Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola | |
---|---|
Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów mlodszych U-18 |
WYNIKI NA ŻYWO | LISTA ZAWODNIKÓW | KLUBY | STATYSTKA OGÓLNA | WYNIKI ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -28 kg | -31 kg | -35 kg | -38 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | -69 kg | +69 kg |
Kobiety | -26 kg | -29 kg | -33 kg | -36 kg | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -57 kg | +57 kg |
kategoria: -52 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Janiszowska Wiktoria (UKJ Bushido Piaseczno) | |||||||
Kołodziejczyk J. | |||||||
Kołodziejczyk Julita (UKS Ronin-Team Warszawa) | |||||||
Bielska M. | |||||||
Bielska Maja (Hato Judo Warszawa) | |||||||
Bielska M. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
KuĽmińska Oliwia (KS Sakana Legionowo) | |||||||
KuĽmińska O. | |||||||
KuĽmińska O. | |||||||
Krakowiak Maja (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Krakowiak M. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kalinowska Justyna (UKS Judo Sensei Płock) | |||||||
Kalinowska J. | |||||||
Olszewska K. | |||||||
Olszewska Kinga (UKS Ronin-Team Warszawa) | |||||||
Olszewska K. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zozulińska Kalina (Hato Judo Warszawa) | |||||||
Zozulińska K. | |||||||
Zozulińska K. | |||||||
Mańk Klaudia (UKS Sakura Warszawa) | |||||||
Mańk K. | |||||||
Repasaże | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kołodziejczyk J. | |||||||
Kołodziejczyk J. | |||||||
Krakowiak M. | |||||||
Krakowiak M. | |||||||
Krakowiak M. | |||||||
Olszewska K. | |||||||
Olszewska K. | |||||||
Kalinowska J. | |||||||
Kalinowska J. | |||||||
Kalinowska J. | |||||||
Mańk K. | |||||||
Mańk K. | |||||||
Bielska M. | |||||||
Bielska M. |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bielska M. | |||||||
KuĽmińska O. | |||||||
KuĽmińska O. | |||||||
Zozulińska K. | |||||||
Olszewska K. | |||||||
Zozulińska K. | |||||||
Zozulińska K. |