Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
Turniej Małego Mistrza | |
---|---|
Turniej Małego Mistrza U-10 | Turniej Małego Mistrza U-14 |
WYNIKI NA ŻYWO | LISTA ZAWODNIKÓW | KLUBY | STATYSTKA OGÓLNA | WYNIKI ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -26 kg | -28 kg | -29 kg | -30 kg | -32 kg | -33 kg | -36 kg | -39 kg | -42 kg | -46 kg | -55 kg | -64 kg | +64 kg |
Kobiety | -23 kg | -26 kg | -28 kg | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -40 kg | -46 kg | -57 kg | +57 kg |
kategoria: -33 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Sosiński Rafał (UKS Chojrak Warszawa) | |||||||
Sosiński R. | |||||||
Brzostek Konrad (Klub Sportowy Nastula Club Warszawa) | |||||||
Karimov J. | |||||||
Karimov Jason (KS Gwardia Bielsko-Biała Bielsko-Biała) | |||||||
Karimov J. | |||||||
Mołas Bruno (UKS Ronin-Team Warszawa) |
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
SZMITKO GABRIEL (Klub Judo Shamo Ełk Ełk) | |||||||
SZMITKO G. | |||||||
Majchrzak-Guzik Sebastian (KS Yawara Warszawa) | |||||||
Mosing K. | |||||||
Pisarek Jakub (IKIZAMA Judo Klub Piaseczno) | |||||||
Mosing K. | |||||||
Mosing Ksawery (UKJ 225 Warszawa) |
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Parulski Maciej (UKS Judo Panda Warszawa) | |||||||
Lubaszka G. | |||||||
Lubaszka Grzegorz (UKS Mokotovia Warszawa) | |||||||
Szymański M. | |||||||
Olechowski Adam (SKF Columbus Warszawa) | |||||||
Szymański M. | |||||||
Szymański Mateusz (KS Yawara Warszawa) |
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Rzepka Szymon (Kuma Judo Warszawa) | |||||||
Rzepka S. | |||||||
Mydlarski Adam (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Rzepka S. | |||||||
pawlak Mateusz (IKIZAMA Judo Klub Piaseczno) | |||||||
pawlak M. | |||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Karimov J. | |||||||
Mosing K. | |||||||
Mosing K. | |||||||
Mosing K. | |||||||
Szymański M. | |||||||
Szymański M. | |||||||
Rzepka S. |