Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
Turniej Małego Mistrza | |
---|---|
Turniej Małego Mistrza U-10 | Turniej Małego Mistrza U-14 |
WYNIKI NA ŻYWO | LISTA ZAWODNIKÓW | KLUBY | STATYSTKA OGÓLNA | WYNIKI ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -26 kg | -28 kg | -29 kg | -30 kg | -32 kg | -33 kg | -36 kg | -39 kg | -42 kg | -46 kg | -55 kg | -64 kg | +64 kg |
Kobiety | -23 kg | -26 kg | -28 kg | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -40 kg | -46 kg | -57 kg | +57 kg |
kategoria: -42 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Grodek Gabriel (Hato Judo Warszawa) | |||||||
Borzęcki J. | |||||||
Borzęcki Jakub (UKJ Ry¶ Warszawa) | |||||||
Borzęcki J. | |||||||
Zadrożny Artur (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Solan M. | |||||||
Solan Maksymilian (IKIZAMA Judo Klub Piaseczno) |
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Barsznica Adam (UKJ 225 Warszawa) | |||||||
Bobiński Ł. | |||||||
Bobiński Łukasz (Hato Judo Warszawa) | |||||||
Bobiński Ł. | |||||||
Osiński Wojciech (Hato Judo Warszawa) | |||||||
Gołuch J. | |||||||
Gołuch Jan (KS Akademia Judo Poznań) |
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Banasiewicz Karol (Hato Judo Warszawa) | |||||||
Gajowiec O. | |||||||
Gajowiec Oliver (UKS Ippon Kożuchów) | |||||||
Gajowiec O. | |||||||
Kozłowski Jan (Kuma Judo Warszawa) | |||||||
D±browski K. | |||||||
D±browski Krzysztof (UKJ Lemur Warszawa) |
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Sobczyk Bartłomiej (Klub Judo Saru Tuszyn) | |||||||
Bojanowski M. | |||||||
Bojanowski Michał (Hato Judo Warszawa) | |||||||
Bojanowski M. | |||||||
Żyrek Szymon (KS Gwardia Bielsko-Biała Bielsko-Biała) | |||||||
Żyrek S. | |||||||
Naskręt Witold (KS Yawara Warszawa) |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Borzęcki J. | |||||||
Borzęcki J. | |||||||
Bobiński Ł. | |||||||
Borzęcki J. | |||||||
Gajowiec O. | |||||||
Bojanowski M. | |||||||
Bojanowski M. |