Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
zwycięstwo |
Wasilewicz Adrianna |
Klub Judo AZS Opole |
06.11.2010 |
Superpuchar Polski Seniorek i Seniorów |
Opole |
-57 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Korfanty Magdalena |
KS AZS AWF Katowice |
06.11.2010 |
Superpuchar Polski Seniorek i Seniorów |
Opole |
-57 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Smorzewska Dorota |
UKS Judo Sensei Płock |
06.11.2010 |
Superpuchar Polski Seniorek i Seniorów |
Opole |
-57 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Bielak Małgorzata |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
06.11.2010 |
Superpuchar Polski Seniorek i Seniorów |
Opole |
-57 kg |
ćwierćfinał |
porażka |
Perenc Agata |
KS Polonia Rybnik |
24-26.09.2010 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Koszalin |
-57 kg |
finał |
zwycięstwo |
Mirus Izabela |
TS Wisła Kraków |
24-26.09.2010 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Koszalin |
-57 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Knioła Ewa |
KŚ AZS Gliwice |
24-26.09.2010 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Koszalin |
-57 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Wolny Oliwia |
KS AZS AWF Katowice |
24-26.09.2010 |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Koszalin |
-57 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Mirus Izabela |
TS Wisła Kraków |
04-05.09.2010 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Mława |
-57 kg |
finał |
zwycięstwo |
Smorzewska Dorota |
UKS Judo Sensei Płock |
04-05.09.2010 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Mława |
-57 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Miller Magdalena |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
04-05.09.2010 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Mława |
-57 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Mirus Izabela |
TS Wisła Kraków |
06.06.2010 |
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Opole |
-57 kg |
finał |
zwycięstwo |
Boryczko Iwona |
UKS Wolania Wola Rzędzińska |
06.06.2010 |
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Opole |
-57 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Jung Agata |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
06.06.2010 |
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Opole |
-57 kg |
ćwierćfinał |
porażka |
Knioła Ewa |
KŚ AZS Gliwice |
15-16.05.2010 |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Opole |
-57 kg |
o III miejsce |
porażka |
Perenc Agata |
KS Polonia Rybnik |
15-16.05.2010 |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Opole |
-57 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Pepera Beata |
UKS Judo Wolbrom |
15-16.05.2010 |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Opole |
-57 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Rudawiec Hanna |
KŚ AZS Gliwice |
15-16.05.2010 |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Opole |
-57 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Podolak Arleta |
GKS Czarni Bytom |
15-16.05.2010 |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Opole |
-57 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Wolny Oliwia |
KS AZS AWF Katowice |
08.05.2010 |
Puchar Polski Młodzieży |
Stalowa Wola |
-57 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Szymczak Agnieszka |
AZS UW Warszawa |
08.05.2010 |
Puchar Polski Młodzieży |
Stalowa Wola |
-57 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Krześlak Dominika |
UKS Drako 79 Warszawa |
08.05.2010 |
Puchar Polski Młodzieży |
Stalowa Wola |
-57 kg |
repasaże - II runda |
porażka |
Rudawiec Hanna |
KŚ AZS Gliwice |
08.05.2010 |
Puchar Polski Młodzieży |
Stalowa Wola |
-57 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Pepera Beata |
UKS Judo Wolbrom |
08.05.2010 |
Puchar Polski Młodzieży |
Stalowa Wola |
-57 kg |
II runda |
porażka |
Chruszcz Ilona |
KJ Samuraj Koszalin |
27-28.03.2010 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Wrocław |
-57 kg |
II runda |