Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
zwycięstwo |
Drogowski Artur |
KS AZS-AWF Wrocław |
10-11.10.2009 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Jastrzębie - Zdrój |
-60 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Skulik Przemysław |
GKS Czarni Bytom |
10-11.10.2009 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Jastrzębie - Zdrój |
-60 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Stępień Damian |
AZS UW Warszawa |
10-11.10.2009 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Jastrzębie - Zdrój |
-60 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Kowalewicz Jakub |
UKJ 225 Warszawa |
10-11.10.2009 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Jastrzębie - Zdrój |
-60 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Popiel Damian |
KS Gwardia Łódź |
19-20.09.2009 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Jezierzyce |
-60 kg |
finał |
zwycięstwo |
Klimas Łukasz |
UKS Dwójka Rydułtowy |
19-20.09.2009 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Jezierzyce |
-60 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Chrzanowski Dominik |
UKJ Ryś Warszawa |
19-20.09.2009 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Jezierzyce |
-60 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Zięć Jakub |
AZS UW Warszawa |
19-20.09.2009 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Jezierzyce |
-60 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Fałtynowicz Łukasz |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
19-20.09.2009 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Jezierzyce |
-60 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Ziembikiewicz Łukasz |
AZS-WSPiA Poznań |
02-03.05.2009 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (mężczyźni) |
Kielce |
-55 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Stępak Filip |
TS Wisła Kraków |
02-03.05.2009 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (mężczyźni) |
Kielce |
-55 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Ali Halid |
GKS Olimpia Grudziądz |
02-03.05.2009 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (mężczyźni) |
Kielce |
-55 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Machlus Maciej |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
02-03.05.2009 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (mężczyźni) |
Kielce |
-55 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Kiełbus Krzysztof |
KS Gwardia Wrocław |
28-29.03.2009 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Piła |
-55 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Kuwaczka Dawid |
KS Polonia Rybnik |
28-29.03.2009 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Piła |
-55 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Ząbczyk Jakub |
UKJ Millenium Rzeszów |
28-29.03.2009 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Piła |
-55 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Dulski Mateusz |
GKS Olimpia Grudziądz |
28-29.03.2009 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Piła |
-55 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Piotrkowski Michał |
KS Gwardia Łódź |
07-08.03.2009 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Wrocław |
-55 kg |
finał |
zwycięstwo |
Bochniak Bartłomiej |
KS Gwardia Wrocław |
07-08.03.2009 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Wrocław |
-55 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Dąbrowski Stanisław |
AZS UW Warszawa |
07-08.03.2009 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Wrocław |
-55 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Szewczyk Mateusz |
MKS CM Jordan Kraków |
07-08.03.2009 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Wrocław |
-55 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Tomaszewski Roman |
KU AZS UKW Bydgoszcz |
07-08.03.2009 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Wrocław |
-55 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Zienkiewicz Łukasz |
KS Gwardia Wrocław |
15-16.11.2008 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Jezierzyce |
-55 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Piotrowski Patryk |
UKJ Ryś Warszawa |
15-16.11.2008 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Jezierzyce |
-55 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Banaszek Sebastian |
UKJ 225 Warszawa |
15-16.11.2008 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Jezierzyce |
-55 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Ciesielski Krzysztof |
KS Gwardia Wrocław |
04-05.10.2008 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Łódź |
-55 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Piotrkowski Michał |
KS Gwardia Łódź |
04-05.10.2008 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Łódź |
-55 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Pękala Szymon |
PTS Janosik Bielsko-Biała |
04-05.10.2008 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Łódź |
-55 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Zoń Tomasz |
OSiR Kęty |
26-29.04.2008 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Głogów |
-50 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Szewczyk Mateusz |
MKS CM Jordan Kraków |
26-29.04.2008 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Głogów |
-50 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Dąbrowski Stanisław |
AZS UW Warszawa |
26-29.04.2008 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Głogów |
-50 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Dymecki Maciej |
MMKS Wojownik Skierniewice |
26-29.04.2008 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Głogów |
-50 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Ciesielski Krzysztof |
KS Gwardia Wrocław |
29-30.03.2008 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorow Młodszych |
Rybnik |
-50 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Garbacik Bartłomiej |
KS AZS AWF Katowice |
29-30.03.2008 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorow Młodszych |
Rybnik |
-50 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Skulik Przemysław |
GKS Czarni Bytom |
29-30.03.2008 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorow Młodszych |
Rybnik |
-50 kg |
repasaże - I runda |
zwycięstwo |
Szypowicz Wiktor |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
29-30.03.2008 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorow Młodszych |
Rybnik |
-50 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Drogowski Artur |
KS AZS-AWF Wrocław |
17.11.2007 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów mlodszych |
Olsztyn |
-50 kg |
repasaże - I runda |
zwycięstwo |
Lipiński Daniel |
UKS Opty Gdynia |
17.11.2007 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów mlodszych |
Olsztyn |
-50 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Skulik Przemysław |
GKS Czarni Bytom |
15.09.2007 |
Puchar Polski - OTK Juniorow i Juniorek młodszych |
Łódź |
-50 kg |
repasaże - I runda |
zwycięstwo |
Lipiński Daniel |
UKS Opty Gdynia |
28-01.05.2007 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Opole |
-46 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Roszkowski Adrian |
UKS Narew Łapy |
28-01.05.2007 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Opole |
-46 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Chlebik Sebastian |
GKS Czarni Bytom |
10.03.2007 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Bielsko-Biała |
-46 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Kazanecki Konrad |
UKJ 225 Warszawa |
10.03.2007 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Bielsko-Biała |
-46 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Miller Paweł |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
10.03.2007 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Bielsko-Biała |
-46 kg |
I runda |