porażka |
Szewczyk Mateusz |
MKS CM Jordan Kraków |
06.11.2010 |
Superpuchar Polski Seniorek i Seniorów |
Opole |
-60 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Chełminiak Dariusz |
MKS Olimpijczyk Włocławek |
06.11.2010 |
Superpuchar Polski Seniorek i Seniorów |
Opole |
-60 kg |
I runda |
porażka |
Kot Bartłomiej |
AZS UW Warszawa |
03.10.2010 |
OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów |
Warszawa |
-55 kg |
o III miejsce |
porażka |
Ziembikiewicz Patryk |
AZS-WSPiA Poznań |
03.10.2010 |
OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów |
Warszawa |
-55 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Grosz Arkadiusz |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
03.10.2010 |
OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów |
Warszawa |
-55 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Bagyan Narer |
Rosja |
03.10.2010 |
OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów |
Warszawa |
-55 kg |
I runda |
porażka |
Wala Adrian |
KS AZS AWF Katowice |
04-05.09.2010 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Mława |
-55 kg |
repasaże - finał |
porażka |
Wolnik Jakub |
MOSiR Bochnia |
04-05.09.2010 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Mława |
-55 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Waśniewski Bartosz |
KS Gwardia Wrocław |
04-05.09.2010 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Mława |
-55 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Piotrkowski Michał |
KS Gwardia Łódź |
31.07.2010 |
Otwarte Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Cetniewo |
-60 kg |
o III miejsce |
porażka |
Sundstrom Olle |
Szwecja |
31.07.2010 |
Otwarte Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Cetniewo |
-60 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Wereszczak Kamil |
WKS Flota Gdynia |
31.07.2010 |
Otwarte Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Cetniewo |
-60 kg |
ćwierćfinał |
porażka |
Szewczyk Mateusz |
MKS CM Jordan Kraków |
06.06.2010 |
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Opole |
-60 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Zięć Jakub |
AZS UW Warszawa |
06.06.2010 |
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Opole |
-60 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Tomaszewski Roman |
KU AZS UKW Bydgoszcz |
06.06.2010 |
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Opole |
-60 kg |
II runda |
porażka |
Birke Przemysław |
UKJ ASzWoj Warszawa |
15-16.05.2010 |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Opole |
-60 kg |
II runda |
porażka |
Ziembikiewicz Łukasz |
AZS-WSPiA Poznań |
27-28.03.2010 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Wrocław |
-55 kg |
o III miejsce |
porażka |
Kot Bartłomiej |
AZS UW Warszawa |
27-28.03.2010 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Wrocław |
-55 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Natkaniec Krzysztof |
UKS Judo Wolbrom |
27-28.03.2010 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Wrocław |
-55 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Ludjan Wojciech |
KS AZS-AWF Wrocław |
27-28.03.2010 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Wrocław |
-55 kg |
I runda |