Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
zwycięstwo |
Franczuk Marcin |
AKS Strzegom |
25.05.2013 |
Mistrzostwa Polski AZS |
Wrocław |
-60 kg |
|
zwycięstwo |
Wawrzkiewicz Marek |
KS Gwardia Wrocław |
19-21.10.2012 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Luboń |
-60 kg |
repasaże - I runda |
zwycięstwo |
Buda Mateusz |
UKS Judo Rawa Mazowiecka |
19-21.10.2012 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Luboń |
-60 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Birke Przemysław |
UKJ ASzWoj Warszawa |
31.03.2012 |
Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Opole |
-60 kg |
repasaże - I runda |
zwycięstwo |
Piotrkowski Michał |
KS Gwardia Łódź |
08.10.2011 |
OPP Młodzieży |
Opole |
-60 kg |
repasaże - II runda |
zwycięstwo |
Lewicki Jędrzej |
KŚ AZS Gliwice |
29.07.2011 |
Otwarte Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Cetniewo |
-60 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Dąbrowski Franciszek |
AZS UW Warszawa |
29.07.2011 |
Otwarte Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Cetniewo |
-60 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Jucikas Gytis |
MULKS Technik-Orion Radzyń Podlaski |
05.06.2011 |
OPP Juniorek i Juniorów |
Opole |
-60 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Wereszczak Kamil |
WKS Flota Gdynia |
01-02.04.2011 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Wrocław |
-55 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Roszkowski Mateusz |
BKS Hetman Białystok |
01-02.04.2011 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Wrocław |
-55 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Szypowicz Wiktor |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
01-02.04.2011 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Wrocław |
-55 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Zoń Tomasz |
OSiR Kęty |
05-06.03.2011 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Bochnia |
-60 kg |
repasaże - I runda |
zwycięstwo |
Grosz Arkadiusz |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
03.10.2010 |
OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów |
Warszawa |
-55 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Bagyan Narer |
Rosja |
03.10.2010 |
OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów |
Warszawa |
-55 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Waśniewski Bartosz |
KS Gwardia Wrocław |
04-05.09.2010 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Mława |
-55 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Piotrkowski Michał |
KS Gwardia Łódź |
31.07.2010 |
Otwarte Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Cetniewo |
-60 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Wereszczak Kamil |
WKS Flota Gdynia |
31.07.2010 |
Otwarte Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Cetniewo |
-60 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Tomaszewski Roman |
KU AZS UKW Bydgoszcz |
06.06.2010 |
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Opole |
-60 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Natkaniec Krzysztof |
UKS Judo Wolbrom |
27-28.03.2010 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Wrocław |
-55 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Ludjan Wojciech |
KS AZS-AWF Wrocław |
27-28.03.2010 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Wrocław |
-55 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Dobranowski Bartosz |
Klub Judo AZS Opole |
26-27.09.2009 |
Warsaw Judo Open U20 |
Warszawa |
-55 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Burba Mantas |
Litwa |
26-27.09.2009 |
Warsaw Judo Open U20 |
Warszawa |
-55 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Bogacki Maciej |
KS AZS-AWF Warszawa |
19-20.09.2009 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Jezierzyce |
-55 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Klecuń Konrad |
MKS Juvenia Wrocław |
19-20.09.2009 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Jezierzyce |
-55 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Jurczyk Daniel |
UKS Siemaszka Liszki |
19-20.09.2009 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Jezierzyce |
-55 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Birke Przemysław |
UKJ ASzWoj Warszawa |
08-09.11.2008 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Olsztyn |
-55 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Jakacki Marcin |
UKJ ASzWoj Warszawa |
08-09.11.2008 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Olsztyn |
-55 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Drogowski Artur |
KS AZS-AWF Wrocław |
04-05.10.2008 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Łódź |
-55 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Szewczyk Mateusz |
MKS CM Jordan Kraków |
04-05.10.2008 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Łódź |
-55 kg |
repasaże - I runda |
zwycięstwo |
Chodyna Dawid |
GKS Olimpia Grudziądz |
04-05.10.2008 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Łódź |
-55 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Jakacki Marcin |
UKJ ASzWoj Warszawa |
29-30.03.2008 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorow Młodszych |
Rybnik |
-50 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Skrzypkowski Dawid |
KŚ AZS Gliwice |
17.11.2007 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów mlodszych |
Olsztyn |
-50 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Szwarnowiecki Damian |
KS Gwardia Wrocław |
17.11.2007 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów mlodszych |
Olsztyn |
-50 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Skulik Przemysław |
GKS Czarni Bytom |
17.11.2007 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów mlodszych |
Olsztyn |
-50 kg |
repasaże - I runda |