Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporzšdzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyœmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatnoœci Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibš we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujšcych . Oœwiadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczšcymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastšpić przez przesłanie korespondencji pocztš za poœrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Mistrzostwa Polski juniorów młodszych
 

Statystyka ogólna Lista zawodów Klasyfikacje medalowe Klasyfikacje punktowe
Klasyfikacje medalowe
Klasyfikacja medalowa klubów - mężczyźni
Lp.Klubzłotesrebrnebrązowe
1GKS Czarni Bytom322441
2SGKS Wybrzeże Gdańsk151925
3KSJ Gwardia Koszalin12922
4MKS Juvenia Wrocław111532
5KS Polonia Rybnik11126
6TS Wisła Kraków11615
7WKS Śląsk Wrocław11217
8WKS Gwardia Warszawa101218
9KŚ AZS Gliwice1069
10KS AZS-AWF Warszawa91118
11KS AZS-AWF Wrocław81014
12KS Gwardia Wrocław7714
13UKJ Ryś Warszawa7511
14UKJ ASzWoj Warszawa679
15KS AZS AWFiS Gdańsk677
16WTJ Włocławek647
17AZS UW Warszawa6310
18KS Judo Czechowice-Dziedzice628
19TSJ Gryf Słupsk575
20KS Arkonia Szczecin5412
21UKJ Millenium Rzeszów468
22TS Gwardia Opole459
23PKS Katowice458
24AKS Strzegom439
25Pałac Młodzieży Tarnów437
26WKS Flota Gdynia429
27KS Budowlani Sosnowiec425
28UKS Conrad Gdańsk424
29Klub Judo AZS Opole415
30TKS Judo Toruń403
31KS Resursa Łódź3510
32KS Gwardia Bielsko-Biała3510
33UKS Judo Wolbrom344
34WKS Lotnik Warszawa334
35PKS Olimpia Poznań3216
36KS Błękitni Tarnów328
37KS Gwardia Łódź327
38MKS Truso Elbląg326
39UKS Galeon Gdynia323
40MOSiR Bochnia305
41ULKS Ippon Jarocin238
42GKS Olimpia Grudziądz237
43UKS Siódemka Sochaczew233
44UKJ 225 Warszawa232
45MKS CM Jordan Kraków225
46Pałac Młodzieży Katowice222
47UKJ Yuko Józefów212
48KKS Hejnał Kęty212
49JSS Gwardia Jelenia Góra211
50MOSiR Cieszyn211
51UKS Górnik Judo Konin202
52UKS Leśnik Kaczory201
53UKS Piast Wrzeście Słupsk201
54KJ Koka Jastrzębie-Zdrój1910
55TS Gwardia Olsztyn148
56KS Gwardia Piła144
57MMKS Wojownik Skierniewice134
58UKS Tomita Elbląg123
59UKS 3 Piła123
60PTS Siedlce122
61MMKS Jutrzenka Płock114
62MKS Pałac Młodzieży Łódź114
63UKS Orkan Judo Sochaczew113
64MKS Żak Ełk113
65MKKS Darzbór Szczecinek112
66UKS Kodokan Toruń112
67PKS Gwardia Szczytno103
68UKJ Lemur Warszawa102
69ZKS Gwardia Zielona Góra102
70UKS Bushi Rybnik101
71UKS Ósemka Nowa Sól101
72Sparta Wrocław100
73KS Gwardia Białystok100
74KS Strzybnica Tarnowskie Góry100
75UKS Kata Pruszków100
76UKS Judo Częstochowa100
77UKS Drako 79 Warszawa100
78UWKS Polonia Jelenia Góra100
79KJ Politechniki Białostockiej Białystok100
