Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
zwycięstwo |
Kotlik Kamil |
UKS Conrad Gdańsk |
05.05.2018 |
Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Piła |
-81 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Stodolski Tomasz |
UKS 3 Piła |
05.05.2018 |
Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Piła |
-81 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Chupovs Vladislavs |
Łotwa |
24-25.09.2016 |
Warsaw Judo Open U20 |
Warszawa |
-81 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Haj-Obeid Firas |
BKS Judo Bydgoszcz |
02.04.2016 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Kąty Wrocławskie |
-73 kg. |
II runda |
zwycięstwo |
Siedlikowski Jakub |
TSJ Gryf Słupsk |
02.04.2016 |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Kąty Wrocławskie |
-73 kg. |
I runda |
zwycięstwo |
Stando Grzegorz |
KŚ AZS Gliwice |
10-11.04.2015 |
Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek |
Jastrzębie - Zdrój |
-73 kg. |
repasaże - II runda |
zwycięstwo |
Maciantowicz Wojciech |
GSSiR Jamniuk Gorzów Wlk. |
10-11.04.2015 |
Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek |
Jastrzębie - Zdrój |
-73 kg. |
II runda |
zwycięstwo |
Rosijski Dawid |
GKS Czarni Bytom |
10-11.04.2015 |
Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek |
Jastrzębie - Zdrój |
-73 kg. |
I runda |
zwycięstwo |
Wantoch-Rekowski Michał |
UKS Conrad Gdańsk |
12.10.2014 |
OPP Juniorek i Juniorów |
Wrocław |
-66 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Owsiański Jakub |
KS AZS AWF Gorzów Wlk. |
12.10.2014 |
OPP Juniorek i Juniorów |
Wrocław |
-66 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Kudyba Szymon |
TS Gwardia Opole |
08.06.2014 |
OPP Juniorek i Juniorów |
Opole |
-66 kg |
|
zwycięstwo |
Kudyba Szymon |
TS Gwardia Opole |
07.06.2014 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
-66 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Niedziela Filip |
GKS Czarni Bytom |
07.06.2014 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
-66 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Reisenauer Benjamin |
Czechy |
07.06.2014 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
-66 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Grąziowski Michał |
PKS Olimpia Poznań |
23.03.2014 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-66 kg |
repasaże - III runda |
zwycięstwo |
Kostuniak Patryk |
MKS Olimpijczyk Włocławek |
23.03.2014 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-66 kg |
repasaże - II runda |
zwycięstwo |
Życzyński Konrad |
KS Polonia Rybnik |
23.03.2014 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-66 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Goc Jakub |
KS Gwardia Bielsko-Biała |
23.03.2014 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-66 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Kiersnowski Wojciech |
KŚ AZS Gliwice |
09.11.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup |
Bytom |
-66 kg |
repasaże - III runda |
zwycięstwo |
Baraniewski Iwo |
UKJ 225 Warszawa |
09.11.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup |
Bytom |
-66 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Szaniawski Bartosz |
TSJ Gryf Słupsk |
09.11.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup |
Bytom |
-66 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Baraniewski Iwo |
UKJ 225 Warszawa |
12.10.2013 |
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych |
Wrocław |
-66 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Salamon Daniel |
UKJ Ryś Warszawa |
28-29.09.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
-66 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Widuch Kacper |
KS Polonia Rybnik |
01.06.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
-55 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Łagosz Przemysław |
UKS Galeon Gdynia |
24.03.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-55 kg |
półfinał |
zwycięstwo |
Korolewicz Kamil |
KS MaKo Judo Wrocław |
24.03.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-55 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Stanuszek Konrad |
MOSiR Bochnia |
24.03.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-55 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Babiński Paweł |
UKS Conrad Gdańsk |
24.03.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
-55 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Dzwonka Hubert |
KS Start Radom |
09-10.03.2013 |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Piła |
-60 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Buiarov Andrei |
Rosja |
29-30.09.2012 |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
-55 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Padoł Maciej |
GKS Czarni Bytom |
05-06.07.2012 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (mężczyźni) |
Bochnia |
-50 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Jakoniuk Łukasz |
HKS Żubr Hajnówka |
05-06.07.2012 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (mężczyźni) |
Bochnia |
-50 kg |
repasaże - I runda |
zwycięstwo |
Tomaszewski Stanisław |
KS Gwardia Wrocław |
05-06.07.2012 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (mężczyźni) |
Bochnia |
-50 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Stolarek Jan |
Klub Judo AZS Opole |
02.06.2012 |
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
-50 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Włdarski Kacper |
UKS Siódemka Sochaczew |
02.06.2012 |
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
-50 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Stolarek Jan |
Klub Judo AZS Opole |
19-20.11.2011 |
Puchar Polski Młodzików |
Bytom |
-46 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Klęsk Karol |
MKS CM Jordan Kraków |
19-20.11.2011 |
Puchar Polski Młodzików |
Bytom |
-46 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Grygiel Piotr |
MKS Juvenia Wrocław |
19-20.11.2011 |
Puchar Polski Młodzików |
Bytom |
-46 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Salisz Mateusz |
KS AZS AWF Katowice |
29.10.2011 |
OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych |
Wrocław |
-46 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Majder Jakub |
GKS Czarni Bytom |
29.10.2011 |
OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych |
Wrocław |
-46 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Kołomycki Patryk |
MKS Juvenia Wrocław |
29.10.2011 |
OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych |
Wrocław |
-46 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Arcaba Jakub |
UKJ Legion Zamość |
01-02.10.2011 |
Warsaw Judo Open U15 |
Warszawa |
-42 kg |
I runda |
zwycięstwo |
Dyba Michał |
KS AZS-AWF Wrocław |
20.11.2010 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Poznań |
-38 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Rosłonek Rafał |
MKS Zryw Łowicz |
20.11.2010 |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Poznań |
-38 kg |
II runda |