Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
Turniej Małego Mistrza | |
---|---|
Turniej Małego Mistrza U-10 | Turniej Małego Mistrza U-14 |
WYNIKI NA ŻYWO | LISTA ZAWODNIKÓW | KLUBY | STATYSTKA OGÓLNA | WYNIKI ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -26 kg | -28 kg | -29 kg | -30 kg | -32 kg | -33 kg | -36 kg | -39 kg | -42 kg | -46 kg | -55 kg | -64 kg | +64 kg |
Kobiety | -23 kg | -26 kg | -28 kg | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -40 kg | -46 kg | -57 kg | +57 kg |
kategoria: -46 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Wasilkowska Nadia (KS Akademia Judo Poznań) | |||||||
Wasilkowska N. | |||||||
Marecka Eliza (Kuma Judo Warszawa) | |||||||
Dudek K. | |||||||
Dudek Kalina (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Dudek K. | |||||||
Sternak HAnna (Hato Judo Warszawa) |
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Arciszewska Weronika (UKS SIMBA Reda) | |||||||
Arciszewska W. | |||||||
Jastrzębska Kinga (Hato Judo Warszawa) | |||||||
Arciszewska W. | |||||||
Obszyńska Zuzanna (UKS Ronin-Team Warszawa) | |||||||
Obszyńska Z. | |||||||
Misiun Maja (UKJ Lemur Warszawa) |
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Pochopień Emilia (Kuma Judo Warszawa) | |||||||
Rutkowska N. | |||||||
Rutkowska Natalia (UKS SIMBA Reda) | |||||||
Gołębiowska O. | |||||||
Gołębiowska Olga (Hato Judo Warszawa) | |||||||
Gołębiowska O. | |||||||
Wałęsa Wiktoria (UKJ Lemur Warszawa) |
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mierzejewska Hania (UKJ 225 Warszawa) | |||||||
Mierzejewska H. | |||||||
Matuszewska Lena (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Piłat Z. | |||||||
Piłat Zofia (Hato Judo Warszawa) | |||||||
Piłat Z. | |||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Dudek K. | |||||||
Dudek K. | |||||||
Arciszewska W. | |||||||
Gołębiowska O. | |||||||
Gołębiowska O. | |||||||
Gołębiowska O. | |||||||
Piłat Z. |