Zw./por. | Nazwisko | Klub | Data | Zawody | Miejsce | Kategoria | Runda |
zwycięstwo |
Kumidor Wiktor |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
19.11.2016 |
Judo Baltic Cup - U20 |
Gdynia |
-73 kg |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Kowalski Jakub |
UKS Tomita Elbląg |
19.11.2016 |
Judo Baltic Cup - U20 |
Gdynia |
-73 kg |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Włodarski Kacper |
MMKS Wojownik Skierniewice |
19.11.2016 |
Judo Baltic Cup - U20 |
Gdynia |
-73 kg |
repasaże - II runda |
zwycięstwo |
Zych Adam |
UKS Gimnazjon Suchy Las |
19.11.2016 |
Judo Baltic Cup - U20 |
Gdynia |
-73 kg |
repasaże - I runda |
porażka |
Bugaj Mateusz |
UKS Judo Sensei Płock |
19.11.2016 |
Judo Baltic Cup - U20 |
Gdynia |
-73 kg |
II runda |
porażka |
Stecki Jędrzej |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
24-25.09.2016 |
Warsaw Judo Open U20 |
Warszawa |
-73 kg |
repasaże - III runda |
porażka |
Roche Dylan |
Francja |
24-25.09.2016 |
Warsaw Judo Open U20 |
Warszawa |
-73 kg |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Svoboda Ondøej |
Czechy |
24-25.09.2016 |
Warsaw Judo Open U20 |
Warszawa |
-73 kg |
III runda |
zwycięstwo |
Haj-Obeid Firas |
BKS Judo Bydgoszcz |
24-25.09.2016 |
Warsaw Judo Open U20 |
Warszawa |
-73 kg |
II runda |
zwycięstwo |
Prommer Marco |
Niemcy |
24-25.09.2016 |
Warsaw Judo Open U20 |
Warszawa |
-73 kg |
I runda |
porażka |
Kozłowski Mateusz |
Klub Judo AZS Opole |
14-15.05.2016 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Elbląg |
-73 kg. |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Piotrowski Konrad |
UKJ ASzWoj Warszawa |
14-15.05.2016 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Elbląg |
-73 kg. |
repasaże - II runda |
porażka |
Widuch Kacper |
KS Polonia Rybnik |
14-15.05.2016 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Elbląg |
-73 kg. |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Szynalski Maciej |
UKS Bielik Bielany Wrocławskie |
14-15.05.2016 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Elbląg |
-73 kg. |
II runda |
porażka |
Stodolski Adam |
UKS Leśnik Kaczory |
09-10.04.2016 |
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych |
Piła |
-73 kg. |
finał |
zwycięstwo |
Kurek Łukasz |
UKJ Lemur Warszawa |
09-10.04.2016 |
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych |
Piła |
-73 kg. |
półfinał |
zwycięstwo |
Szynalski Maciej |
UKS Bielik Bielany Wrocławskie |
09-10.04.2016 |
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych |
Piła |
-73 kg. |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Kowalski Jakub |
UKS Tomita Elbląg |
09-10.04.2016 |
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych |
Piła |
-73 kg. |
III runda |
zwycięstwo |
Ryguła Paweł |
KS AZS AWF Katowice |
09-10.04.2016 |
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych |
Piła |
-73 kg. |
II runda |
zwycięstwo |
Wala Łukasz |
KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik |
20.03.2016 |
Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
-73 kg. |
o III miejsce |
zwycięstwo |
Widuch Kacper |
KS Polonia Rybnik |
20.03.2016 |
Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
-73 kg. |
repasaże - finał |
zwycięstwo |
Cieślar Michał |
GKS Czarni Bytom |
20.03.2016 |
Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
-73 kg. |
repasaże - III runda |
porażka |
Bolimowski Mateusz |
MMKS Wojownik Skierniewice |
20.03.2016 |
Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
-73 kg. |
ćwierćfinał |
zwycięstwo |
Jurkiewicz Bartosz |
KS Błękitni Tarnów |
20.03.2016 |
Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
-73 kg. |
III runda |
zwycięstwo |
Wysmoliński Mariusz |
KJ Koka Jastrzębie-Zdrój |
20.03.2016 |
Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
-73 kg. |
II runda |