Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola | |
---|---|
Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U14 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów mlodszych U-18 |
WYNIKI NA ŻYWO | LISTA ZAWODNIKÓW | KLUBY | STATYSTKA OGÓLNA | WYNIKI ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -38 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | -66 kg | -73 kg | -81 kg | +81 kg |
Kobiety | -32 kg | -36 kg | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -57 kg | -63 kg | -70 kg | +70 kg |
kategoria: -66 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kozubek Tomasz (KS Start Radom) | |||||||
Jaworski J. | |||||||
Jaworski Jan (UKS Orkan Judo Sochaczew) | |||||||
Jaworski J. | |||||||
Nowak Krzysztof (KS Sakana Legionowo) | |||||||
Nowak K. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Niewiadomy Ksawery (UKS Judo Fight Club Warszawa) | |||||||
Kikolski M. | |||||||
Kikolski Maciej (UKS Judo Sensei Płock) | |||||||
Kikolski M. | |||||||
Paj±k Bartosz (KS Start Radom) | |||||||
Paj±k B. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Żakowski Maksymilian (UKS Orkan Judo Sochaczew) | |||||||
Dr±g S. | |||||||
Dr±g Stanisław (UKJ Ry¶ Warszawa) | |||||||
Rybicki S. | |||||||
Rybicki Sebastian (UKS Judo Sensei Płock) | |||||||
Rybicki S. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Lewandowski Kacper (KS Start Radom) | |||||||
Siemoński M. | |||||||
Siemoński Miłosz (KS Yawara Warszawa) | |||||||
Siemoński M. | |||||||
Kostuj Antoni (UKJ Champion Warszawa) | |||||||
Kostuj A. | |||||||
Repasaże | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kozubek T. | |||||||
Kozubek T. | |||||||
Nowak K. | |||||||
Kozubek T. | |||||||
Niewiadomy K. | |||||||
Niewiadomy K. | |||||||
Paj±k B. | |||||||
Siemoński M. | |||||||
Siemoński M. | |||||||
Dr±g S. | |||||||
Dr±g S. | |||||||
Kostuj A. | |||||||
Lewandowski K. | |||||||
Kostuj A. | |||||||
Kostuj A. | |||||||
Kostuj A. | |||||||
Jaworski J. |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Jaworski J. | |||||||
Kikolski M. | |||||||
Kikolski M. | |||||||
Rybicki S. | |||||||
Rybicki S. | |||||||
Rybicki S. | |||||||
Siemoński M. |