Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
IKizama Judo CUP III - WOM - U12
Piaseczno, 26.09.2020
 

IKizama Judo CUP III - WOM
IKizama Judo CUP III - WOM - U14 IKizama Judo CUP III - WOM - U16
WYNIKI NA ŻYWO LISTA ZAWODNIKÓW KLUBY STATYSTKA OGÓLNA WYNIKI ZAWODÓW

Wyniki zawodów
mężczyĽni: -30 kg
1
Gabriel Kowalik
UKJ Lemur Warszawa
2
Albert PAK
UKS SameJudo
3
Maciej Pec
UKJ Yuko Józefów
4
Antoni Jasiński
UKJ Ryś Warszawa
mężczyĽni: -32 kg
1
Bartłomiej Dobrowolski
UKS SameJudo
2
Marcin Iwanicki
Hachi Judo Warszawa
3
Viktor Perevoznyuk
UKS SameJudo
3
Adrian Koszyk
UKS Chojrak Warszawa
5
Jan Płecha
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
5
Mateusz WoĽniak
UKJ Lemur Warszawa
mężczyĽni: -35 kg
1
Franciszek Plecha
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
2
Filip Zawadzki
UKJ Lemur Warszawa
3
Adam Mydlarski
UKJ Lemur Warszawa
3
Jeremi Kajdana
Judo Legia Warszawa
5
Janusz Barszczewski
UKJ Lemur Warszawa
5
Szymon Kowalczyk
UKS SameJudo
7
Mateusz Iwanicki
Hachi Judo Warszawa
7
Michał Studziński
Judo Legia Warszawa
mężczyĽni: -38 kg
1
Leon Wodzyński
UKS SameJudo
2
Tomasz Wrobel
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
3
Maciej Parulski
UKS Judo Panda Warszawa
3
Kacper Wierzbicki
Hachi Judo Warszawa
5
Maksymilian Kaczmarek
KS AZS-AWF Warszawa
5
Jakub Chojnacki
UKS Mokotovia Warszawa
mężczyĽni: -42 kg
1
Marcel Jabłoński
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
2
Aleks Ossowski
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
3
Adam Pietraszko
Klub Judo Mizu Kobyłka
3
Wiktor Arasimowicz
UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa
5
Jan Kobylański
UKS Ronin-Team Warszawa
5
Jakub Łagowski
UKS Chojrak Warszawa
mężczyĽni: -46 kg
1
Igor Krupa
UKS Judo Panda Warszawa
2
Cyryl Tkaczow
Judo Legia Warszawa
3
Bartłomiej Majewski
KS AZS-AWF Warszawa
3
Mikołaj Zieliński
UKS Judo Victoria Międzyborów
5
Mieszko Bartel
Klub Judo Mizu Kobyłka
5
Jakub Sawicki
Kuma Judo Warszawa
7
Filip Bancarzewski
UKS SameJudo
mężczyĽni: -50 kg
1
Timo Neef
UKS SameJudo
2
Julian Wadych
UKJ Yuko Józefów
3
Marcel Go¶ciniak
LTS CSP Legionowo
3
Witold Naskręt
Hachi Judo Warszawa
5
Filip Lorens Padzik
Jigo-Tai Warszawa
5
Jakub Widecki
Hachi Judo Warszawa
7
Jan Kozłowski
Kuma Judo Warszawa
7
Jan Tyczyński
UKS Chojrak Warszawa
mężczyĽni: -55 kg
1
Maksymilian Solan
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
2
Artur Zadrożny
UKJ Lemur Warszawa
3
Karol Kowalski
UKS Sakura Warszawa
4
Miłosz Filipek
UKJ 225 Warszawa
5
Ja¶ Marczuk
KS AZS-AWF Warszawa
mężczyĽni: -60 kg
1
Michał Bojanowski
Judo Legia Warszawa
2
Julian Fornal
UKS SameJudo
mężczyĽni: -70 kg
1
Antoni Sikorski
UKS SameJudo
2
Michał Rutkowski
UKS Ukemi Judo Wolbrom Wolbrom
mężczyĽni: +70 kg
1
Szymon Kubański
UKS Ukemi Judo Wolbrom Wolbrom
2
Bartosz Semp
UKJ 225 Warszawa
3
Jakub Duch
UKJ Lemur Warszawa
4
Michał Jeremin
UKJ Meiyo Warszawa
kobiety: -33 kg
1
Antonina Gleń
UKS SameJudo
2
Natasza Błachnio
WKS Gwardia Warszawa
3
Zofia Przybylska
UKS Judo Fight Club Warszawa
4
Michalina Kowalska
Judo Legia Warszawa
5
Iza Dornowska
UKJ 225 Warszawa
kobiety: -36 kg
1
Ala Bury
UKJ Lemur Warszawa
2
Liliana Jachymek
UKS SameJudo
3
Emilia Dobrzyńska
UKJ Champion Warszawa
3
LENA DANELCZYK
Klub Judo Shamo Ełk Ełk
5
Ula Żółtowska
Kuma Judo Warszawa
5
Lena Maniak
UKJ Champion Warszawa
7
Patrycja Jakubowska
UKJ Champion Warszawa
7
Helena Czarnocka
Uczniowski Klub Judo "ASzWoj Warszawa" Warszawa
kobiety: -40 kg
1
Julia Siemko
UKJ Ryś Warszawa
2
Gaja Stalewska
UKS Judo Panda Warszawa
3
Blanka Borcz
UKJ Yuko Józefów
3
Zofia Krajewska
UKJ 225 Warszawa
5
Aurelia Karpińska
UKJ Meiyo Warszawa
5
Dagmara Żiżka
UKS Ukemi Judo Wolbrom Wolbrom
kobiety: -44 kg
1
Paulina Perz
UKS SameJudo
2
Matylda Karpińska
UKJ Meiyo Warszawa
kobiety: -52 kg
1
Kalina Dudek
UKJ Lemur Warszawa
2
Lena Swęd
Judo Legia Warszawa
kobiety: -57 kg
1
Antonina Wtulich-Pargólska
UKJ Lemur Warszawa
2
Wiktoria Frejek
UKJ 225 Warszawa
3
Maja Misiun
UKJ Lemur Warszawa
4
Iga Walaszczyk
UKS Safari 152 Warszawa
5
Lena Matuszewska
UKJ Lemur Warszawa
kobiety: +57 kg
1
Julia Zaborowska
UKJ Champion Warszawa
2
Maria WoĽniak
UKJ Lemur Warszawa
3
Zuzanna Kruszewska
Uczniowski Klub Judo "ASzWoj Warszawa" Warszawa

Polityka prywatności Judostat.pl