80MKS Jedynka Łódź100
81UKS Olimpia-Judo Elbląg032
82UKS Dwójka Rydułtowy021
83KS MaKo Judo Wrocław021
84UKS Ippon MDK Kutno020
85MKS Olimpijczyk Włocławek020
86KS Lechia Kielce013
87UKS Judo Mysłowice013
88KU AZS UKW Bydgoszcz013
89UKS-GKJ Głogów013
90AZS OŚ Łódź012
91K.S. WroX Gym Wrocław012
92KS AZS AWF Gorzów Wlk.012
93UKS 15 Krosno012
94UKS Narew Łapy012
95MLKS Czarni Olecko011
96SKS Orlęta Krosno011
97MDK Toruń011
98UKS 10 Bydgoszcz011
99KS Yawara Warszawa011
100KS Start Częstochowa011
101MKS Zryw Łowicz011
102MKS VIS Skierniewice011
103UMKS Żak Kielce011
104GKS Błękitni Kielce011
105MKS Tajfun Krosno010
106KS AZS AWF Katowice010
107UKS Shizoku Ostróda010
108UKS Feniks Bytom010
109KS Akademia Judo Poznań010
110KU AZS Puławy010
111UKS Grot Kraków004
112KS Start Radom004
113UKS Olimp Nowa Sól003
114UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.003
115UKS Dwunastka Leszno003
116UKS Judo Pawłowice002
117Jagiellonia JC Białystok002
118UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa002
119UKS Judo Ahinsa Tarnowskie Góry002
120UKJ Siódemka Mława002
121TG Sokół Myślenice002
122AZS-WSPiA Poznań002
123MKS Judo Chełm002
124AZS OŚ Poznań002
125UKJ Legion Zamość002
126KS Lublinianka Lublin002
127UKS Tori Dąbrowa001
128Judo MIZUKA Sp. z o.o. Opole001
129TKKF Relax Elbląg001
130Stowarzyszenie Sportowe Dąb Dębowiec001
131MOS Wola Warszawa001
132LKS Szubinianka Szubin001
133PTS Janosik Bielsko-Biała001
134UKS Okay Opole001
135UKS Sokół Pisarzowice001
136UKS Bushi Łódź001
137UKS Katana Sułkowice001
138UKS Spartakus Lublin001
139KU AZS WAT Warszawa001
140ZKJ Yamabushi Zakopane001
141SKS Shiroikaj Judo Club Świdnik001
Klasyfikacja medalowa klubów - kobiety
Lp.Klubzłotesrebrnebrązowe
1GKS Czarni Bytom171732
2KJ Koka Jastrzębie-Zdrój1497
3Klub Judo AZS Opole111117
4MKS Juvenia Wrocław10414
5KŚ AZS Gliwice10214
6KS Gwardia Bielsko-Biała91033
7KSJ Gwardia Koszalin81223
8SGKS Wybrzeże Gdańsk8410
9UKJ ASzWoj Warszawa848
10AZS UW Warszawa847
11WKS Gwardia Warszawa8314
12PKS Olimpia Poznań7816
13KS Lublinianka Lublin788
14KS Gwardia Piła756
15MKS CM Jordan Kraków61017
16UMKS Żak Kielce6710
17KS AZS AWFiS Gdańsk657
18AKS Strzegom657
19UKS Judo Wolbrom6412
20KS AZS-AWF Wrocław639
21MKS Olimpijczyk Włocławek615
22BKS Hetman Białystok6012
23MKS Pałac Młodzieży Łódź576
24TS Gwardia Opole5613
25TS Wisła Kraków558
26KS Polonia Rybnik5412
27LKS Mechanik Bobolice539
28UKJ Orzeł Warszawa487
29KS Judo Czechowice-Dziedzice471
30WKS Śląsk Wrocław446
31MMKS Wojownik Skierniewice433
32KS Błękitni Tarnów424
33KS Arkonia Szczecin404
34TSJ Gryf Słupsk3514
35Pałac Młodzieży Tarnów355
36MKS VIS Skierniewice337
37UKS Olimp Nowa Sól322
38WKS Flota Gdynia316
39KS Energetyk Lublin311
40UKS Judo Mysłowice306
