Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola | |
---|---|
Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U14 | Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola |
WYNIKI NA ŻYWO | LISTA ZAWODNIKÓW | KLUBY | STATYSTKA OGÓLNA | WYNIKI ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -46 kg | -55 kg | -60 kg | -66 kg | -73 kg | -81 kg | -90 kg | +90 kg |
Kobiety | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -57 kg | -63 kg | -70 kg | +70 kg |
kategoria: -60 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DANIELUK PIOTR (Klub Judo Shamo Ełk Ełk) | |||||||
Rola K. | |||||||
Rola Kacper (KS Start Radom) | |||||||
Rola K. | |||||||
Sypniewski Patryk (UKS Judo Victoria Międzyborów) | |||||||
Sypniewski P. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Jaskuła Tomasz (UKJ ASzWoj Warszawa) | |||||||
Jaskuła T. | |||||||
Kazimierczak W. | |||||||
Kazimierczak Wojciech (KS Yawara Warszawa) | |||||||
Kazimierczak W. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kaliniecki Michał (UKJ Yuko Józefów) | |||||||
Kaliniecki M. | |||||||
Kaliniecki M. | |||||||
Robak Mateusz (UKJ Bushido Piaseczno) | |||||||
Robak M. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Borsuk Jan (UKJ 82 Warszawa) | |||||||
Borsuk J. | |||||||
Osowski M. | |||||||
Osowski Mateusz (KS Start Radom) | |||||||
Osowski M. | |||||||
Repasaże | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DANIELUK P. | |||||||
DANIELUK P. | |||||||
Sypniewski P. | |||||||
DANIELUK P. | |||||||
Jaskuła T. | |||||||
Jaskuła T. | |||||||
DANIELUK P. | |||||||
Osowski M. | |||||||
Robak M. | |||||||
Robak M. | |||||||
Borsuk J. | |||||||
Borsuk J. | |||||||
Borsuk J. | |||||||
Kazimierczak W. | |||||||
Kazimierczak W. |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Rola K. | |||||||
Rola K. | |||||||
Kazimierczak W. | |||||||
Rola K. | |||||||
Kaliniecki M. | |||||||
Kaliniecki M. | |||||||
Osowski M. |