Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
Turniej Małego Mistrza | |
---|---|
Turniej Małego Mistrza U-10 | Turniej Małego Mistrza U-12 |
WYNIKI NA ŻYWO | LISTA ZAWODNIKÓW | KLUBY | STATYSTKA OGÓLNA | WYNIKI ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -30 kg | -33 kg | -34 kg | -36 kg | -39 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | -65 kg | -73 kg | +73 kg |
Kobiety | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -56 kg | +56 kg |
kategoria: -39 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Jaremko Kamil (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Jaremko K. | |||||||
Wdowczyk Kacper (UKJ Ry¶ Warszawa) | |||||||
Jaremko K. | |||||||
Rudziński Piotr (KS Yawara Warszawa) | |||||||
Rudziński P. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Borsuk Franciszek (UKJ 82 Warszawa) | |||||||
Zwi±zek M. | |||||||
Zwi±zek Mateusz (UKJ Yuko Józefów) | |||||||
Zwi±zek M. | |||||||
W±sowski Antoni (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
W±sowski A. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Knych Jakub (KS Yawara Warszawa) | |||||||
WoĽniak B. | |||||||
WoĽniak Bartosz (UKS Galeon Gdynia) | |||||||
WoĽniak B. | |||||||
Siewert Maksymilian (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Siewert M. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Obrycki Patryk (MKS Żak Ełk) | |||||||
Obrycki P. | |||||||
Pi±tkowski A. | |||||||
Pi±tkowski Adam (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Pi±tkowski A. | |||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Jaremko K. | |||||||
Zwi±zek M. | |||||||
Zwi±zek M. | |||||||
Pi±tkowski A. | |||||||
WoĽniak B. | |||||||
Pi±tkowski A. | |||||||
Pi±tkowski A. |