41TS Gwardia Olsztyn269
42AZS OŚ Poznań2515
43KJ Samuraj Koszalin2511
44MKS Zryw Łowicz257
45PKS Katowice241
46UKS Kodokan Toruń241
47KS Gwardia Łódź237
48RKS Radomiak Radom231
49KS AZS-AWF Warszawa231
50MKS Truso Elbląg222
51PTS Siedlce222
52KS MaKo Judo Wrocław221
53KS Resursa Łódź2110
54GKS Olimpia Grudziądz213
55UKS Olimpia-Judo Elbląg212
56KS Lechia Kielce210
57KU AZS UKW Bydgoszcz200
58KS Gwardia Wrocław136
59MMKS Jutrzenka Płock134
60UKS Narew Łapy127
61UKS-GKJ Głogów125
62WTJ Włocławek123
63MKS Żak Ełk122
64KS AZS AWF Gorzów Wlk.122
65KS Start Częstochowa120
66UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.120
67UKJ Legion Zamość116
68PTS Gwardia Bydgoszcz116
69UKJ Millenium Rzeszów115
70KS Akademia Judo Poznań113
71KSZO Ostrowiec Św.113
72MUKS Kokoro Łódź110
73MOSiR Cieszyn110
74UKSJ Nippon Olsztyn104
75UKS Orkan Judo Sochaczew104
76UKS 15 Krosno104
77UKS Sokół Pisarzowice102
78UKJ Lemur Warszawa102
79LKS Orzeł Kozy102
80UKJ 225 Warszawa102
81UKJ Viking Gdynia101
82UKS Judo Pawłowice101
83MLKS Czarni Olecko101
84Jagiellonia JC Białystok101
85UKS Siódemka Sochaczew101
86AZS OŚ Łódź101
87UKS Galeon Gdynia101
88UKS 3 Piła101
89Akademia Judo Żagań100
90KU AZS PW Warszawa100
91UKS Piast Wrzeście Słupsk100
92UKS Ósemka Nowa Sól100
93KS Budowlani Sosnowiec045
94UKS ASW-Judo Jasło040
95UKJ Ryś Warszawa030
96UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki023
97GKS Żukowo021
98MKKS Darzbór Szczecinek021
99Igloopol Miejsce Piastowe021
100ZKS Elana Toruń020
101KS Start Radom012
102UKS Sakura Judo Płock011
103LKS Szubinianka Szubin011
104KU AZS Puławy011
105MKS Orion Piotrków Trybunalski011
106ZKS Gwardia Zielona Góra011
107PKS Gwardia Szczytno011
108OMAG Oświęcim010
109KS ROW Rybnik010
110Judo Żary010
111LKS Iskra Iskrzyczyn010
112PUKS Makowiec Skaryszew010
113AZS-WSPiA Poznań010
114UKS Judo Rawa Mazowiecka010
115BKS Judo Bydgoszcz010
116UKS Tomita Elbląg010
117UKS Szóstka Rawicz010
118MKS Pułtusk010
119ZKJ Yamabushi Zakopane010
120MOS Zatoka Braniewo010
121UKS Gimnazjon Suchy Las010
122TKS Judo Toruń005
123UKS Conrad Gdańsk004
124KKS Hejnał Kęty004
125UKS Feniks Bytom003
126MOSiR Bochnia003
127MKS Sieradz002
128UKS Orły Daszewice002
129Unia Concordia Piotrków Trybunalski002
130UKS Ippon Tychy002
131UKS Drako 79 Warszawa002
132UWKS Polonia Jelenia Góra002
133MKS Judo Chełm002
134UKS 2 Stalowa Wola001
135UKJ Arcus Warszawa001
136Zwolenianka Zwoleń001
137Sakura Żory001
138UKS Siódemka Strzelce Opolskie001
139Judo Głogów001
140UKS Arashi Łódź001
141Unia Swarzędz001
142KU AZS UAM Poznań001
143UKS Górnik Judo Konin001
144WTJ Satori Wodzisław Śl.001
145UKS Ronin-Team Warszawa001
146SKS Shiroikaj Judo Club Świdnik001
147Stowarzyszenie Sportowe Dąb Dębowiec001
148UKS Ippon MDK Kutno001
149KJ Politechniki Białostockiej Białystok001
150UKS Wolania Wola Rzędzińska001
151KU AZS US Szczecin001
152UKS Junior Lipno001
153KU AZS WAT Warszawa001
154WKS Orlęta Dęblin001
155UKS Opty Gdynia001
156Pałac Młodzieży Katowice001
157UKS Dwunastka Leszno001
Klasyfikacja medalowa klubów - razem
Lp.Klubzłotesrebrnebrązowe
1GKS Czarni Bytom494173
2SGKS Wybrzeże Gdańsk232335
3MKS Juvenia Wrocław211946
4KSJ Gwardia Koszalin202145
5KŚ AZS Gliwice20823
6WKS Gwardia Warszawa181532
7KS Polonia Rybnik161618
8TS Wisła Kraków161123
9KJ Koka Jastrzębie-Zdrój151817
10Klub Judo AZS Opole151222
11WKS Śląsk Wrocław15623
12KS AZS-AWF Wrocław141323
13UKJ ASzWoj Warszawa141117
14AZS UW Warszawa14717
15KS Gwardia Bielsko-Biała121543
16KS AZS AWFiS Gdańsk121214
17KS AZS-AWF Warszawa111419
18PKS Olimpia Poznań101032
19KS Judo Czechowice-Dziedzice1099
20AKS Strzegom10816
21TS Gwardia Opole91122
22UKS Judo Wolbrom9816
23KS Arkonia Szczecin9416
24MKS CM Jordan Kraków81222
25TSJ Gryf Słupsk81219
26KS Gwardia Wrocław81020
27KS Gwardia Piła8910
28Pałac Młodzieży Tarnów7812
29UKJ Ryś Warszawa7811
30KS Lublinianka Lublin7810
31WTJ Włocławek7610
32KS Błękitni Tarnów7412
33WKS Flota Gdynia7315
34PKS Katowice699
35UMKS Żak Kielce6811
36MKS Pałac Młodzieży Łódź6810
37MKS Olimpijczyk Włocławek635
38BKS Hetman Białystok6012
39UKJ Millenium Rzeszów5713
40KS Resursa Łódź5620
41MMKS Wojownik Skierniewice567
42KS Gwardia Łódź5514
43MKS Truso Elbląg548
44LKS Mechanik Bobolice539
45UKJ Orzeł Warszawa487
46KS Budowlani Sosnowiec4610
47GKS Olimpia Grudziądz4410
48UKS Conrad Gdańsk428
49UKS Galeon Gdynia424
50TKS Judo Toruń408
51TS Gwardia Olsztyn31017
52UKS Kodokan Toruń353
53MKS VIS Skierniewice348
54PTS Siedlce344
55WKS Lotnik Warszawa334
56UKS Siódemka Sochaczew334
57UKJ 225 Warszawa334
58UKS Olimp Nowa Sól325
59MOSiR Cieszyn321
60UKS Judo Mysłowice319
61KS Energetyk Lublin311
62MOSiR Bochnia308
63UKS Piast Wrzeście Słupsk301
64MKS Zryw Łowicz268
65AZS OŚ Poznań2517
66KJ Samuraj Koszalin2511
67MMKS Jutrzenka Płock248
68UKS Olimpia-Judo Elbląg244
69KS MaKo Judo Wrocław242
70ULKS Ippon Jarocin238
71MKS Żak Ełk235
72RKS Radomiak Radom231
73UKS 3 Piła224
74KS Lechia Kielce223
75Pałac Młodzieży Katowice223
76UKS Orkan Judo Sochaczew217
77KKS Hejnał Kęty216
78KU AZS UKW Bydgoszcz213
79UKJ Yuko Józefów212
80JSS Gwardia Jelenia Góra211
81UKJ Lemur Warszawa204
82UKS Górnik Judo Konin203
83UKS Leśnik Kaczory201
84UKS Ósemka Nowa Sól201
85UKS Narew Łapy139
86UKS-GKJ Głogów138
87KS AZS AWF Gorzów Wlk.134
88MKKS Darzbór Szczecinek133
89UKS Tomita Elbląg133
90KS Start Częstochowa131
91KS Akademia Judo Poznań123
92UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.123
93UKJ Legion Zamość118
94UKS 15 Krosno116
95PTS Gwardia Bydgoszcz116
96PKS Gwardia Szczytno114
97AZS OŚ Łódź113
98ZKS Gwardia Zielona Góra113
99KSZO Ostrowiec Św.113
100MLKS Czarni Olecko112
101MUKS Kokoro Łódź110
102UKSJ Nippon Olsztyn104
103UKS Judo Pawłowice103
104UKS Sokół Pisarzowice103
105Jagiellonia JC Białystok103
106LKS Orzeł Kozy102
107UKS Drako 79 Warszawa102
108UWKS Polonia Jelenia Góra102
109UKJ Viking Gdynia101
110UKS Bushi Rybnik101
111KJ Politechniki Białostockiej Białystok101
112Sparta Wrocław100
113KS Gwardia Białystok100
114KU AZS PW Warszawa100
115Akademia Judo Żagań100
116KS Strzybnica Tarnowskie Góry100
117UKS Kata Pruszków100
118UKS Judo Częstochowa100
119MKS Jedynka Łódź100
120UKS ASW-Judo Jasło040
121UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki023
122GKS Żukowo021
123Igloopol Miejsce Piastowe021
124UKS Dwójka Rydułtowy021
125KU AZS Puławy021
126UKS Ippon MDK Kutno021
127ZKS Elana Toruń020
128KS Start Radom016
129UKS Feniks Bytom013
130LKS Szubinianka Szubin012
131K.S. WroX Gym Wrocław012
132AZS-WSPiA Poznań012
133SKS Orlęta Krosno011
134MDK Toruń011
135UKS Sakura Judo Płock011
136UKS 10 Bydgoszcz011
137MKS Orion Piotrków Trybunalski011
138KS Yawara Warszawa011
139GKS Błękitni Kielce011
140ZKJ Yamabushi Zakopane011
141KS ROW Rybnik010
142MKS Tajfun Krosno010
143OMAG Oświęcim010
144Judo Żary010
145KS AZS AWF Katowice010
146LKS Iskra Iskrzyczyn010
147PUKS Makowiec Skaryszew010
148UKS Szóstka Rawicz010
149BKS Judo Bydgoszcz010
150MKS Pułtusk010
151UKS Judo Rawa Mazowiecka010
152MOS Zatoka Braniewo010
153UKS Shizoku Ostróda010
154UKS Gimnazjon Suchy Las010
155UKS Grot Kraków004
156MKS Judo Chełm004
157UKS Dwunastka Leszno004
158MKS Sieradz002
159UKS Orły Daszewice002
160UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa002
161Stowarzyszenie Sportowe Dąb Dębowiec002
162TG Sokół Myślenice002
163Unia Concordia Piotrków Trybunalski002
164UKS Judo Ahinsa Tarnowskie Góry002
165UKJ Siódemka Mława002
166UKS Ippon Tychy002
167KU AZS WAT Warszawa002
168SKS Shiroikaj Judo Club Świdnik002
169UKS 2 Stalowa Wola001
170TKKF Relax Elbląg001
171UKJ Arcus Warszawa001
172Judo MIZUKA Sp. z o.o. Opole001
173UKS Tori Dąbrowa001
174Zwolenianka Zwoleń001
175Judo Głogów001
176Sakura Żory001
177MOS Wola Warszawa001
178Unia Swarzędz001
179UKS Okay Opole001
180WTJ Satori Wodzisław Śl.001
181UKS Siódemka Strzelce Opolskie001
182UKS Ronin-Team Warszawa001
183UKS Arashi Łódź001
184PTS Janosik Bielsko-Biała001
185KU AZS UAM Poznań001
186UKS Bushi Łódź001
187UKS Katana Sułkowice001
188KU AZS US Szczecin001
189UKS Wolania Wola Rzędzińska001
190UKS Spartakus Lublin001
191UKS Junior Lipno001
192WKS Orlęta Dęblin001
193UKS Opty Gdynia001

Polityka prywatności Judostat.pl